https://www.traditionrolex.com/42

NABÍDKA PRODEJE SAMOSTATNĚ STOJÍCÍ CHALUPY 4+1 S POZEMKEM V ČERNOVICÍCH U KUNŠTÁTU, OKRES BLANSKO

CRGChaty a chalupyNABÍDKA PRODEJE SAMOSTATNĚ STOJÍCÍ CHALUPY 4+1 S POZEMKEM V ČERNOVICÍCH U KUNŠTÁTU, OKRES BLANSKO

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  crg-n-0141-23
Typ nabídky:  prodej
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  4+1
Celková výměra:  370 m2
Zastavěná plocha:  55 m2
Zahrada:  315 m2
Terasa:  ano

O nemovitosti

Nabízíme Vám ke koupi samostatně stojící chalupu se zahradou, obklopenou zelení a lesy o dispozici 3+kk v malebné obci Černovice u Kunštátu v okrese Blanko. Obec se nachází cca 10 kilometrů od Kunštátu a cca 25 kilometrů od okresního města Blansko. Chalupa s číslem evidenčním je prostorná a díky svému umístění je naprosto ideálním místem pro trávení volného času s rodinou či přáteli. V okolí chaty se nachází rybníky, lesy atd.

Chata disponuje dvěma obytnými patry se dvěma terasami, obytným podkrovím a také suterénem, kde je společenská místnost, kuchyňka a dva sklepy.

 

Celková plocha nemovitosti činí 370 m2, z toho zastavěná plocha činí 55 m2 a plocha pozemku činí 315 m2.

Celková užitná plocha chaty činí cca 130,24 m2.

Z toho užitná plocha suterénu je cca 38,2 m2, užitná plocha přízemí je cca 46,64 m2, užitná plocha patra činí cca 33 m2 a užitná plocha galérie je cca 12,4m2.

 

Dispozice:

Do chaty se vchází po schodech přes prostornou terasu o výměře cca 14 m2. Tato terasa slouží k posezení současných majitelů a její výhled do okolní přírody a lesů je excelentní. Hlavními vstupními dveřmi vstoupíme do hlavní obývací místnosti s krbovými kamny o výměře cca 18 m2, kterou lze využívat jako obývací pokoj s jídelnou, ale také místo pro přespání s jedním lůžkem, dále je v místnosti schodiště, které vede do dalšího patra a hned za ním se po levé straně nachází kuchyně o výměře cca 6,2 m2 a po pravé straně koupelna s toaletou o výměře cca 2,3 m2, která disponuje sprchovým koutem a umyvadlem se zrcadlem. Kuchyní můžeme vyjít na další terasu o velikosti cca 5,5 m2. Po dřevěném schodišti vejdeme do mezipatra, kde se nachází útulný prostor s posezením a postelí o výměře cca 11 m2. Z mezipatra vcházíme do druhé místnosti o výměře 22 m2, která je využívána jako ložnice, disponuje tedy manželskou postelí a jedním samostatným lůžkem. Bezesporu vzdušnost této místnosti dodává nejen samotný prostor, ale zejména vysoký strop s přiznanými trámy, které propojují galérii s ložnicí. V této místnosti je schodiště vedoucí ještě do podkroví o velikosti cca 12 m2, kde se nalezneme další prostor pro přespání.

V suterénu chaty, který má svůj vlastní vchod je prostorná společenská místnost s krbem o velikosti cca 17,9 m2, kuchyňka s technickou místností, kde se nachází boiler. V suterénu je i sklípek o výměře cca 9,9 m2.

 

Co se týče inženýrských sítí je zde přivedena elektřina 220 i 380 V. Vytápění je řešeno tuhými palivy krbovými kamny a při větší zimě majitelé používají elektrické přímotopy. Na pozemek je přiveden obecní vodovod a je zde vybudován septik. Nemovitost má vlastní elektroměr i vodoměr. Vodovodní přípojka a septik byly zkolaudovány v prosinci 2000.

 

Majitelé nemovitosti jsou její druzí majitelé, kteří ji vlastní již od roku 1999. Stavební povolení na chatu bylo vydáno v lednu 1979. Dům procházel neustálou renovací. Okna jsou dřevěná dvoukomorová. Neskutečnou výhodou je koupelna se sprchovým koutem a splachovacím WC. Střecha je sedlová.

 

Vybavení v chatě může zůstat tak jak je, majitelé si odnesou pouze osobní věci.

 

Měsíční poplatky při plném užívání chaty jsou poplatky za vodu cca 100,-Kč za měsíc a za elektřinu cca 5.000, -Kč za rok.

Součástí prodeje se také nachází dřevník

 

Černovice u Kunštátu je malebná obec spadající pod okres Blansko. Najdeme zde mateřskou i základní školu, jednotu COOP. Ve vedlejším městě Kunštát je plná občanská vybavenost.

  

Pokud Vás nemovitost zaujala, neváhejte nás kontaktovat na níže uvedeném čísle nebo tomto emailu, klíče máme v RK!

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,