PRODEJ CHATY 2+KK S TERASOU U BRNĚNSKÉ PŘEHRADY

CREDO REALChaty a chalupyPRODEJ CHATY 2+KK S TERASOU U BRNĚNSKÉ PŘEHRADY
Číslo zakázky:  cr-n-0112-19
Typ nabídky:  prodej
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  2+kk
Celková výměra:  35 m2
Zastavěná plocha:  46 m2
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná
Cena:  399 000 CZK za nemovitost

O nemovitosti

Po Výrazné slevě Vám nabízíme ke koupi samostatně stojící, podsklepenou chatu, která je určena k rekreaci a odpočinku. Nemovitost se nachází v bezprostřední blízkosti brněnské přehrady a nachází se v Brně, městské části Kníničky.

 

Zastavěná plocha chaty činí cca 46 m2, z toho užitná plocha chaty samotné činí přibližně cca 35 m2.

 

Dispozice:

Za vstupem do chaty se nachází obytný prostor, který je sektorově rozdělen na část obývací, spací a kuchyně. Chata má elektrické rozvody, kamna na tuhá paliva, která mohou taktéž sloužit i pro vaření.

Chata je nově obložena dřevem. Nabízená nemovitost je dřevěná, postavená na zděném a částečně kamenném základu. V zadní části chaty se nachází samostatné WC a skladový prostor, který má samostatný uzamykatelný vstup. V přední části je z terasy s kameninovou dlažbou zajištěn vstup do chaty a dřevěná okna s okenicemi s uzamykatelnou železnou závorou. Terasa, která se zde nachází, má z boční strany vstup do menšího sklepa.

Nabízená chata se nachází v krásném prostředí lesa nedaleko Brněnské přehrady. Dostaneme se k ní po ulici Hrázní až na parkoviště Osada, kde se dá zaparkovat vozidlo a následně jít lesem přibližně 200 metrů směrem do kopce. K chatě se dá dostat taktéž automobilem a cesta po nezpevněné komunikaci vede z obce Rozdrojovice.

Objekt stojí na pozemku jiného vlastníka a tento vztah je zajištěn Nájemní smlouvou s ročním poplatkem 1.500, - Kč. Podle nového Občanského zákoníku je povinen vlastník pozemku zpřístupnit cestu a nemůže ji v žádném případě uzavřít.

IS: Objekt je napojen na elektřinu 230/380 V, voda je v dosahu cca 100 m níže pod chatou. Nachází se zde místní zdroj vody pro chataře v uzamykatelné plechové skříni.

Prohlídky jsou možné kdykoliv po domluvě, klíče máme v RK!

V případě zájmu o prohlídku mne neváhejte kontaktovat na níže uvedeném čísle, nebo e-mailu m.molnarova@credoreal.cz.

 

 Cena: 399.000, - Kč

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopík Macková , +420 602 583 853 , m.mackova@credoreal.cz

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2020,