Společnost

CREDO REALSpolečnost


Samozřejmě i tuto společnost tvoří lidé – profesionálové, zejména naši makléři, kteří jsou neustále odborně školeni a certifikováni na odbornou způsobilost. Víme, že pro každého klienta je velmi důležitá kvalitní komunikace s osobitým a individuálním přístupem a proto dbáme na to, aby byl náš klient spokojený během obchodního případu a to od začátku až do konce, aby se k nám stále a rád vracel. 

Naší hlavní činností je zprostředkovat klientům bezpečný nákup, prodej i pronájem nemovitostí a zajistit klientům hladký průběh celého obchodu.

V naší nabídce naleznete všechny typy a druhy nemovitostí, jako družstevní byty, byty v osobním vlastnictví, nájemní i obecní, půdní nástavby, nájemní i rodinné domy, vinné sklepy, chalupy a chaty, dále pozemky stavební, komerční, zahrady, lesy, pole s ornou půdou, vinice i ovocné sady.

Do naší nabídky také patří komerční a obchodní prostory, nebytové prostory, kanceláře, skladovací prostory, hotely, penziony, průmyslové a výrobní areály, zemědělské usedlosti a spousta dalších zajímavých nemovitostí.

Jako jedna z mála společností spolupracujeme s ostatními realitními kancelářemi po celém území ČR a tím jsme schopni rychleji řešit požadavky našich klientů.

Zajišťujeme také novou výstavbu rezidenčního bydlení, bytových a rodinných domů. Při vlastní developerské činnosti nebo pro spolupráci s jinými developery a investory zpracováváme kompletní projekty výstavby a to od prvotních analýz, vytipování vhodného území, výkupů pozemků a jejich zcelování, změn předmětného dotčeného územního plánu, až po stavební řízení a následné řízení realizace výstavby.

Zaměřujeme se také na výkupy nemovitostí, a to nejen rodinných domů, bytů, chat a pozemků, ale i dalších nemovitostí.

Jednou z nejdůležitějších součástí každého obchodního případu je kvalitní a komplexní právní servis, který naše společnost zajišťuje se smluvními renomovanými advokátními kancelářemi a právníky. Současně provádíme odborné i znalecké posudky a našim klientům zajišťujeme veškeré úkony spojené s řízením na ČÚZK (Katastru nemovitostí).

Prodávajícím klientům zajišťujeme vyhotovení průkazů energetické náročnosti, které jsou zákonnou povinností již od roku 2013 při prodeji některých nemovitostí.

V případě zájmu klienta jsme při koupi nemovitosti také připraveni pomoci s výběrem vhodného bankovního produktu – hypotéky, úvěru, půjčky nebo stavebního spoření. V této oblasti velmi úzce spolupracujeme s bankami, finančními partnery specialisty, apod.

V oblasti správy a údržby nemovitostí provádíme smluvní servis odpovídající standardům trhu.

Poskytujeme také finanční, ekonomické a investiční poradenství a poradenství podnikatelské a organizační.

Ceny našich služeb jsou standardní, příznivé pro naše klienty a odpovídají aktuálním cenám realitního trhu v ČR. Navíc u zakázek většího rozsahu a nemovitostí s vyšší cenovou hodnotou řešíme naši provizi po osobním jednání zcela individuálně. Prodávající (nabízející) klienti mají naše služby zdarma!

V případě Vašeho zájmu nás neváhejte kontaktovat.Copyright © 2020,