NÁŠ TÝM

CREDO REALNÁŠ TÝM


'Firmu tvoří především lidé a rádi Vám zde představíme náš tým.'

Klíčový tým má v průměru více než 13 let zkušeností v oblati realitního trhu ve službách pro náročné klienty. Naše práce je posláním a spokojenost klienta je pro nás vždy na prvním místě. Vážíme si důvěry našich klientů!

Michaela Šopík Macková

JEDNATEL SPOLEČNOSTI

Jmenuji se Michaela Šopík Macková a v oblasti realitního trhu se pohybuji aktivně již od roku 1996. S firmou CREDO REAL naplňuji vizi vytvoření stabilního a spolehlivého partnera na realitním trhu, který bude schopen poskytovat všem svým klientům kvalitní a profesionální služby.

 

+420 602 583 853

Mgr. Jan Šopík

ŘEDITEL

Jmenuji se Jan Šopík, ve společnosti CREDO REAL působím jako ředitel a v oblasti realitního trhu se pohybuji přes 15 let. Jsem si vědom, že žádná firma nemůže dobře fungovat bez kvalitních lidských zdrojů a proto mezi mé hlavní úkoly patří nejen zajištění těchto zdrojů a kvalitního zázemí pro práci, ale také udržovat stabilní tým stávajících profesionálů a neustále aktivně rozvíjet celou naši firmu.

+420 607 877 778

Karolína Musilová

ASISTENTKA PRODEJE A PRONÁJMU NEMOVITOSTÍ

Jmenuji se Karolína Musilová a pracuji na pozici asistentky prodeje a pronájmu nemovitostí. Profesionální přístup je základem mé práce a spokojenost klienta je hlavním cílem. Budu se těšit na spolupráci s Vámi :-)

+420 774 883 390

Marcela Elšíková

REALITNÍ MAKLÉŘ / REALITNÍ EXPERT

Jmenuji se Marcela Elšíková a pracuji na pozici realitního makléře. Jako realitní makléřka jsem profesionál a proto prodám nebo pronajmu Vaši nemovitost rychle a spolehlivě.  Ve firmě působím přes 12 let, zprostředkovala jsem již desítky úspěšných prodejů, koupí a pronájmů různých nemovitostí a získala také mnoho spokojených klientů, kteří se k nám rádi vracejí.

+420 774 883 492

Jakub Litera

REALITNÍ MAKLÉŘ

Jmenuji se Jakub Litera a mým hlavním cílem je být profesionálem s lidským přístupem, tak abych Vám dokázal spolehlivě pomoci při prodeji, pronájmu i koupi nemovitosti. Proto pracuji ve společnosti CREDO REAL, kde jako tým sdílíme stejné hodnoty a na prvním místě máme spokojenost klienta. Těším se na Vás!

+420 607 068 342

Klára Hájková

ASISTENTKA PRODEJE NEMOVITOSTÍ

Jmenuji se Klára Hájková a pracuji na pozici asistentka prodeje nemovitostí. Mým hlavním cílem je být kvalitním profesionálem abych Vám dokázala vždy spolehlivě pomoci. Proto pracuji ve společnosti CREDO REAL, kde společně sdílíme stejné hodnoty a na prvním místě máme spokojenost klienta.

+420 774 883 300

Mariana Molnárová

REALITNÍ MAKLÉŘ

Jmenuji se Mariana Molnárová, přesto, že jsem slovenka, oblíbila jsem si velmi také Moravu a žiji v Brně. Velmi mne zajímá realitní trh a pravidelně sleduji jeho neustálý vývoj. Pokud mám příležitost řešit požadavky klientů, snažím se vždy nalézt takové řešení, které je pro klienta nejlepší k jeho spokojenosti. Pracuji ve společnosti CREDO REAL na pozici realitní makléřky a jsem ráda, že v tomto týmu se vsází především na kvalitu a profesionální služby. Budu se těšit na spolupráci s Vámi!

+420 770 164 120

Michaela Šimková

REALITNÍ MAKLÉŘ

Jmenuji se Michaela Šimková a pracuji na pozici realitní makléř. Při této práci se stále učím novému a také poznávám zajímavé lidi. Mým hlavním cílem je spokojený klient, který se k nám bude vždy rád vracet. 

+420 774 883 300

Copyright © 2018, CREDO REAL s.r.o.