https://www.traditionrolex.com/42 PRODEJ VELKÉ CHALUPY 4+1 V OBCI SLAVÍKOVICE | CREDO REAL GROUP a.s.
https://www.traditionrolex.com/42

PRODEJ VELKÉ CHALUPY 4+1 V OBCI SLAVÍKOVICE

CRGChaty a chalupyPRODEJ VELKÉ CHALUPY 4+1 V OBCI SLAVÍKOVICE

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  cr-n-0150-20
Typ nabídky:  prodej
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  4+1
Celková výměra:  1653 m2
Zastavěná plocha:  170 m2
Zahrada:  890 m2
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná

O nemovitosti

Hledáte chalupu k celoročnímu bydlení s vlastním pozemkem, garáží, sklepy atd.? Tato velmi rozsáhlá nemovitost s velkým pozemkem je přímo pro Vás!

 

Exkluzivně Vám nabízíme samostatně stojící chalupu s rozsáhlými sklepy, větší zahradou a garáží na pozemku. Chalupa je cihlové konstrukce, částečně podsklepená a s půdním prostorem. Objekt se nachází v obci Slavíkovice v okrese Třebíč. Nemovitost je vyklizená, částečně vymalovaná a již jen čeká na nového majitele.

 

Celková plocha nabízené nemovitosti činí 1.653 m2 (celek tvoří celkem 5 parcel), z toho zastavěná plocha činí 170 m2 a užitná plocha chalupy je cca 135 m2.

 

Nabízená nemovitost se nachází v klidné části obce, přímo u místního kostela Svaté Kateřiny, při místní komunikaci s dobrou dostupností. Stavba disponuje samostatným WC, koupelnou s vanou, kuchyní a čtyřmi pokoji. Jedná se o samostatný objekt se sedlovou střechou s velkým půdním prostorem. Chalupa je částečně podsklepena. Ve sklepě se nachází kotelna s kotlem na tuhá paliva a ústředním vytápěním. Není problém přejít na elektrické vytápění, které je výhodné možností zvolení tarifů.

 

Dispozice:

V závětří před vstupními dveřmi je uzavíratelný vstup na půdu. Za vstupními dveřmi se nachází chodba. Z této chodby je hned po levé straně samostatný vstup do jednoho z pokojů s malou chodbou, která může sloužit jako šatna. Dále se z chodby vstupuje do kuchyně, zde se nachází stará kuchyňská linka s dřezem, samostatné umyvadlo a plynový sporák s elektrickou troubou (plyn je připojen pouze na bombu, která se umísťuje vně objektu). Z kuchyně je dále vstup do koupelny s vanou. K dispozici je také komora s přístupem přímo z kuchyně. Z hlavní chodby je dále vstup do dalších 3 pokojů a nachází se zde samostatné WC, nedokončená další koupelna a vstup do kotelny (sklepa).

 

V přední části pozemku před chalupou je k dispozici samostatně stojící garáž, zahradní domek původně sloužící k chovu ptactva, podzemní vzájemně propojené prostorné sklepy s klenbovými stropy a hospodářské stavení se spoustou prostoru pro chov domácích zvířat, skladování, dílny apod. Nachází se zde také suché WC, situované před vstupem na zahradu. Přes hospodářské stavení se prochází jak do sklepů, tak se dá projít do zadní zahrady.

 

Co se týče inženýrských sítí, nemovitost je napojená na elektřinu 230/400 V. Voda prozatím byla využívána z vlastní studny, ale je zde také vodovodní přípojka. Je zde také vlastní septik (3 komorový s kapacitou cca 6,5 m3) s trativodem u příjezdové cesty.

 

Slavíkovice jsou obec v okrese Třebíč, asi 3 km na jihovýchod od města Jemnice. Bítov u Vranovské přehrady je vzdálen pouhých 17 km a města Znojmo a Třebíč asi 40 km. Žije zde 208 obyvatel. Obcí prochází silnice druhé třídy II/408. Sousedními obcemi jsou Mladoňovice, Lhotice, Kdousov, Kostníky a Jemnice.

 

Prohlídky jsou možné kdykoliv po domluvě, klíče v RK, objekt je volný ihned!

 

V případě zájmu financovat kupní cenu hypotečním úvěrem Vám s tímto rádi pomohou naši finanční poradci.

 

Vzhledem k aktuální situaci v České republice upozorňujeme všechny potencionální zájemce, že prohlídku samotnou mohou absolvovat maximálně dvě osoby + makléř. Prohlídky jsou zkráceny na co nejkratší dobu kvůli bezpečnosti všech osob. Předem děkujeme za pochopení.

 

V případě zájmu o prohlídku či informace, neváhejte nás kontaktovat na níže uvedeném čísle nebo e-mailu m.mackova@credoreal.cz.

 

Cena: 1.390.000, - Kč

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,
https://www.traditionrolex.com/42