NÁŠ TÝM

CREDO REALNÁŠ TÝM


'Firmu tvoří především lidé a rádi Vám zde představíme náš tým.'

Klíčový tým má v průměru více než 13 let zkušeností v oblati realitního trhu ve službách pro náročné klienty. Naše práce je posláním a spokojenost klienta je pro nás vždy na prvním místě. Vážíme si důvěry našich klientů!

Michaela Šopík Macková

JEDNATEL SPOLEČNOSTI

Jmenuji se Michaela Šopík Macková a v oblasti realitního trhu se pohybuji aktivně již od roku 1996. S firmou CREDO REAL naplňuji vizi vytvoření stabilního a spolehlivého partnera na realitním trhu, který bude schopen poskytovat všem svým klientům kvalitní a profesionální služby.

 

+420 602 583 853

Mgr. Jan Šopík

ŘEDITEL

Jmenuji se Jan Šopík, ve společnosti CREDO REAL působím jako ředitel a v oblasti realitního trhu se pohybuji přes 15 let. Jsem si vědom, že žádná firma nemůže dobře fungovat bez kvalitních lidských zdrojů a proto mezi mé hlavní úkoly patří nejen zajištění těchto zdrojů a kvalitního zázemí pro práci, ale také udržovat stabilní tým stávajících profesionálů a neustále aktivně rozvíjet celou naši firmu.

+420 607 877 778

Karolína Musilová

ASISTENTKA PRODEJE A PRONÁJMU NEMOVITOSTÍ

Jmenuji se Karolína Musilová a pracuji na pozici asistentky prodeje a pronájmu nemovitostí. Profesionální přístup je základem mé práce a spokojenost klienta je hlavním cílem. Budu se těšit na spolupráci s Vámi :-)

+420 775 300 849

Marcela Elšíková

REALITNÍ MAKLÉŘ / REALITNÍ EXPERT

Jmenuji se Marcela Elšíková a pracuji na pozici realitního makléře. Jako realitní makléřka jsem profesionál a proto prodám nebo pronajmu Vaši nemovitost rychle a spolehlivě.  Ve firmě působím přes 12 let, zprostředkovala jsem již desítky úspěšných prodejů, koupí a pronájmů různých nemovitostí a získala také mnoho spokojených klientů, kteří se k nám rádi vracejí.

+420 774 883 492

Klára Hájková

ASISTENTKA PRODEJE NEMOVITOSTÍ

Jmenuji se Klára Hájková a pracuji na pozici asistentka prodeje nemovitostí. Mým hlavním cílem je být kvalitním profesionálem abych Vám dokázala vždy spolehlivě pomoci. Proto pracuji ve společnosti CREDO REAL, kde společně sdílíme stejné hodnoty a na prvním místě máme spokojenost klienta.

+420 774 883 300

Vendula Kulihová

ASISTENTKA

Jmenuji se Vendula Kulihová a pracuji ve společnosti CREDO REAL na pozici asistentky. Jsem ráda, že patřím do týmu, kde sdílíme společně hlavní cíl, kterým je spokojenost našeho klienta. Mým osobním cílem je odvádět dobrou práci a být kvalitním profesionálem, na kterého se můžou všichni kolegové i naši klienti vždy spolehnout.

+420 549 250 248

Mariana Molnárová

REALITNÍ MAKLÉŘ

Jmenuji se Mariana Molnárová, přesto, že jsem slovenka, oblíbila jsem si velmi také Moravu a žiji v Brně. Velmi mne zajímá realitní trh a pravidelně sleduji jeho neustálý vývoj. Pokud mám příležitost řešit požadavky klientů, snažím se vždy nalézt takové řešení, které je pro klienta nejlepší  a nejvýhodnější k jeho spokojenosti. Pracuji ve společnosti CREDO REAL na pozici realitní makléřky a jsem ráda, že v tomto týmu se vsází především na kvalitu a profesionální služby. Ráda pronajmu i prodám Vaši nemovitost, jsem tu pro Vás. Budu se těšit na spolupráci s Vámi!

+420 770 164 120

Nikola Musálková

REALITNÍ MAKLÉŘ

Jmenuji se Nikola Musálková a mým hlavním cílem je být profesionálem s lidským přístupem, tak abych Vám dokázala vždy spolehlivě pomoci při prodeji, pronájmu i koupi nemovitosti. Pracuji ve společnosti CREDO REAL na pozici realitní makléřky a jsem ráda, že jako tým zde sdílíme stejné hodnoty a na prvním místě máme spokojenost našich klientů. Těším se na spolupráci s Vámi!

+420 770 164 121

Jakub Litera

REALITNÍ MAKLÉŘ

Jmenuji se Jakub Litera a mým hlavním cílem je být profesionálem s lidským přístupem, tak abych Vám dokázal spolehlivě pomoci při prodeji, pronájmu i koupi nemovitosti. Proto pracuji ve společnosti CREDO REAL, kde jako tým sdílíme stejné hodnoty a na prvním místě máme spokojenost klienta. Těším se na Vás!

+420 607 068 342

Michaela Šimková

REALITNÍ MAKLÉŘ

Jmenuji se Michaela Šimková a pracuji na pozici realitní makléř. Při této práci se stále učím novému a také poznávám zajímavé lidi. Mým hlavním cílem je spokojený klient, který se k nám bude vždy rád vracet. 

+420 774 883 300

Copyright © 2018,