https://www.traditionrolex.com/42

PRODEJ MOC PĚKNÉ CHATY S ČÍSLEM EVIDENČNÍM, BRNO-ŘEČKOVICE

CRGChaty a chalupyPRODEJ MOC PĚKNÉ CHATY S ČÍSLEM EVIDENČNÍM, BRNO-ŘEČKOVICE

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  crg-n-0180-23
Typ nabídky:  prodej
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  pokoj
Celková výměra:  11 m2
Zastavěná plocha:  11 m2
Zahrada:  255 m2
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná

O nemovitosti

Nabízíme Vám ke koupi hezkou chatu s číslem evidenčním, nacházející se v městě Brně, v městské části Brno–Řečkovice. Objekt se nachází v oblíbené zahrádkářské kolonii, spravované Základní organizací Českého zahrádkářského svazu Brno–Úlehle. Vzhledem k tomu, že chata má číslo evidenční, je zde možné zřídit trvalé bydliště.

 

Popis nemovitosti:

Jedná se o samostatné stojící, dřevěnou stavbu s pultovou střechou, vybavenou také malou dřevěnou verandou. Objekt je postaven na zděných základech a je podsklepen. Chata má vstup z verandy o výměře cca 3,0 m2 z levé strany a její vnitřní dispozice je jeden pokoj o výměře cca 8,0 m2. Chata má dřevěné dvoukřídlé okno vybavené venkovní dřevěnou okenicí. Vzhledem umístění chaty, její okno skýtá krásný výhled do kolonie. Vstup do sklepa je podlahovým otvorem s dřevěným pochozím poklopem a instalovaným dřevěným žebříkem. Sklep má výměru cca 4,0 m2. K dispozici je dále samostatná funkční zahradní toaleta, která je umístěná vedle chaty.

 

Chata nestojí na vlastním pozemku, nicméně součástí prodeje této nemovitosti je také převod nájemní smlouvy a členství v ČSZ k tomuto pozemku (zahrádce) o výměře 255,0 m2. Pozemek má trojúhelníkový tvar a je částečně oplocený nízkým dřevěným plotem. Jedná se o jeden z nejlepších pozemků a koncový pozemek nacházející se přímo u lesa, zajišťující dostatek klidu a prostoru pro oddech a rekreaci a případně k realizaci oblíbeného „zahradničení“ a možností pěstování zeleniny, ovoce, bylinek nebo např. okrasných květin.

 

K dispozici je zde městský vodovod s podružným vodoměrem nacházející se na hranici pozemku. Voda je členům vyúčtovávána ročně Českým zahrádkářským svazem.

 

Celková plocha činí 255,0 m2, z toho zastavěná plocha a nádvoří činí 11,0 m2, užitná plocha chaty činí cca 8,0 m2 a sklep činí cca 4,0 m2.

 

Popis lokality:

Městská část Řečkovice a Mokrá Hora patří k nejsevernějším předměstím statutárního města Brna. Obě dříve samostatné obce (Řečkovice připojeny k Brnu v roce 1919, Mokrá Hora v roce 1960) měly již od XVIII. století velmi mnoho společného. Sousedství je stále více propojovalo komunikačně, administrativně, ekonomicky i obchodně, až byly v roce 1990 spojeny v jednu městskou část. Současná městská část zaujímá rozlohu 818,8 ha, z čehož na Řečkovice připadá 722,0 ha. Svými katastry sousedí Řečkovice a Mokrá Hora s pěti městskými částmi Brna: Královým Polem, Medlánkami, Ivanovicemi, Jehnicemi, a Soběšicemi, nemalém úseku se samostatnou obcí Česká.

 

V případě zájmu o prohlídku mne neváhejte kontaktovat na níže uvedeném čísle nebo e-mailu, klíče máme v RK.

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,