https://www.traditionrolex.com/42

PRODEJ NOVOSTAVBY CHALUPY 3+kk V BRNĚ-BOSONOHY

CRGChaty a chalupyPRODEJ NOVOSTAVBY CHALUPY 3+kk V BRNĚ-BOSONOHY

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  cr-n-0093-20
Typ nabídky:  prodej
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  3+kk
Celková výměra:  2675 m2
Zastavěná plocha:  61 m2
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná

O nemovitosti

Nabízíme Vám ke koupi krásnou nemovitost, samostatně stojící novostavbu zděné chaty s číslem evidenčním a velkým svažitým pozemkem, nacházející se v klidné chatové lokalitě na okraji městské části Brno-Bosonohy v okrese Brno-město s překrásným výhledem na okolí.

Příjezd je zajištěn místní komunikací až na vlastní pozemek, kde se za vjezdovou bránou nachází parkovací prostor pro více vozidel, tvořený betonovou zatravňovací zámkovou dlažbou.

Novostavba chaty je třípodlažní, zděná stavba se sedlovou střechou. V přízemí se nachází hlavní vstup do objektu s bezpečnostními dveřmi. Za dveřmi je menší zádveří tvořící průchod do objektu. Za dveřmi se nachází hlavní rozvodná skříň elektřiny a také další rozvodny pro technologie.

V přízemí se poté nachází hlavní obývací prostor s kuchyňským koutem a nachází se zde také moderní krb s krbovou vložkou. Velmi prakticky řešený kuchyňský kout je proveden zakázkově na míru. Je vybaven moderními spotřebiči a kvalitním kuchyňským dřezem. Je zde umístěna také střední lednice kombinovaná s menším mrazákem. Okno do kuchyně je vybaveno mimo venkovních žaluzií také venkovní posuvnou markýzou k zastínění. Podlahy jsou moderní odolné vinylové obklady, stropy jsou dřevěné s přiznanými dřevěnými trámy.

Z obývacího prostoru je velkým francouzským oknem umožněn přímý výstup na venkovní terasu, která je obložena kameninovým obkladem, doplněna kovovým odolným zábradlím a bočním kovovým schodištěm umožňujícím přístup do zahrady. Terasa je prostorná a mimo krásný výhled do okolí skýtá možnost venkovního stolování nebo relaxace. Pod terasou se ze strany nachází další úložný prostor se samostatným uzamykatelným vstupem.

V přízemí objektu se dále nachází moderní vkusně řešená koupelna vybavena moderním sprchovým koutem, WC a závěsným umyvadlem s úložným prostorem se zásuvkami. Obklady i dlažby jsou řešeny velmi příjemně kvalitními keramicko-kameninovými materiály.

Do patra vede z přízemí široké dřevěné schodiště. V patře se poté nachází velký podkrovní prostor s velkou vestavnou skříní s úložným prostorem a menší pokoj skýtající různá využití.

Objekt je vytápěn moderními elektrickými topidly a je také klimatizován, a to jak v přízemí, tak v podkroví, moderními klimatizačními jednotkami umožňujícími také přitápění v zimním období.

Moderní okna tohoto objektu jsou vybavena venkovními žaluziemi s komfortním elektronickým ovládáním. Objekt je dále vybaven strukturovanými rozvody pro internet a TV.

Objekt je komplexně zabezpečen kvalitním elektronickým zabezpečovacím systémem a kamerovým systémem.

V suterénu se nachází sklepní prostor se samostatným obloukovým vstupem, který lze využívat jako úložný prostor, dílnu nebo po úpravě jako malou vinárnu. Nachází se zde také technologie pro rozvod vody napojená na vlastní studnu, která se nachází na pozemku vedle objektu.

Inženýrské sítě – elektřina 230/400 V, vlastní jímka, vlastní studna napojena do objektu.

Celková plocha pozemků je 2.675,0 m2, z toho zastavěná plocha a nádvoří činí 61,0 m2.

Celková užitná plocha chaty je cca 120 m2.

Objekt je ihned volný k užívání. Doporučujeme k využití jako celoročně obyvatelnou chatu případně kombinace bydlení a relaxace. Výhodou je velmi klidná lokalita s překrásnou přírodou v okolí, umístění objektu na prostorném pozemku s výhledem do okolí, přes to, že se již jedná o okraj města Brna s výbornou dostupností.

Volné ihned, klíče v RK!

Vzhledem k aktuální situaci v České republice upozorňujeme všechny potencionální zájemce, že prohlídku samotnou mohou absolvovat maximálně dvě osoby + makléř. Prohlídky jsou zkráceny na co nejkratší dobu kvůli bezpečnosti všech osob. Předem děkujeme za pochopení.

 

V případě zájmu o prohlídku mne neváhejte kontaktovat na níže uvedeném čísle, nebo e-mailu m.mackova@credoreal.cz.

 

Cena: 4.900.000, - Kč

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,