https://www.traditionrolex.com/42 NABÍDKA STAVEBNÍHO POZEMKU O CP cca 590m2 V OBCI VEVERSKÁ BÍTÝŠKA | CREDO REAL GROUP a.s.
https://www.traditionrolex.com/42

NABÍDKA STAVEBNÍHO POZEMKU O CP cca 590m2 V OBCI VEVERSKÁ BÍTÝŠKA

CRGPozemkyNABÍDKA STAVEBNÍHO POZEMKU O CP cca 590m2 V OBCI VEVERSKÁ BÍTÝŠKA
Číslo zakázky:  crg-n-0182-22
Typ nabídky:  prodej
Typ vlastnictví:  osobní
Celková výměra:  590 m2
Cena:  8 900 CZK za m2

O nemovitosti

Nabízíme Vám ke koupi exklusivní pozemek v tvaru nepravidelného obdélníku ve Veverské Bítýšce, konkrétně v nádherné lokalitě Bílý potok. Pozemek je jedinečný svou polohou a zejména tím, že není součástí developerského projektu, ale nachází se téměř na konci staré zástavby. Na pozemku se nyní nachází garáž, ve které je elektroměr.

Pozemek vznikl rozdělením stávajícího velkého pozemku.

 

Celková plocha nově vzniklého pozemku činí cca 590m2. Délka pozemku je cca 46,97 metrů a šířka pozemku je cca 12,56 metrů.

 

Pozemek je vhodný dle územního plánu na výstavbu jednoho samostatně stojícího rodinného domu.

Co se týče inženýrských sítí, u pozemku se nachází obecní vodovod, dále plynovod. Antoníček elektřiny je na pozemku přímo v garáži jak je výše uvedeno. Splašková kanalizace v této lokalitě není, je tedy potřeba počítat s vybudováním čističky odpadních vod nebo septiku.

Podél nabízeného pozemku vede budoucí cesta o šířce cca 4,15 metrů, na kterou bude novému vlastníkovi zřízeno věcné břemeno chůze a jízdy.

Více informací Vám rádi poskytneme na vyžádání včetně vyjádření dodavatelů inženýrských sítí, podkladů k územnímu plánu atd.

Co se týče občanské vybavenosti obce, je zde mateřská školka, základní škola prvního i druhého stupně, základní umělecká škola, obchody, kavárny, restaurace atd.

Veverská Bítýška leží na křižovatce silnic druhé třídy 384 (z Brna), 386 (z Rosic a Kuřimi) a silnic třetí třídy z Lažánek, Hvozdce a z Chudčic (Tišnova). Nájezd na dálnici D1 u Ostrovačic je od městečka vzdálen 7 km, je přestupním uzlem Integrovaného dopravního systému Jihomoravského kraje v zóně 325. Spojení zajišťují autobusové linky 153 (s Rosicemi a Tišnovem), 303 (s Brnem) a 312 (s Kuřimí a Tišnovem).

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,
https://www.traditionrolex.com/42