https://www.traditionrolex.com/42 PRODEJ POZEMKU ORNÉ PŮDY O CP 1.135M2, OBEC VACENOVICE | CREDO REAL GROUP a.s.
https://www.traditionrolex.com/42

PRODEJ POZEMKU ORNÉ PŮDY O CP 1.135M2, OBEC VACENOVICE

CRGPozemkyPRODEJ POZEMKU ORNÉ PŮDY O CP 1.135M2, OBEC VACENOVICE

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  cr-n-0078-20
Typ nabídky:  prodej
Typ vlastnictví:  osobní
Celková výměra:  1135 m2

O nemovitosti

Jeví se Vám investice do půdy v této době jako dobrá volba? Ano, máte pravdu. Neváhejte a prostudujte naši nabídku, rádi Vám se vším poradíme!

Vážení klienti, v exklusivním zastoupení majitele Vám nabízíme ke koupi zajímavý investiční pozemek orné půdy, která se nachází v obci Vacenovice u Kyjova, okres Hodonín. Nabízený pozemek se nachází v nezastavěné části obce poblíž konce ulice K cihelně. Příjezdová cesta k pozemku plynule navazuje z asfaltové komunikace.

Celková plocha nabízené orné půdy je 1.135 m2.

Vzhledem k aktuální situaci a nejasnému vývinu ekonomiky v blízké budoucnosti jsou pozemky ideální dlouhodobou investicí.

Námi nabízená parcela č. 2095/2 je zapsána v Katastru nemovitostí jako orná půda s hodnotou bonity dle Katastru nemovitostí 02110. Vede k ní příjezdová cesta po nezpevněné komunikaci, což je velkou výhodou. Parcela se nachází v nezastavěné a klidné části obce Vacenovice s dobrou dostupností s možností vycházek v lesích.

Obec Vacenovice se nachází mezi Kyjovem a Hodonínem a žije v ní asi 2200 obyvatel. V okolí obce se nachází smíšené lesy, pole, louky a taktéž vinohrady. Milovníci vína si v této vinařské oblasti přijdou na své. Krajské město Hodonín je od obce vzdálené necelých 13 km a nájezd na dálnici D2 je vzdálený přibližně 30 minut. Autobusové spojení je také velmi dobré, autobus jezdí přímo z nejbližšího okresního města Hodonín.

Pro více informací se na nás neváhejte obrátit!

Vzhledem k aktuální situaci v České republice upozorňujeme všechny potencionální zájemce, že prohlídku samotnou mohou absolvovat maximálně dvě osoby + makléř. Prohlídky jsou zkráceny na co nejkratší dobu kvůli bezpečnosti všech osob. Předem děkujeme za pochopení.

Pro více informací o nabízené nemovitosti, nás neváhejte kontaktovat na níže uvedeném čísle nebo e-mailu m.mackova@credoreal.cz. Klíče máme v RK!

 

V případě zájmu nás kontaktujte na níže uvedeném čísle nebo e-mailu m.molnarova@credoreal.cz.

 

Cena: 50,-Kč/m2

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,
https://www.traditionrolex.com/42