https://www.traditionrolex.com/42 PRODEJ SAMOSTATNĚ STOJÍCÍ CHALUPY 3+KK V BENKOVICÍCH | CREDO REAL GROUP a.s.
https://www.traditionrolex.com/42

PRODEJ SAMOSTATNĚ STOJÍCÍ CHALUPY 3+KK V BENKOVICÍCH

CRGChaty a chalupyPRODEJ SAMOSTATNĚ STOJÍCÍ CHALUPY 3+KK V BENKOVICÍCH

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  crg-n-0011-24
Typ nabídky:  prodej
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  3+kk
Celková výměra:  292 m2
Zastavěná plocha:  42 m2
Zahrada:  250 m2
Terasa:  ano
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná

O nemovitosti

Nabízíme Vám ke koupi samostatně stojící, zděnou chalupu se zahradou, obklopenou zelení a lesy, o dispozici 3+kk, která se nachází v chatové oblasti malebné obce Benkovice u Hradce nad Moravicí, v okrese Opava. Chalupa s číslem evidenčním je prostorná a díky svému umístění je naprosto ideálním místem pro trávení volného času s rodinou či přáteli. Nemovitost samotná je nadstandardně udržovaná, má nově natřené venkovní trámy, plastová okna, bezpečnostní dveře, vlastní koupelnu se splachovacím WC a spoustu dalšího. Na pozemku se mimo chalupu nachází kůlna, ve které jsou schované potřebné věci pro sekání trávy atd. Chalupa je dvoupodlažní s teráskou. Vjezd a parkování je přímo na vlastním pozemku.

Příjezdová cesta vedoucí k chalupě je ve vlastnictví obce Hradec nad Moravicí.

 

Celková plocha nemovitosti činí 292 m2, z toho zastavěná plocha činí 42 m2 a plocha pozemku činí 250 m2.

Celková užitná plocha chalupy činí cca 59,8 m2. V této výměře není zahrnuto schodiště ani půda.

Z toho užitná plocha přízemí je cca 35,3 m2, užitná plocha podkroví činí cca 24,5 m2, z toho teráska má rozměr cca 3 m2.

 

Dispozice:

Vstupními dveřmi vejdeme do vstupní chodby o celkové ploše cca 1,7 m2, ve které je šatna o výměře cca 0,7 m2. Z této je vstup do chodby spojené s obývacím pokojem o celkové ploše cca 21,7 m2, který je vybaven sedačkou, skříněmi, posezením pro dvě osoby atd. Z obývacího pokoje se vchází přímo do plnohodnotné kuchyně o výměře cca 4,4 m2. V kuchyni je kuchyňská linka s lednicí a mrazákem, mikrovlnná trouba, sporák s troubou atd. Nalezneme zde i nádherná nedávno kupovaná kachlová kamna, která zajišťují nejen vytápění celé budovy, ale mohou sloužit i k vaření pokrmů. V přízemí dále nalezneme opravdu pěknou koupelnu o výměře cca 5,8 m2 s oknem zajišťujícím denní světlo. V koupelně je umyvadlo, splachovací WC a sprchový kout.

Po dřevěném schodišti vejdeme do podkroví, které je rozděleno na dvě části. Předsíňka má cca 1,7 m2, Z této je vstup na menší půdu a dále do dvou obytných samostatných místností. První, jejíž dominantou je teráska o celkové ploše cca 3 m2, je vybavena manželskou postelí, skříňkami a její celková výměra činí cca 8,8 m2. Druhá ložnice s oknem a dvěma lůžky má výměru cca 11 m2. V této místnosti je také elektrický boiler zajišťující ohřev vody v chalupě. V přízemí v chodbě je také menší komora například na vysavač a jiné potřebné věci. Její výměra činí cca 1 m2.

 

Chalupa je postavena na betonových základech s kamenem, budova samotná je cihlová. Střecha je sedlová plechová taktéž ve výborném stavu. Chalupa, jak je již výše uvedeno, procházela rozsáhlými úpravami. Výměna oken za plastová proběhla cca před 8 lety. Okna jsou vybavena mimo jiné bezpečnostní fólií. Ve stejné době proběhla i výměna bezpečnostních dveří. Nyní má chalupa nový nátěr vč. dřevěného obložení. Chalupa je zcela zateplená včetně střechy (skelnou vatou). Na pozemku byly již na prvopočátku dělány drenáže, aby nebyl problém s vlhkostí.

 

Co se týče inženýrských sítí je zde přivedena elektřina 220 i 380 V. Vytápění je řešeno tuhými palivy kachlovými kamny a při větší zimě je možné využívat elektrické přímotopy. Na pozemku se nachází studna s čerpadlem. Paní majitelka sice na vodu testy nikdy nedělala a nevyužívá ji jako pitnou, to ale nevylučuje, že voda ve studni pitná je. Původně byla studna kopaná, později paní majitelka nechala udělat vrt. Studna je hluboká cca 25 metrů. Jímka má cca 3 m3. Ohřev vody zajišťuje elektrický bojler s kapacitou 80 litrů. Dešťová voda je vedena přepadem do protějšího potoka.

 

Součástí prodeje je navíc i podíl ½ na pozemku, který majitelé chalupy celý život využívají a podíl ½ na pozemku, kde se nachází studna.

 

Vybavení v chalupě může zůstat tak jak je, majitelé si odnesou pouze osobní věci. K dispozici je novému majiteli nemovitost ihned po zaplacení.

Nemovitost, kterou Vám nabízíme, je v perfektním stavu bez jakýchkoliv dalších investic.

 

Obec Benkovice je ze tří stran částečně kryta před větry mírnými vyvýšeninami táhnoucími se od skalnatého vrcholu Štěrk na severovýchodě obloukem až po Horku na jihozápadě. V obci je knihovna, hasičská zbrojnice a kaple, kde se konají bohoslužby.

Obec Benkovice se nachází cca 4,4 km od okresního města Hradce nad Moravicí a cca 12 km od Opavy.

 

Pokud Vás nemovitost zaujala, neváhejte nás kontaktovat na níže uvedeném čísle nebo emailu, klíče máme v RK!

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,
https://www.traditionrolex.com/42