https://www.traditionrolex.com/42 NABÍDKA PRODEJE PĚKNÉ CHALUPY 2+1 S GARÁŽÍ A ZAHRADOU V OBCI SEDLEC | CREDO REAL GROUP a.s.
https://www.traditionrolex.com/42

NABÍDKA PRODEJE PĚKNÉ CHALUPY 2+1 S GARÁŽÍ A ZAHRADOU V OBCI SEDLEC

CRGChaty a chalupyNABÍDKA PRODEJE PĚKNÉ CHALUPY 2+1 S GARÁŽÍ A ZAHRADOU V OBCI SEDLEC

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  cr-n-0125-20
Typ nabídky:  prodej
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  2+1
Celková výměra:  421 m2
Zastavěná plocha:  421 m2
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná

O nemovitosti

Hledáte chalupu k celoročnímu bydlení s garáží a zahrádkou a v krásném prostředí? Tato nemovitost je přímo pro Vás!

 

Nabízíme Vám ke koupi dvoupodlažní zděnou chalupu o dispozici 2+1 s půdním prostorem, zahradou, garáží a menší budovou, vše na vlastním pozemku. Chalupa je dobře situována v tiché užší uličce, poblíž vede silnice č. 39217, která spojuje obce Mohelno, Kramolín, Sedlec a Vícenice u Náměště nad Oslavou.

 

Celková plocha nemovitosti činí 421 m2, z toho zastavěná plocha a nádvoří 421 m2,
užitná plocha chalupy je cca 70 m2.

 

Chalupa je nepodsklepená, s neobývaným půdním prostorem, je z cihlové konstrukce a má sedlovou střechu. Nájezd z uliční strany (z obecního pozemku) vede přímo do garáže, která je vhodná pro jeden automobil. Dále se v zahradní části nachází menší podsklepený sklad vhodný na uskladnění hospodářských potřeb, brambor, ovoce anebo zeleniny. Orientace domu je na sluneční jihovýchodní stranu.

 

Nabízená nemovitost by se dala hezky upravit na útulné bydlení poblíž krásné přírody, která se v okolí nachází.

 

Co se týče inženýrských sítí, je zde obecní vodovod, elektřina 230/380 V a obecní kanalizace. Plyn natažen do chalupy není, ale je možnost se připojit. Topení bylo řešeno elektrickými přímotopy a ohřev vody byl zajištěn elektrickým bojlerem. Na pozemku vedle garáže se nachází studna.

 

Obec Sedlec se nachází v okrese Třebíč v kraji Vysočina a žije zde přibližně 240 obyvatel. V blízkosti obce se nachází vojenské letiště Náměšť nad Oslavou. Obec byla nazvána podle slova „sedlec“ což znamená menší sídlo. První zmínka o obci je z roku 1101. Data 1949 a 1960 jsou v historii obce poměrně důležitá, a to z důvodu, že obec byla v té době začleněna do okresu Velká Bíteš. Obecní škola zde byla založena v roce 1855. Mezi nejznámější památky obce se řadí Gloriet – novogotický altán, Sedlecký hrad, Čertův most, Tři kříže a Vlčí kopec – klasicistický lovecký zámek.

 

Vzhledem k aktuální situaci v České republice upozorňujeme všechny potencionální zájemce, že prohlídku samotnou mohou absolvovat maximálně dvě osoby + makléř. Prohlídky jsou zkráceny na co nejkratší dobu kvůli bezpečnosti všech osob. Předem děkujeme za pochopení.

 

Prohlídky jsou možné kdykoliv po domluvě! Klíče v RK!

 

Pokud byste potřebovali pomoci s financováním nemovitosti, stačí se na nás jen obrátit, rádi Vás zkontaktujeme s našim finančním poradcem. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat na e-mailu m.molnarova@credoreal.cz, nebo na níže uvedeném telefonním čísle.

 

 

Cena: 850.000, - Kč

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,
https://www.traditionrolex.com/42