https://www.traditionrolex.com/42

NÁŠ TÝM

CRGNÁŠ TÝM


'Firmu tvoří především lidé a proto Vám zde představujeme náš klíčový tým.'

U nás je efektivní týmová práce základem. Většina našich pracovníků má mnohaleté zkušenosti v oblatech námi poskytovaných služeb. Naše práce je pro nás posláním a vždy klademe důraz na vysokou kvalitu služeb. Naším cílem je spokojený klient, který je pro nás vždy na prvním místě. 

Naši klienti se k nám rádi vracejí a doporučují nás svým známým zejména pro naši vysokou profesionalitu a lidský přístup, na kterém si velmi zakládáme.

Michaela Šopíková

PŘEDSEDA PŘEDSTAVENSTVA / CEO

hovoří: česky, německy, anglicky

Jmenuji se Michaela Šopík Macková a v oblasti realitního trhu se pohybuji aktivně již od roku 1996. Ve společností CREDO REAL s.r.o., která byla založena již v roce 1999, jsem působila ve vedení a také jako vedoucí týmu realitních makléřů. Za toto období se nám společně podařilo vybudovat stabilní a zavedenou realitní a dveloperskou společnost, kterou i nadále aktivně rozvíjíme. V současnosti společně pokračujeme v naší práci s celou skupinou našich firem s rozšířeným portfoliem služeb pod akciovou společností CREDO REAL GROUP (CRG). Chceme všem svým klientům přinášet i nadále zcela komplexní, kvalitní a profesionální služby. 

Ve společnosti CREDO REAL GROUP a.s. působím jako předseda představenstva / CEO a mám na starost oblasti realitních a developerských činností a provádění on-line dražeb. Se společností 'CRG' nyní progresivně naplňujeme vizi v pozici stabilního a spolehlivého partnera nejen na realitním trhu, ale také v oblasti komerční bezpečnosti a díky zahraniční partnerské síti i mimo území ČR.

 

+420 602 583 853

Mgr. Jan Šopík

ČLEN PŘEDSTAVENSTVA

hovoří: česky, anglicky, německy, rusky

Jmenuji se Jan Šopík, v akciové společnosti CREDO REAL GROUP působím jako člen představenstva a podílím se na řízení oblasti služeb komerční bezpečnosti a property managementu. V oblasti bezpečnosti se pohybuji aktivně již od roku 1993 a od roku 2003 působím také v oblasti realitního trhu a developmentu.

+420 607 877 778

Tereza Wranová

ASISTENTKA CEO, VEDOUCÍ ADMINISTRATIVY

hovoří: česky, anglicky

Jmenuji se Tereza Wranová a pracuji na pozici asistentky CEO a vedoucí administrativy. Ve společnosti CRG je společným cílem spokojený klient, který se bude rád vracet a opětovně využívat našich služeb. Také mým osobním cílem je být profesionálem, který bude schopen řešit pracovní úkoly, zabezpečovat chod sekretariátu, vedení administrativy a realizovat zakázky ke spokojenosti našich klientů.

+420 549 250 248

Monika Salajková

REALITNÍ MAKLÉŘ

hovoří: česky, anglicky

Jmenuji se Monika Salajková a ve společnosti CRG pracuji na pozici realitní makléř. Mým hlavním cílem je být profesionálem s lidským přístupem, tak abych Vám vždy dokázala spolehlivě pomoci při prodeji, pronájmu nebo nákupu vysněné nemovitosti. Ráda pronajmu nebo prodám také Vaši nemovitost. Těším se na spolupráci!

+420 770 164 121

Ing. Valentina Horkelová

ADMINISTRATIVA / HYPOTEČNÍ SPECIALISTA

hovoří: česky, anglicky

Jmenuji se Valentina Horkelová a ve společnosti CRG pracuji na pozici administrativní pracovník a hypoteční specialista. 

Bydlení vždy patřilo a bude patřit k základním lidským potřebám a proto jedním z cílů mé práce je pomoci klientům najít vysněný domov, kde se budou cítit spokojeně. Ve společnosti CRG se věnuji také podpoře zakázek a související administrativě v rámci správy nemovitostí a pronájmů. Jsem také dlouholetý hypoteční specialista a klientům pomáhám řešit také financování nemovitostí.

Budu se těšit na spolupráci!

+420 549 250 248

Ing. Táňa Kejda

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK

hovoří: česky, anglicky

Jmenuji se Táňa Kejda a v CRG pracuji na pozici administrativní pracovník. Mým hlavním úkolem je oblast administrativy, která je důležitou součástí všech činností celého holdingu CRG, chodu sekretariátu a samozřejmě také všech realizovaných zakázek. Veškeré administrativní procesy, správa informačního systému a databází jsou ve společnosti CRG nastaveny podle příslušných norem a platné legislativy. Prioritou je v CRG ochrana osobních údajů klientů i zaměstnanců a důsledné dodržování GDPR.

+420 549 250 248

Josef Walter

REALITNÍ MAKLÉŘ / SPRÁVA NEMOVITOSTÍ

hovoří: česky, rusky

Jmenuji se Josef Walter a pracuji na pozici realitního makléře a ve správě a údržbě nemovitostí pro oblast Karlovarského kraje. Zajímám se o  vývoj realitního trhu a pravidelně sleduji aktuální situaci na trhu. Pokud mám příležitost řešit požadavky klientů, snažím se vždy nalézt takové řešení, které je pro klienta nejlepší  a nejvýhodnější vždy k jeho spokojenosti. Rád pronajmu nebo prodám také Vaši nemovitost. Budu se těšit na spolupráci s Vámi!

+420 774 883 300

Jarmila Kolomazníková

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK

hovoří: česky

Jmenuji se Jarmila Kolomazníková a pracuji zde na pozici administrativního pracovníka. Ve společnosti CRG pracuji ráda a oceňuji, že je tady skvělý týmový duch a skvělá pozitivní nálada. Mým osobním cílem je dělat svoji práci co nejlépe aby vše fungovalo, tak jak má. Chci přispět svým dílem ke společnému cíli, kterým je zde vysoká kvalita poskytovaných služeb a spokojený zákazník.

+420 549 250 248

Klára Hájková

ASISTENTKA PRODEJE NEMOVITOSTÍ

hovoří: česky, anglicky
Jmenuji se Klára Hájková a působím na pozici asistentka prodeje nemovitostí. Mým hlavním cílem je být kvalitním profesionálem abych Vám dokázala vždy spolehlivě pomoci. 

+420 774 883 300

Jakub Litera

REAL ESTATE BROKER / REALITNÍ MAKLÉŘ

hovoří: česky, anglicky

Jmenuji se Jakub Litera a mým hlavním cílem je být profesionálem s lidským přístupem, tak abych Vám dokázal spolehlivě pomoci při prodeji, pronájmu i koupi nemovitosti. Proto pracuji ve společnosti CREDO REAL GROUP, kde jako tým sdílíme stejné hodnoty a na prvním místě máme spokojenost klienta. Těším se na Vás!

+420 607 068 342

Copyright © 2024,