https://www.traditionrolex.com/42 NABÍDKA PRODEJE PROSTORNÉ CHATY S KRBEM A KOUPELNOU O DISPOZICI 3+KK V LETOVICÍCH, OKRES BLANSKO | CREDO REAL GROUP a.s.
https://www.traditionrolex.com/42

NABÍDKA PRODEJE PROSTORNÉ CHATY S KRBEM A KOUPELNOU O DISPOZICI 3+KK V LETOVICÍCH, OKRES BLANSKO

CRGChaty a chalupyNABÍDKA PRODEJE PROSTORNÉ CHATY S KRBEM A KOUPELNOU O DISPOZICI 3+KK V LETOVICÍCH, OKRES BLANSKO

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  crg-n-0098-23
Typ nabídky:  prodej
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  3+kk
Celková výměra:  42 m2
Zastavěná plocha:  42 m2
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná

O nemovitosti

Dovolujeme si Vám nabídnout moc pěknou a prostornou nemovitost s číslem evidenčním, určenou k rekreaci a odpočinku. Jedná se útulnou, velmi prostornou chatu s funkční kuchyňskou linkou, krbem, koupelnou a splachovacím WC, nacházející se v přírodě nedaleko koupaliště, na okraji města Letovice v okrese Blansko.

Chata se nachází na okraji města Letovice nedaleko městského koupaliště a stojí na vlastním pozemku. Přístup k chatě je zajištěn z nedalekého parkoviště po cestě přes lesní pozemek ve vlastnictví města Letovice (parc. č. 2077/1, katastrální území Letovice). Chata se nachází ve svahu a díky okolním stromům tvořícím soukromí je zejména ve vegetačním období, obklopena krásnou přírodou.

Popis nemovitosti:

Jedná se o stavbu s betonovým základem s přírodním kamenem, částečně zděnou a částečně dřevěnou konstrukci s pultovou střechou s oplechováním. Okna jsou původní dvojitá, dřevěná s dřevěnými venkovními okenicemi. Dispozice obytné části chaty je 3+kk a k dispozici je dále menší zděný sklad umístěný za chatou.

Za vstupem do chaty se nachází v dřevěné konstrukci prostorné zádveří, místnost s posezením a velkými prosklenými okny s výhledem do okolní přírody. Z této místnosti je dále vstup do zděné části chaty, kde se nachází průchozí kuchyňský kout vybaveny kuchyňskou linkou s nerezovým dřezem, dvou-hořákovým vařičem na plyn (na PB lahev), elektrická lednice a mikrovlnná trouba. Z průchozí kuchyně je vstup do praktické koupelny se sprchovým koutem a WC. Na kuchyň navazuje také menší pokoj, oddělitelný od kuchyně posuvnými dveřmi, který může sloužit také jako ložnice. Tento pokoj je vybaven rozkládací sedačkou a dřevěnou skříní s úložným prostorem. Přes kuchyň se dále dostaneme do dalšího velkého pokoje s otevřeným krbem, který slouží jako obývací pokoj. Zde je k dispozici rohová sedačka, dřevěný stůl a dřevěné skříně. Chata má venkovní dřevěné opláštění a také vnitřní obklady jsou tvořeny z velké části dřevem a také jsou použity kameninové obklady.

IS (inženýrské sítě): Nemovitost má napojení na elektřinu 230 V a dle vyjádření správce sítí, se lze připojit na vodovod.

Objekt má půdorys ve tvaru obdélníku o rozměrech 9,5 x 4,4 m a celková plocha je tedy 42,0 m2 a stojí na vlastním pozemku. Celková užitná plocha chaty je cca 50,0 m2 (plocha objektu chaty a zděného skladu umístěného ze zadní strany za chatou).

Nabízený objekt je vhodný především pro rekreaci a odpočinek nebo víkendové bydlení s možností různorodého vyžití, jak výletů a procházek do krásného okolí Letovic a mikroregionu „Letovicko“, tak blízkého městského koupaliště, což je venkovní koupaliště se skluzavkou, masážním hřibem a tobogánem. Přímo v jeho areálu se nalézá restaurace Na Koupališti. V jeho těsné blízkosti je umístěn areál minigolfu, tenisové kurty (v zimě se pro tenis využívá také nafukovací hala) a dětské hřiště. Koupaliště bývá v provozu v závislosti na počasí, většinou vždy od konce června do začátku září.

Popis lokality:

Letovice jsou město v okrese Blansko v Jihomoravském kraji, s celkem 16 místními částmi. Nachází se 21 km severně od okresního města Blanska, cca 43 km od krajského města Brna, na soutoku Svitavy a Křetínky. Žije zde přibližně 6 700 obyvatel. Nachází se zde komplexní občanská vybavenost, obchody, restaurace a stravovací zařízení, koupaliště, minigolf, čerpací stanice, čtyři městské mateřské školky, základní škola, městské kulturní středisko, technické služby a centrum sociálních služeb atd.

V roce 2000 také vznikl mikroregion „Letovicko“, jehož členy jsou obce Deštná, Horní Poříčí, Horní Smržov, Křetín, Lazinov, Letovice, Míchov, Pamětice, Petrov, Prostřední Poříčí, Roubanina, Skrchov, Stvolová, Sulíkov, Vísky, Vranová a Chrudichromy.

V případě zájmu o prohlídku mne neváhejte kontaktovat na níže uvedeném čísle, nebo e-mailu, klíče máme v RK!

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,
https://www.traditionrolex.com/42