https://www.traditionrolex.com/42 Prodej nemovitosti
https://www.traditionrolex.com/42

Prodej a výkup nemovitostí

CRGProdej a výkup nemovitostí


Jestliže se právě nacházíte v situaci, kdy máte v úmyslu prodat byt nebo dům a nevíte si rady, je bezpochyby rozumným krokem oslovit odborníka v této oblasti. Nabízíme vám proto své služby ve sféře prodeje nemovitostí.

 

Prodej nemovitostí 7 důvodů, proč prodat vaši nemovitost s námi?

 

Díky našim dlouholetým zkušenostem a kvalitnímu právnímu servisu se nemusíte bát o bezpečnost všech realitních transakcí. Náš individuální přístup ke každému klientovi se projeví zejména naší vstřícností a touhou vám skutečně pomoci a vše potřebné vyřešit za vás. S našimi zkušenostmi v oblasti propagace vám garantujeme kvalitní reklamu vaší prodávané nemovitosti, a tím i vyšší pravděpodobnost brzkého prodeje.

Spolupracujeme s renomovanými advokáty a notáři, a tak máte jistotu, že všechny právní náležitosti budou na vysoké úrovni. 

Naše realitní kancelář CREDO REAL GROUP zastává postoj budování dlouhodobých vazeb s našimi zákazníky. Důkazem toho, že svoji práci děláme opravdu kvalitně, nechť jsou samotní klienti, kteří se k nám s různými záležitostmi v oblasti realit nejen pravidelně vrací, ale také naše služby doporučují dále.

 

Vykoupíme Vaši nemovitost rychle, bezpečně a peníze máte do 48 hodin od podpisu kupní smlouvy, záloha na kupní cenu! Vykupujeme byty, domy, chaty, chalupy i další nemovitosti

 

Výkupy nemovitostí

 

Pro koho je výkup nemovitosti vhodný?

Může být řešením pro majitele nemovitosti, kteří se ocitli v nepříznivé životní situaci, dostávají se do finančních problémů a potřebují je urychleně řešit. Může se jednat například o problémy se splácením hypotéky, nebo na nemovitosti již váznou dluhy, je zatížena exekucí a hrozí nedobrovolná dražba.

Stejně tak pro majitele, kteří se jednoduše zamilovali do jiné nemovitosti a chtějí si ji koupit. Na nákup však nemají dostatečné finanční prostředky, hypotéku si brát nechtějí nebo nemůžou a prodávající nechce či nemůže čekat několik měsíců na peníze, které by majitel získal z prodeje své stávající nemovitosti.

Chcete koupit jinou nemovitost?

Našli jste si vysněnou nemovitost a chcete ji koupit. Jenže nemáte na nákup peníze, hypoteční úvěr si brát nechcete nebo nemůžete. Vámi vybraná nemovitost je natolik atraktivní a prodávající nebude čekat několik měsíců až získáte peníze z prodeje vaší stávající nemovitosti? Hrozí, že pokud nebudete rychle reagovat, předběhne vás jiný zájemce? Řešením je rychlý výkup vaší nemovitosti.

Máte problém splácet hypotéku?

Výkup nemovitosti nejvíce oceňují lidé, kteří se dostávají do problémů se splácením hypotéky a hrozí, že jim, že se dostanou do registru neplatičů, což by jim velmi zkomplikovalo žádosti o hypotéky v budoucnosti, anebo jakoukoli jinou žádost o úvěr. Někdy jim už nezbývá čas na prodej nemovitosti standardní cestou, který trvá často i několik měsíců. V takovém případě je lepší nemovitost prodat okamžitě, než se do registru neplatičů dostanete a později, až se z finančních problémů vzpamatujete, můžete bez problému žádat o novou hypotéku.

Máte finanční problémy a hrozí vám i exekuce? 

Přerostly vám finanční problémy přes hlavu a nejste schopni je sami vyřešit? Hrozí vám exekuce a nedobrovolná dražba? Výkup nemovitosti je spolehlivé řešení. I když už je vaše nemovitost zatížena exekucí, stále je možné se dohodnout s exekutorem a vaši nemovitost vykoupit. Ve většině případů dostanete více peněz přímým výkupem, než kdyby se vaše nemovitost prodala v nucené dražbě, se kterou jsou spojeny nemalé náklady.

V čem spočívá nabídka výkupu nemovitosti?

V případě, že na vaší nemovitosti již váznou dluhy, tak vaši zadluženou nemovitost oddlužíme. Zajistíme veškerá jednání s věřiteli a exekutory a vyplatíme je. Takto očištěnou nemovitost za dohodnutou cenu odkoupíme. Většinu potenciálních kupců totiž dluhy váznoucí na nemovitosti od koupě odradí, protože to pro ně nese značná rizika. Příliš zadlužené nemovitosti jsou standardní formou prodeje de facto neprodejné a nucená dražba je v drtivé většině případů pro vlastníka to nejméně výhodné řešení.

Pomůžeme vám ať se jedná o byt, rodinný dům nebo jinou nemovitost v Brně, Praze nebo kdekoli v České republice.

Víme, že problémy, do nichž se lidé dostanou tím, že jim přerostou finanční problémy přes hlavu, jsou velmi nepříjemné a mnohdy tak jednají iracionálně. Někteří lidé v tísni, pak snadno padnou do náruče spekulantů a neseriózních podnikavců, kteří je připraví i o to poslední, co by jim mohlo zbýt.

Potřebujete získat peníze z prodeje nemovitosti opravdu rychle? Dáme Vám zálohu na kupní cenu!

Kontaktujte nás na telefonu +420 722 455 455 nebo on-line prostřednictvím formuláře zde: www.credoreal.cz/odhad-ceny/

 

V 6-ti bodech - Jak výkup probíhá?

1)      Kontaktujte nás prostřednictvím telefonu nebo on-line formuláře www.credoreal.cz/odhad-ceny/

2)      Přijede za Vámi odborník z naší kanceláře

3)      Zdarma oceníme Vaši nemovitost

4)      Připravíme nabídku a dohodneme vyplacení finančních prostředků

5)      Připravíme smluvní dokumentaci

6)      Uzavřeme obchod ke spokojenosti všech stran

 Copyright © 2024,
https://www.traditionrolex.com/42