https://www.traditionrolex.com/42 NABÍDKA PRODEJE REKREAČNÍ CHATY S VLASTNÍM POZEMKEM V SEČI U LIPOVÉ, OKR. PROSTĚJOV | CREDO REAL GROUP a.s.
https://www.traditionrolex.com/42

NABÍDKA PRODEJE REKREAČNÍ CHATY S VLASTNÍM POZEMKEM V SEČI U LIPOVÉ, OKR. PROSTĚJOV

CRGChaty a chalupyNABÍDKA PRODEJE REKREAČNÍ CHATY S VLASTNÍM POZEMKEM V SEČI U LIPOVÉ, OKR. PROSTĚJOV

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  crg-n-0087-22
Typ nabídky:  prodej
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  2+1
Celková výměra:  364 m2
Zastavěná plocha:  48 m2
Zahrada:  316 m2
Terasa:  ano
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná

O nemovitosti

Exkluzivní nabídka chaty v katastru Seč u Lipové, v okrese Prostějov v krásné přírodě v Drahanské vrchovině. Nabízíme ke koupi samostatně stojící rekreační chatu o dispozici 2+1 se sklepem, garáží pro osobní vozidlo a s vlastním pozemkem.

Popis nemovitosti:

Jedná se o samostatně stojící rekreační objekt, který je zděný, částečně s dřevěnou konstrukcí, střecha je sedlová a obytným podkrovím. Krytina je z eternitových šablon. Klempířské prvky jsou z pozinkovaného prvku, fasáda je břízolitová, okna i dveře mají okenice a jsou dřevěná. Objekt je třípodlažní, má jedno podzemní podlaží, jedno nadzemní podlaží s terasou a dále obytné podkroví s terasou. Schody v interiéru chaty jsou masivní dřevěné. V chatě je dále k dispozici pěkná koupelna s vanou a s WC. V chatě je dále praktická kuchyně s menší kuchyňskou linkou a plynovým sporákem k vaření. K dispozici je také teplá voda, která se získává pomocí průtokového elektrického ohřívače. Vytápění objektu je řešeno kamny na tuhá paliva.

Chata se nachází na vlastním pozemku a je možné parkovat přímo u chaty za zamykatelnou brankou. Přístup k chatě je převážně po asfaltové komunikaci, která dále krátce pokračuje na rovinném terénu po mírně nezpevněné cestě. V obci Seč u Lipové je také zastávka autobusu s pravidelnou linkou.

 

Co se týče inženýrských sítí, na pozemku je zde voda – vlastní studna, odpadní jímka (septik) a elektřina 220 i 380 V, plynový sporák je napojený na propan butanovou láhev. Nemovitost je vytápěna centrálně kamny na tuhá paliva, které mají udělané průduchy do podkroví, kterému tímto zajišťují vytápění.

 

Díky překrásné přírodě okolní Drahanské vrchoviny s mnoha zalesněnými kopci má tato chata jedinečnou pozici s dostatkem vlastního soukromí a klid potřebný k odpočinku. V okolí se nachází mnoho zajímavých míst, lesy, turistické trasy, cyklostezky a mnoho možností vyžití v přírodě a např. výletů do okolí.

 

Celková plocha nemovitosti činí 364 m2, z toho zastavěná plocha činí 48 m2 a zahrada činí 316 m2. Užitná plocha objektu činí cca 80 m2.

 

Popis lokality:

Obec Lipová, se svými místními částmi Seč a Hrochov, leží uprostřed krásné lesnaté a kopcovité krajiny Drahanské vysočiny, asi 25 km západně od Prostějova. Obec Lipová se nachází v okrese Prostějov v Olomouckém kraji. Obecní vodovod byl položen v roce 1983, kdy práce začaly stavbou čerpací stanice na nejvyšším vrcholku vesnice jménem Hanačka. Elektrické vedení bylo do země uloženo ze sloupů roku 1985 v rámci akce Z. Ve všech obcích je vybudována kanalizace s celkovou délkou 3000 metrů, odpadová voda z ní však není nijak čištěna. Všechny tři vesnice jsou od roku 1975 propojeny obecním rozhlasem.

 

V případě zájmu o prohlídku mne neváhejte kontaktovat na níže uvedeném čísle, nebo e-mailu, klíče máme v RK.

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,
https://www.traditionrolex.com/42