NÁŠ TÝM

CREDO REALNÁŠ TÝM


'Firmu tvoří především lidé a rádi Vám zde představíme náš tým.'

Klíčový tým má v průměru více než 13 let zkušeností v oblati realitního trhu ve službách pro náročné klienty. Naše práce je posláním a spokojenost klienta je pro nás vždy na prvním místě. Vážíme si důvěry našich klientů!

Michaela Šopík Macková

JEDNATEL SPOLEČNOSTI

hovoří: česky, německy
Jmenuji se Michaela Šopík Macková a v oblasti realitního trhu se pohybuji aktivně již od roku 1996. S firmou CREDO REAL naplňuji vizi vytvoření stabilního a spolehlivého partnera na realitním trhu, který bude schopen poskytovat všem svým klientům kvalitní a profesionální služby.

 

+420 602 583 853

Mgr. Jan Šopík

ŘEDITEL

hovoří: česky, anglicky, německy a rusky
Jmenuji se Jan Šopík, ve společnosti CREDO REAL působím jako ředitel a v oblasti realitního trhu se pohybuji přes 15 let. Jsem si vědom, že žádná firma nemůže dobře fungovat bez kvalitních lidských zdrojů a proto mezi mé hlavní úkoly patří nejen zajištění těchto zdrojů a kvalitního zázemí pro práci, ale také udržovat stabilní tým stávajících profesionálů a neustále aktivně rozvíjet celou naši firmu.

+420 607 877 778

Karolína Musilová

ASISTENTKA PRODEJE A PRONÁJMU NEMOVITOSTÍ

hovoří: česky, anglicky
Jmenuji se Karolína Musilová a pracuji na pozici asistentky prodeje a pronájmu nemovitostí. Profesionální přístup je základem mé práce a spokojenost klienta je hlavním cílem. Budu se těšit na spolupráci s Vámi :-)

+420 775 300 849

Marcela Elšíková

REALITNÍ MAKLÉŘ / REALITNÍ EXPERT

hovoří: česky, slovensky, anglicky
Jmenuji se Marcela Elšíková a pracuji na pozici realitního makléře. Jako realitní makléřka jsem profesionál a proto prodám nebo pronajmu Vaši nemovitost rychle a spolehlivě.  Ve firmě působím přes 12 let, zprostředkovala jsem již desítky úspěšných prodejů, koupí a pronájmů různých nemovitostí a získala také mnoho spokojených klientů, kteří se k nám rádi vracejí.

+420 602 583 853

Mariana Molnárová

REALITNÍ MAKLÉŘ

hovoří: slovensky, česky, anglicky
Jmenuji se Mariana Molnárová, přesto, že jsem slovenka, oblíbila jsem si velmi také Moravu a žiji v Brně. Velmi mne zajímá realitní trh a pravidelně sleduji jeho neustálý vývoj. Pokud mám příležitost řešit požadavky klientů, snažím se vždy nalézt takové řešení, které je pro klienta nejlepší  a nejvýhodnější k jeho spokojenosti. Pracuji ve společnosti CREDO REAL na pozici realitní makléřky a jsem ráda, že v tomto týmu se vsází především na kvalitu a profesionální služby. Ráda pronajmu i prodám Vaši nemovitost, jsem tu pro Vás. Budu se těšit na spolupráci s Vámi!

+420 770 164 120

Tereza Wranová

ASISTENTKA PRODEJE NEMOVITOSTÍ

hovoří: česky, anglicky

Jmenuji se Tereza Wranová a pracuji na pozici Asistentky prodeje nemovitostí. Ve společnosti CREDO REAL je společným cílem spokojený klient, který se bude rád vracet a využívat našich služeb. Také mým osobním cílem je být profesionálem, který bude schopen řešit pracovní úkoly i  realizovat zakázky ke spokojenosti klienta.

+420 774 883 300

Klára Hájková

ASISTENTKA PRODEJE NEMOVITOSTÍ

hovoří: česky, anglicky
Jmenuji se Klára Hájková a pracuji na pozici asistentka prodeje nemovitostí. Mým hlavním cílem je být kvalitním profesionálem abych Vám dokázala vždy spolehlivě pomoci. Proto pracuji ve společnosti CREDO REAL, kde společně sdílíme stejné hodnoty a na prvním místě máme spokojenost klienta.

+420 774 883 300

Jakub Litera

REALITNÍ MAKLÉŘ

hovoří: česky, anglicky
Jmenuji se Jakub Litera a mým hlavním cílem je být profesionálem s lidským přístupem, tak abych Vám dokázal spolehlivě pomoci při prodeji, pronájmu i koupi nemovitosti. Proto pracuji ve společnosti CREDO REAL, kde jako tým sdílíme stejné hodnoty a na prvním místě máme spokojenost klienta. Těším se na Vás!

+420 607 068 342

Josef Walter

REALITNÍ MAKLÉŘ

hovoří: česky
Jmenuji se Josef Walter a pracuji na pozici realitního makléře pro oblast Karlovarského kraje. Velmi mne zajímá vývoj realitního trhu a pravidelně sleduji jeho aktuální situaci. Pokud mám příležitost řešit požadavky klientů, snažím se vždy nalézt takové řešení, které je pro klienta nejlepší  a nejvýhodnější k jeho spokojenosti. Rád pronajmu nebo prodám také Vaši nemovitost. Budu se těšit na spolupráci s Vámi!

+420 774 883 300

Dominik Kunický

REALITNÍ MAKLÉŘ

hovoří: česky, německy, anglicky

Jmenuji se Dominik Kunický a ve společnosti CREDO REAL pracuji na pozici Realitní makléř. Možnost pracovat v realitách mi dává šanci dělat práci, která mne baví a zajímá. Realitní trh se nezastavuje, stále se vyvíjí a mimo jiné nabízí možnosti zajímavých investic a obchodů. Velmi rád Vám budu nápomocen s prodejem nebo pronájmem právě Vaší nemovitosti, tak aby vše probíhalo rychle, bezpečně a bez zbytečných problémů. U nás ve firmě je totiž spokojený klient našim společným cílem. Budu se těšit na spolupráci!

+420 770 164 121

Copyright © 2019,