POZOR NEPŘEHLÉDNĚTE! INFORMACE K PREVENTIVNÍM OPATŘENÍM V SOUVISLOSTI S KORONAVIREM „COVID-19“

Developerská činnost

CRGDeveloperská činnost


Díky dlouholetým zkušenostem v oblasti trhu nemovitostní a developerských činností, jsme schopni rychle a efektivně připravit a realizovat jakýkoliv projekt. Ať už se jedná o různá přání a vize investora, snažíme se vytvářet projekt s co možná největší efektivností, promyšleností, využitím chytrých/inteligentních moderních technologií, s důrazem na vysokou kvalitou a především s co největší úsporou času a nákladů při jeho realizaci.

Zabýváme se zejména rezidenčním developmentem a developmentem komerčních a multifunkčních budov. V oblasti rezidenčního developmentu se zaměřujeme na výstavbu budov šetrných ke svému okolí i k lidem, kteří v nich mají žít nebo pracovat.

Každý projekt jsme samozřejmě také schopni výhodně prodat nebo pronajmout popřípadě si ponechat ve správě k dlouhodobému zhodnocení.

V rámci smluvní spolupráce s ostatními developery zajišťujeme různé dílčí služby v rámci jejich developerských projektů a to od výkupů a zcelování pozemků zájmového území až po správu realizovaných nemovitostí.

 Copyright © 2022,