https://www.traditionrolex.com/42

PRODEJ ROHOVÉHO POZEMKU PRO VÝSTAVBU RD, SVINOŠICE

CRGPozemkyPRODEJ ROHOVÉHO POZEMKU PRO VÝSTAVBU RD, SVINOŠICE

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  crg-n-0134-23
Typ nabídky:  prodej
Typ vlastnictví:  osobní
Celková výměra:  562 m2

O nemovitosti

Dovolujeme si Vám nabídnout ke koupi krásný stavební pozemek tvaru nepravidelného trojúhelníku, který se nachází v klidné části obce Svinošice, okres Blansko.

Pozemek, který Vám nabízíme je součástí komplexu čtyř rodinných domů (včetně nabízeného pozemku). Pozemek sousedí s hlavní komunikací, ale také se soukromou cestou, ke které je zřízeno věcné břemeno pro tento nabízený pozemek.

Na pozemku již byla zahájena stavba vylitím části základní desky o velikosti cca 15 m3. Dostavba rodinného domu může pokračovat okamžitě. Je zde samozřejmě možná změna projektu před dokončením.

Na pozemek je vypracována a stavebním úřadem schválena kompletní projektová dokumentace, která je součástí kupní ceny. Samostatně stojící rodinný dům s plánovanou užitnou plochou cca 222 m2 je navržen v nízkoenergetickém standardu energetické třídy PENB B – velmi úsporná. V případě, že by klient chtěl pokračovat výstavbou plánovaného domu, i toto je možné zajistit ze strany majitele.

 

Celková plocha pozemku činí 562 m2.

 

Rozměry pozemku jsou následující:

Šířka spodní části, u které se bude stavět cca 32 metrů, levá strana cca 29 metrů, pravá strana pozemku cca 34 metrů a horní šíře pozemku je cca 11 metrů.

 

Inženýrské sítě:

Co se týče inženýrských sítí, kanalizace a vodovod jsou zkolaudovány a je možné jejich napojení stejně jako na elektřinu. V projektu je plánována čistička a jímka na dešťovou vodu. Plyn na pozemek přivedený není, a to z důvodu, že projekt domu je koncipován jako nízkoenergetický s minimální spotřebou tepla na topení.

 

Lokalita:

Svinošice jsou malou obcí a nachází se v sousedství Moravského krasu, jihozápadním směrem od města Blanska, v údolí, tvořeném říčkou Kuřimskou. Od severního okraje obce se rozprostírá rozlehlý les, táhnoucí se kolem města Blanska k obci Černá Hora. Jižním směrem od Svinošic je oblast chráněného území Spálená skála a přírodní rezervace Babí lom, kterou tvoří skalnatý hřeben z křemičitých slepenců, porostlý přirozeným lesem. Obec má budovu obecního úřadu s kancelářemi, společenskou místností a veřejnou knihovnou, kulturní dům, hřiště na nohejbal s klubovnou a skladem. V obci je hostinec, hotel s možností ubytování a několik soukromých provozoven služeb. Obec má vlastní kanalizaci, vodovodní síť, telefonní rozvod a možnost bezdrátového připojení k internetu. Obec je plynofikována. V roce 2018 byla v obci zřízena mateřská škola nad budovou kulturního domu.

 

Dopravní dostupnost:

Územím prochází ve směru V-Z silnice II. třídy č. 379 z Blanska do Brna. Sousední obcí Lipůvka prochází silnice I. třídy č. 43 ve směru Brno – Svitavy.

Pokud Vás naše exklusivní nabídka zaujala a máte zájem o bližší informace, či zaslání podkladů neváhejte nás kontaktovat na níže uvedeném čísle nebo emailu, rádi Vám zodpovíme Vaše dotazy.

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,