POZOR NEPŘEHLÉDNĚTE! INFORMACE K PREVENTIVNÍM OPATŘENÍM V SOUVISLOSTI S KORONAVIREM „COVID-19“

NÁŠ TÝM

CREDO REALNÁŠ TÝM


'Firmu tvoří především lidé a rádi Vám zde představíme náš tým.'

Klíčový tým má v průměru více než 13 let zkušeností v oblati realitního trhu ve službách pro náročné klienty. Naše práce je posláním a spokojenost klienta je pro nás vždy na prvním místě. Vážíme si důvěry našich klientů!

Michaela Šopík Macková

PŘEDSEDA PŘEDSTAVENSTVA / CEO

hovoří: česky, německy

Jmenuji se Michaela Šopík Macková a v oblasti realitního trhu se pohybuji aktivně od roku 1996. Se společností CREDO REAL s.r.o., která byla založena v roce 1999, kde jsem působila ve vedení společnosti a také celého týmu až do současné doby, jsme se stali stabilní a zavedenou firmou. Společně s celým pracovním týmem pokračujeme v naší práci i nadále. Chceme svým klientům přinášet i nadále kvalitní služby. 

Ve společnosti CREDO REAL GROUP a.s. působím jako předseda představenstva / CEO a mám na starost oblast dražeb a realitních a developerských činností. Se společností 'CRG' nyní progresivně naplňujeme vizi v pozici stabilního a spolehlivého partnera nejen na realitním trhu, který je schopen poskytovat všem svým klientům dostupné, kvalitní a profesionální služby, a to v celém jeho nabízeném spektru, jako jsou například komplexní realitní servis, činnosti v developerské oblasti, pořádání on-line dražeb a také v oblasti komerční bezpečnosti.

 

+420 602 583 853

Mgr. Jan Šopík

ČLEN PŘEDSTAVENSTVA / ŘEDITEL

hovoří: česky, anglicky, německy, rusky

Jmenuji se Jan Šopík, ve společnosti CREDO REAL GROUP působím jako člen představenstva, mám na starost námi poskytované služby v oblasti komerční bezpečnosti (bezpečnostní služby) a také personální oblast (HR). Jsem si vědom, že žádná firma nemůže dobře fungovat především  bez kvalitních lidských zdrojů a proto mezi mé hlavní úkoly patří nejen zajištění těchto zdrojů a vytváření kvalitního zázemí pro práci, ale také aktivně rozvíjet a udržovat celý firemní tým.

+420 607 877 778

Mariana Molnárová

REALITNÍ MAKLÉŘ

hovoří: slovensky, česky, anglicky

Jmenuji se Mariana Molnárová, přesto, že jsem slovenka, oblíbila jsem si velmi také Moravu a žiji v Brně. Velmi mne zajímá realitní trh a pravidelně sleduji jeho neustálý vývoj. Pokud mám příležitost řešit požadavky klientů, snažím se vždy nalézt takové řešení, které je pro klienta nejlepší  a nejvýhodnější k jeho spokojenosti. Pracuji ve společnosti CREDO REAL GROUP na pozici realitní makléřky a jsem ráda, že v tomto týmu se vsází především na kvalitu a profesionální služby. Ráda pronajmu i prodám Vaši nemovitost, jsem tu pro Vás. Budu se těšit na spolupráci s Vámi!

+420 770 164 120

Hana Procházková

REALITNÍ MAKLÉŘ

hovoří: česky, anglicky

Jmenuji se Hana Procházková a ve společnosti CREDO REAL GROUP pracuji na pozici realitního makléře. Trh nemovitostí mne zajímá a jsem ráda, že můžu pomáhat svým klientům k novému bydlení ať už pronájmu nebo koupi. I když jsem přišla z jiného oboru, stále se v této práci učím, školím a zdokonaluji. Mým cílem je být ve svém oboru profesionálem a být schopna poskytovat svým klientům tu nejlepší práci, tak aby byli spokojeni a v budoucnu se na mne opět obrátili. Budu se těšit na spolupráci i s Vámi!

+420 770 164 121

Marcela Elšíková

REALITNÍ MAKLÉŘ / REALITNÍ EXPERT

hovoří: česky, slovensky, anglicky

Jmenuji se Marcela Elšíková a pracuji na pozici realitního makléře. Jako realitní makléřka jsem profesionál a proto prodám nebo pronajmu Vaši nemovitost rychle a spolehlivě.  Ve firmě působím přes 12 let, zprostředkovala jsem již desítky úspěšných prodejů, koupí a pronájmů různých typů nemovitostí a získala také mnoho spokojených klientů, kteří se k nám rádi vracejí.

+420 602 583 853

Tereza Wranová

ASISTENTKA PRODEJE NEMOVITOSTÍ

hovoří: česky, anglicky

Jmenuji se Tereza Wranová a pracuji na pozici Asistentky prodeje nemovitostí. Ve společnosti CREDO REAL GROUP je společným cílem spokojený klient, který se bude rád vracet a využívat našich služeb. Také mým osobním cílem je být profesionálem, který bude schopen řešit pracovní úkoly i  realizovat zakázky ke spokojenosti klienta.

+420 774 883 300

Vít Gribovský

REALITNÍ MAKLÉŘ

hovoří: česky

Jmenuji se Vít Gribovský a ve společnosti CREDO REAL GROUP pracuji na pozici realitního makléře. Trh nemovitostí mne zajímá a jsem rád, že můžu pomáhat svým klientům k novému bydlení ať už zprostředkováním koupi, prodeje či pronájmu. Věnuji se ale i ostatním nemovitostem, ať už komerčním, průmyslovým, zemědělským atd. Přesto, že v oboru jsem již dříve pracoval, stále se učím novému, odborně školím a zdokonaluji. Mým cílem je být profesionálem ve svém oboru a poskytovat svým klientům tu nejlepší službu postavenou především na dobré komunikaci. Těším se na spolupráci s Vámi!

+420 774 883 394

Jarmila Kolomazníková

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK

hovoří: česky

Jmenuji se Jarmila Kolomazníková a pracuji zde na pozici administrativního pracovníka. Ve společnosti CRG pracuji ráda a oceňuji, že je tady skvělý týmový duch a skvělá pozitivní nálada. Mým osobním cílem je dělat svoji práci co nejlépe aby vše fungovalo, tak jak má. Chci přispět svým dílem ke společnému cíli, kterým je zde vysoká kvalita poskytovaných služeb a spokojený zákazník.

+420 774 883 300

Josef Walter

REALITNÍ MAKLÉŘ

hovoří: česky

Jmenuji se Josef Walter a pracuji na pozici realitního makléře pro oblast Karlovarského kraje. Velmi mne zajímá vývoj realitního trhu a pravidelně sleduji jeho aktuální situaci. Pokud mám příležitost řešit požadavky klientů, snažím se vždy nalézt takové řešení, které je pro klienta nejlepší  a nejvýhodnější k jeho spokojenosti. Rád pronajmu nebo prodám také Vaši nemovitost. Budu se těšit na spolupráci s Vámi!

+420 774 883 300

Jakub Litera

REALITNÍ MAKLÉŘ

hovoří: česky, anglicky

Jmenuji se Jakub Litera a mým hlavním cílem je být profesionálem s lidským přístupem, tak abych Vám dokázal spolehlivě pomoci při prodeji, pronájmu i koupi nemovitosti. Proto pracuji ve společnosti CREDO REAL GROUP, kde jako tým sdílíme stejné hodnoty a na prvním místě máme spokojenost klienta. Těším se na Vás!

+420 607 068 342

Klára Hájková

ASISTENTKA PRODEJE NEMOVITOSTÍ

hovoří: česky, anglicky
Jmenuji se Klára Hájková a působím na pozici asistentka prodeje nemovitostí. Mým hlavním cílem je být kvalitním profesionálem abych Vám dokázala vždy spolehlivě pomoci. 

+420 774 883 300

Copyright © 2020,