logo

Online dražby

CREDO REAL GROUP a.s. - organizujeme a komplexně realizujeme veřejné dražby

Naše doporučení pro účast v dražbách

Pro účast v elektronické on-line dražbě používejte vhodné zařízení (PC, NB, Tablet, Smartphone apod.) především s kvalitním a bezpečným internetovým připojením a aktualizovaným operačním systémem. Doporučujeme webový prohlížeč Google Chrome.

Zúčastněte se fyzické prohlídky předmětu dražby - osobně si můžete prohlédněte draženou věc - nespoléhejte pouze na fotografie.

Prostudujte si znalecký posudek, popis a ostatní informace k předmětu dražby, kde je uvedeno vše podstatné. Důkladně si vždy pročtěte příslušnou dražební vyhlášku.

Při dražbě nevyčkávejte s Vaším příhozem na poslední chvilku a konec dražby, taktika s čekáním do poslední sekundy dražby nemá kvůli jejímu prodlužování význam. Uvědomte si, že data přes internet nemusí běžet tak rychle, jak se může zdát a drobná prodleva občas nastane. Vaše podání tak nemusí být přijato, protože ho může dražební systém zaznamenat později, a příklep pak bude udělen někomu jinému.

Pokud máte nějaké nejasnosti vždy se zeptejte, jsme Vám k dispozici.

Připravujeme pro Vás nové dražby nemovitostí

25. 3. 2021

Ukončení testovacího provozu nového webu

16. 2. 2021

Dnešním dnem byl ukončen testovací provoz našeho nového dražebního webu. Děkujeme všem zúčastněným za pomoc a spolupráci.

Copyright © 2021,