https://www.traditionrolex.com/42 PRODEJ CHALUPY 2+1 V OBCI PYŠEL V OKRESE TŘEBÍČ | CREDO REAL GROUP a.s.
https://www.traditionrolex.com/42

PRODEJ CHALUPY 2+1 V OBCI PYŠEL V OKRESE TŘEBÍČ

CRGChaty a chalupyPRODEJ CHALUPY 2+1 V OBCI PYŠEL V OKRESE TŘEBÍČ

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  crg-n-0070-24
Typ nabídky:  prodej
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  2+1
Celková výměra:  181 m2
Zastavěná plocha:  181 m2
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná

O nemovitosti

Nabízíme Vám ke koupi chalupu v obci Pyšel, v okrese Třebíč, v krásné přírodě v kraji Vysočina. Obec Pyšel je vzdálena necelých 17 km severovýchodně od města Třebíč a asi 10 km od města Náměšť nad Oslavou.

Bezesporu velkou výhodou je možnost od státu získat dotace na zateplení chalupy.

Nabízená nemovitost se nachází přímo u místní zpevněné komunikace. Jedná se o samostatně stojící chalupu se sedlovou střechou s dřevěným krovem a eternitovou krytinou. Konstrukce budovy je zděná, cihlová. Budova má původní dřevěná okna i dveře. Dispozičně je objekt řešen jako 2+1. Vytápění je lokální na tuhá paliva. Na zadní části pozemku, kde se nachází technické místnosti, by bylo ideální vše zbourat a vybudovat zahrádku. V této části jsou dveře vedoucí ven.

Pro lepší představu jsme pro Vás vytvořili vizualizaci budoucího možného stavu včetně venkovního posezení a využití podkroví.

 

Popis nemovitosti:

Na nádvoří objektu se dostaneme z místní komunikace přes dvoukřídlou kovovou bránu. Za touto bránou se nachází malé nádvoří o velikosti cca 28,0 m2 a pohodlně zde zaparkujete např. osobní automobil. Po levé straně chalupy, v rohu, se nachází hlavní vstup do objektu s dřevěnými vchodovými dveřmi. Za vchodem se nachází malá chodba o velikosti cca 1,30 m2, ze které se vchází do prostoru o výměře cca 8,6 m2, který byl původně využíván jako kuchyně. V této kuchyni je menší dřevěné okno s výhledem na oplocenou zahrádku, která je ve vlastnictví obce Pyšel. Nachází se zde také průchod do menšího prostoru s půdorysem ve tvaru písmena „L“ o výměře cca 7,16 m2 a nachází se zde také vchod do sklepa, který má výměru cca 10,5 m2.

Z kuchyně se dále prochází do obývacího prostoru (původní tradiční světnice) o výměře cca 18,5 m2. V této místnosti se nachází kamna na tuhá paliva, dále jsou zde k dispozici dvě okna s výhledem do ulice.

Vlevo od hlavního vstupu do chalupy se nachází také vstup do technické místnosti o výměře cca 16,7 m2. Vedle této technické místnosti je vstup na půdu, která kopíruje celé podlaží chalupy a má výměru cca 50,0 m2. Za rohem budovy vede úzká průchozí ulička mezi zdí a zídkou o šířce cca 80 cm. Ulička vede na nejzazší místo této nemovitosti, hospodářský prostor dříve využívaný jako kurník a odkladiště nářadí či materiálu, o výměře cca 16,4 m2. Tento prostor je zastřešen.

 

IS (inženýrské sítě) - nemovitost má přípojku na elektřinu (elektroměr demontován) a plyn vede ve vzdálenosti 12 m od nemovitosti (přípojka nebyla zbudována). V roce 2026 bude v provozu v celé obci nový vodovod i kanalizace. Nový vlastník si pouze zřídí odbočku k chalupě. Stávající obytné stavby v obci toto řeší prozatím individuálně (vrty, studny, jímky nebo ČOV apod.)

 

Celková plocha o výměře 181,0 m2, která je celá evidována jako zastavěná plocha a nádvoří, z toho malé nádvoří (malá zahrádka s vjezdem) činí cca 28,0 m2, výměra užitné plochy RD činí cca 113,0 m2, obytná plocha chalupy má výměru cca 51,0 m2.

 

Popis lokality:

Malebná obec Pyšel se nachází v okrese Třebíč v Kraji Vysočina. Žije zde 462 obyvatel. Obec se dělí na dvě části, vlastní Pyšel a vesnici Vaneč. Sousedními obcemi jsou Čikov, Budišov, Pozďatín, Kamenná, Studenec, Zahrádka a Tasov. V obci je v provozu mateřská i základní škola, k dispozici je sportoviště, zastávka autobusu s pravidelnou linkou, ordinuje zde praktický lékař, v provozu je také prodejna smíšeného zboží, pohostinství atd.

 

V případě, že Vás nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat na níže uvedeném čísle nebo emailu, klíče máme v RK.

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,
https://www.traditionrolex.com/42