https://www.traditionrolex.com/42 PRODEJ STAVEBNÍHO POZEMKU URČENÉHO K BYDLENÍ, BRNO - JUNDROV | CREDO REAL GROUP a.s.
https://www.traditionrolex.com/42

PRODEJ STAVEBNÍHO POZEMKU URČENÉHO K BYDLENÍ, BRNO - JUNDROV

CRGPozemkyPRODEJ STAVEBNÍHO POZEMKU URČENÉHO K BYDLENÍ, BRNO - JUNDROV
Číslo zakázky:  crg-n-0083-24
Typ nabídky:  prodej
Typ vlastnictví:  osobní
Celková výměra:  879 m2

O nemovitosti

Nabízíme Vám exkluzivní stavební pozemek v jedinečné lokalitě v západní části krajského města Brna, nacházející se v městské části Brno-Jundrov, v okrese Brno-město v Jihomoravském kraji.

Nabízený pozemek, který je tvořen dvěma parcelami, se nachází na překrásném a jedinečném místě, jako celek má téměř obdélníkový tvar s uliční šíří cca 26,0 m a délkou cca 36,0 m. Celková plocha pozemku je 879,0 m2 a dle platného územního plánu statutárního města Brna se celý nabízený pozemek nachází v ploše bydlení (Br2). Na jednom z pozemků stojí aktuálně budova (chata) v katastru nemovitostí se zapsaným číslem evidenčním. Toto místo má také výbornou dopravní dostupnost, v okolí je k dispozici veškerá občanská vybavenost, nachází se zde například úřad městské části (ÚMČ Jundrov), Městská policie, mateřská škola, základní škola, obchody, služby, knihovna, v dosahu je samozřejmě i městská hromadná doprava atd.

Nemovitosti se nachází v klidné ulici s názvem Březová, která je obklopena zelení. Tato ulice vede přímo na okraji lesní obory Holedná, se kterou také přímo sousedí nabízený pozemek. Tato rozsáhlá lesní obora s 327 ha s turistickými i naučnými stezkami, jezírky, rozhlednou, ale i chovem velkých stád lesní zvěře, je pojmenována podle nejvyššího vrcholu s názvem Holedná (391 m n.m.) a náleží k Bobravské vrchovině.

Toto jedinečné stavební místo nabízí příležitost realizovat vlastní bydlení v samostatně stojící luxusní vile umístěné v zahradě nebo například prostorný rodinný dům s několika bytovými jednotkami, zahradou s dostatkem prostoru pro garáže a parkování vozidel. Návrh studie připravovaný architektonickou kanceláří je možné převzít a případně měnit dle představ a požadavků nového vlastníka.

Co se týče inženýrských sítí (IS), na pozemek je přiveden zemní plyn a v těsné blízkosti se nachází také další sítě – elektřina, městský vodovod, kanalizace a další infrastruktura.

 

Celková plocha pozemku činí 879,0 m2.

 

Dle našeho názoru se jedná o ideální místo pro život, velmi klidné a komfortní bydlení v těsné blízkosti nádherné přírody s širokými možnostmi vyžití, odpočinku, procházek přírodou a dalších různých možností.

 

V městské části Jundrov je velmi dobré dopravní spojení do ostatních městských částí i do centra Brna. Je zde autobusový spoj číslo 67, 44 a trolejbusový spoj číslo 25, 26, 35, 37, 38.

 

Lokalita:

Brno-Jundrov je městská část na západě statutárního města Brna. Je tvořena většinou katastrálního území čtvrtě Jundrov a malou severozápadní částí katastrálního území Pisárky. Celková katastrální výměra činí 4,22 km². Samosprávná městská část vznikla 24. listopadu 1990. Žije zde přibližně 4100 obyvatel. Protéká zde řeka Svratka a nedaleko je také Brněnská přehrada s překrásnou okolní přírodou. Další podrobné informace naleznete na oficiálních stránkách městské části Brno-Jundrov.

 

Nabízená nemovitost je ihned k dispozici.

Další informace, údaje a dokumenty jsou k dispozici na našich webových stránkách či na vyžádání. Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat na níže uvedeném telefonním čísle nebo e-mailu.

 

Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,
https://www.traditionrolex.com/42