https://www.traditionrolex.com/42 NABÍDKA PRODEJE REKREAČNÍ CHATY 2+1 V DOLNÍCH KOUNICÍCH | CREDO REAL GROUP a.s.
https://www.traditionrolex.com/42

NABÍDKA PRODEJE REKREAČNÍ CHATY 2+1 V DOLNÍCH KOUNICÍCH

CRGChaty a chalupyNABÍDKA PRODEJE REKREAČNÍ CHATY 2+1 V DOLNÍCH KOUNICÍCH

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  cr-n-0077-20
Typ nabídky:  prodej
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  2+1
Celková výměra:  993 m2
Zastavěná plocha:  23 m2
Zahrada:  970 m2
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná

O nemovitosti

Pokud hledáte nemovitost, kde si odpočinete od práce a nebudou Vás rušit sousedé a zároveň se budete nacházet v krásné přírodě, tato chata je právě pro Vás!

Nabízíme Vám ke koupi samostatně stojící chatu o velikosti 2+1 s vlastním pozemkem, nacházející se v krásné zahrádkářské kolonii, která je v bezprostřední blízkosti města Dolní Kounice. Chata se sice nachází ve svahovitém terénu, ale je postavena na rovinatém pozemku.

Celková plocha chaty činí 993 m2. Užitná plocha chaty je přibližně cca 35 m2, zastavěná plocha a nádvoří je 23 m2 a zahrada 970 m2.

Dispozice:

Při vstupu do chatky se ocitneme na chodbě, ze které je dále vstup do kuchyně a do pokoje. Dále je zde schodiště, které vede do obytného podkroví. V tomto prostoru nalezneme menší chodbičku a velmi útulný a krásný pokoj. Je tu nádherný výhled do malebné krajiny. Dále tu nalezneme menší kůlničku, která slouží i pro úschovu dřeva. Na pozemku se také nachází menší sklípek.

Velkou výhodou této chatky je naprosté soukromí a velmi prostorný pozemek, na kterém se chata nachází.

Co se týče inženýrských sítí, v této chvíli tu žádné nejsou. Nicméně elektřinu si není problém nechat zavést a sousední parcely mají studny, tudíž by se tato chata v budoucnu mohla po zavedení elektřiny a vody používat i celoročně.

Město Dolní Kounice se rozkládá na řece Jihlavě při okraji Bobravské vrchoviny, 25 km jihozápadně od Brna. Město je součástí mikroregionu Ivančicko. Dolní Kounice se nachází ve vinařské oblasti ve Znojemské podoblasti. Řeka Jihlava město rozděluje na dvě části. Z toho jedna část na pravém břehu se nazývá Město a druhá na levém břehu se nazývá Závodí.

 

Ve městě nalezneme spoustu krásných památek, například kaple sv. Antonína, která byla vybudována v roce 1757, jedinečná zřícenina kláštera Rosa coeli, tento klášter byl založen v roce 1181 Vilémem z Pulína, dále neorenesanční kostel sv. Petra a Pavla, který byl vybudován v letech 1877 až 1879. Na Masarykově náměstí je velmi cenná židovská synagoga, která byla postavena v roce 1652, jedná se o jednu z nejstarších synagog na Moravě.

V Dolních Kounicích je veškerá občanská vybavenost. Například mateřská školka, základní škola, pošta, obchody, knihovna, zdravotnické zařízení, hasičský sbor dobrovolníků, a mnohé další.

Vzhledem k aktuální situaci v České republice upozorňujeme všechny potencionální zájemce, že prohlídku samotnou mohou absolvovat maximálně dvě osoby + makléř. Prohlídky jsou zkráceny na co nejkratší dobu kvůli bezpečnosti všech osob. Předem děkujeme za pochopení.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat na níže uvedeném čísle nebo e-mailu m.mackova@credoreal.cz. Klíče máme v RK!

 

Cena: 395.000, -Kč

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,
https://www.traditionrolex.com/42