https://www.traditionrolex.com/42 PRODEJ CHALUPY 3+KK S POZEMKEM, MORAVSKÉ BUDĚJOVICE | CREDO REAL GROUP a.s.
https://www.traditionrolex.com/42

PRODEJ CHALUPY 3+KK S POZEMKEM, MORAVSKÉ BUDĚJOVICE

CRGChaty a chalupyPRODEJ CHALUPY 3+KK S POZEMKEM, MORAVSKÉ BUDĚJOVICE

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  crg-n-0073-24
Typ nabídky:  prodej
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  3+kk
Celková výměra:  131 m2
Zastavěná plocha:  121 m2
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná

O nemovitosti

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji chalupu s číslem evidenčním, nacházející se v klidné části města Moravské Budějovice v okrese Třebíč v kraji Vysočina. Vzdálenost Moravských Budějovic od okresního města Třebíče je zhruba 24 km, od krajského města Jihlavy je necelých 47 km a město Znojmo je vzdáleno cca 30 km.

Nabízený objekt k bydlení má přiděleno číslo popisné a v současné době vyžaduje provedení rekonstrukce. Objekt je veden jako rodinný dům. S potřebnou rekonstrukcí objektu lze případně využít také půdní prostor jako podkroví, případně realizovat stavbu dvoupodlažního RD.

Bezesporu velkou výhodou je možnost od státu získat dotaci, a to před provedením prací na zateplení a získání lepší energetické třídy. V případě, že by částka nebyla dostatečná, stát údajně zajistí půjčku za nízký úrok.

Jedná se o samostatně stojící stavbu chalupy/rodinného domu se sedlovou střechou, dřevěným krovem a s krytinou z pálených tašek, stavba je cihlová a částečně smíšená. Stavba není podsklepena. Vstup na půdní prostor je otvorem na štítu chalupy z pravé strany chalupy, který je vybaven dřevěnými dvířky.

Pozemek o výměře 121,0 m2, je veden jako zastavěná plocha a nádvoří, má téměř obdélníkový tvar a uliční šíře je cca 14 m. Vpravo vedle chalupy se nachází malý přiléhající pozemek o výměře 10,0 m2, který je vedený jako zahrada a je také součástí prodeje. Objekt se nachází při místní komunikaci (ulice Nerudova).

Před chalupou se nachází původní oplocení se vstupní brankou. Část oplocení je odstraněno (původně bylo v této části dřevěné) a v levé části je zděné. V této zděné části je umístěna elektrická přípojka k chalupě.

Objekt je určen k bydlení a aktuálně vyžaduje rekonstrukci. V naší nabídce naleznete zakreslené půdorysy možností, jak by přízemí chalupy mohlo vypadat. Dá se krásně otevřít se vstupem na zahrádku. Mimo jiné je zde prostorná střecha, která přímo vybízí ke střešní nástavbě. Díky stavu chalupy je nyní možnost provedení úprav, které povedou ke krásnému a plnohodnotnému bydlení určenému nejen k odpočinku a relaxaci.

 

Dispozice:

Vstup do chalupy je za krátkým schodištěm z chodníku. Za vchodem do domu je vybudováno zádveří s malou chodbou, samostatným WC a menší místností, zde je však v provizorním stavu zastřešení této části.

Ze vstupní chodby se dále prochází do kuchyně s obývacím pokojem s prostorem např. pro jídelní stůl, sedačku s posezením atp. Z kuchyně je průchod do koupelny a také další průchod do obývacího pokoje s oknem do ulice, který je průchozí. Za obývacím pokojem se nachází další místnost, pokoj sloužil dříve jako ložnice.

 

IS (inženýrské sítě) – přípojka elektřina 230 V (aktuálně stavební přípojka) a připojena je voda (městský vodovod, vodoměr je umístěn v prostoru kuchyně). Zemní plyn zaveden není, ale vede podél ulice Nerudova (před nemovitostí, přes ulici) a je možné vybudovat přípojku.

Celková plocha nabízené nemovitosti má výměru 131,0 m2, z toho je pozemek 121,0 m2 veden jako zastavěná plocha a nádvoří se stavbou k bydlení s číslem popisným a dále pozemek 10,0 m2 vedený jako zahrada. Užitná plocha nemovitosti je cca 156,0 m2 včetně půdního prostoru.

 

Popis lokality:

Moravské Budějovice jsou městem na jihozápadě Moravy, ležící na dopravní spojnici mezi Jihlavou a Znojmem. Moravskými Budějovicemi protéká potok Rokytka. Střední nadmořská výška města je 465 m n. m. Jsou také obcí s rozšířenou působností. Součástí města jsou části Jackov, Lažínky, Vesce a Vranín. Více informací naleznete na stránkách města.

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,
https://www.traditionrolex.com/42