https://www.traditionrolex.com/42 PRODEJ CHATY 2+KK S TERASOU U BRNĚNSKÉ PŘEHRADY | CREDO REAL GROUP a.s.
https://www.traditionrolex.com/42

PRODEJ CHATY 2+KK S TERASOU U BRNĚNSKÉ PŘEHRADY

CRGChaty a chalupyPRODEJ CHATY 2+KK S TERASOU U BRNĚNSKÉ PŘEHRADY

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  cr-n-0073-20
Typ nabídky:  prodej
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  2+kk
Celková výměra:  46 m2
Zastavěná plocha:  46 m2
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná

O nemovitosti

Vážení klienti, potřebujete v současné situaci klid, pohodu a pokud možno vše na dosah? Pokud ano, tato nemovitost je přímo pro Vás.

Nabízíme Vám ke koupi ihned k dispozici samostatně stojící, podsklepenou chatu, která je určena k rekreaci a odpočinku. Nemovitost se nachází na polosamotě v lese a v bezprostřední blízkosti Brněnské přehrady, v městské části Brno-Kníničky.

Zastavěná plocha chaty činí cca 46 m2, z toho užitná plocha chaty samotné činí přibližně cca 35 m2.

Dispozice:

Za vstupem do chaty se nachází obytný prostor, který je sektorově rozdělen na část obývací a spací, a kuchyně. Chata má elektrické rozvody, kamna na tuhá paliva, která mohou taktéž sloužit i pro vaření.

Chata je nově obložena dřevem. Nabízená nemovitost je dřevěná, postavená na zděném a částečně kamenném základu. V zadní části chaty se nachází samostatné WC a skladový prostor, který má samostatný uzamykatelný vstup. V přední části je z terasy s kameninovou dlažbou zajištěn vstup do chaty a dřevěná okna s okenicemi s uzamykatelnou železnou závorou. Terasa, která se zde nachází, má z boční strany vstup do menšího sklepa.

Nabízená chata se nachází v krásném prostředí lesa. Dostaneme se k ní po ulici Hrázní až na parkoviště Osada, kde se dá zaparkovat vozidlo a následně jít lesem přibližně 200 metrů směrem do kopce. K chatě se dá dostat taktéž automobilem a cesta po nezpevněné komunikaci vede z obce Rozdrojovice. V některých okolních nemovitostech bydlí lidé i celoročně.

Objekt stojí na pozemku jiného vlastníka a tento vztah je zajištěn Nájemní smlouvou s ročním poplatkem 2.000, - Kč. Podle nového Občanského zákoníku je povinen vlastník pozemku zpřístupnit cestu a nemůže ji v žádném případě uzavřít.

IS: Objekt je napojen na elektřinu 230/380 V, voda je v dosahu cca 100 m níže pod chatou. Nachází se zde místní zdroj vody pro chataře v uzamykatelné plechové skříni.

Prohlídky jsou možné kdykoliv po domluvě, klíče máme v RK!

 

Vzhledem k aktuální situaci v České republice upozorňujeme všechny potencionální zájemce, že prohlídku samotnou mohou absolvovat maximálně dvě osoby + makléř. Prohlídky jsou zkráceny na co nejkratší dobu kvůli bezpečnosti všech osob. Předem děkujeme za pochopení.  

V případě zájmu o prohlídku mne neváhejte kontaktovat na níže uvedeném čísle, nebo e-mailu m.molnarova@credoreal.cz.

 Cena: 395.000, - Kč

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,
https://www.traditionrolex.com/42