https://www.traditionrolex.com/42 NABÍDKA PRODEJE KRÁSNÉ CHALUPY 3+KK, DOLNÍ LOUČKY | CREDO REAL GROUP a.s.
https://www.traditionrolex.com/42

NABÍDKA PRODEJE KRÁSNÉ CHALUPY 3+KK, DOLNÍ LOUČKY

CRGChaty a chalupyNABÍDKA PRODEJE KRÁSNÉ CHALUPY 3+KK, DOLNÍ LOUČKY

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  cr-n-0074-20
Typ nabídky:  prodej
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  3+kk
Celková výměra:  228 m2
Zastavěná plocha:  54 m2
Zahrada:  174 m2
Terasa:  ano
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná

O nemovitosti

Hledáte krásné, přírodou obklopené místo pro Váš odpočinek? Chcete se v této době pořádně nadechnout čerstvého vzduchu? Tato nemovitost je určena přímo pro Vás!

Nabízíme Vám samostatně stojící chalupu o velikosti 3+kk, která stojí na vlastním pozemku a nachází se v překrásném prostředí obce Dolní Loučky, v okrese Brno – venkov.

Celková plocha činí 228 m2, zastavěná plocha a nádvoří činí 54 m2 a výměra zahrady 174 m2. Užitná plocha chalupy činí cca 80 m2.

Po příchodu na pozemek se ocitneme na pozemku ve tvaru nepravidelného obdélníku, který se nachází v bezprostřední blízkosti lesa. Před chatou je velmi prostorná venkovní terasa, která poskytuje svým majitelům maximální soukromí a klid.

Z terasy je vstup do přízemí chalupy samotné. Přízemí chaty je útulné a nachází se zde pokoj s kuchyňským koutem, koupelna se splachovací toaletou, spíž, malý sklípek a komora. Pokoj je vybaven sedací soupravou, konferenčním stolkem a jídelním stolem s židlemi. Krásným prvkem místnosti je vkusný krb na dřevo, který vytápí i horní patro budovy. Je zde samozřejmě možnost i elektrického vytápění a v hlavní místnosti se nachází přímotop, což je velká výhoda pro chladné noci. Kuchyň je vybavena kuchyňskou linkou, mikrovlnou troubou, lednicí a sporákem. Z kuchyně je samostatný vstup do koupelny. V koupelně se nachází sprchový kout, toaleta a umyvadlo se zrcadlovou skříňkou. Za koupelnou se nachází komora pro uskladnění věcí. Naproti kuchyňské lince se nachází spíž s regály po obvodu místnosti. V této části je i malý sklípek.

Do druhého nadzemního podlaží se lze dostat jak z hlavního pokoje v přízemí, tak i vlastním vstupem po schodišti z venku. Při vstupu do patra z venkovní části se ocitneme na venkovní terase, kde je vstup do obývací části. Hned po příchodu se ocitneme na krásné kryté prosklené verandě s krásným posezením. Z verandy máme možnost nádherného výhledu do okolní krajiny. Z této části, která by mohla sloužit i jako další obytný pokoj, vejdeme do místnosti, která je v této chvíli vybavená dvěma samostatnými postelemi, šatní skříní a nočním stolkem. Za touto místností je ještě jeden malý pokojík, kde je dvojlůžko s komodou. Velkou výhodou tohoto patra je možnost naprostého soukromí nebo naopak propojení s přízemím chalupy. Většina nábytku může v chalupě zůstat, záleží na dohodě s kupujícím.

Co se týče inženýrských sítí je tu elektřina 220 V a 380 V a zásobárna užitkové vody, která je také rozvedena po celé chatě zejména do koupelny. Před pozemkem se nachází jímka. Okolní chaty tu mají studny, tudíž je velký předpoklad, že i zde bude možné její vybudování.

Příjezd automobilem je možný přímo k pozemku, kde se chata nachází po nezpevněné, ale příjemné a dobře dostupné cestě. Parkování je následně možné přímo před nemovitostí.

V případě, že hledáte nemovitost, která Vám poskytne maximální bezpečí, klid, pohodu, nachází se v přírodě přímo v lesích, je tato nemovitost určena právě pro Vás, a proto neváhejte a kontaktujte nás, rádi Vám zajistíme prohlídku na místě samém.

Obec Dolní Loučky se nachází v Křižanovské vrchovině, přibližně 5 kilometrů od města Tišnov. Příroda v okolí chaty je impozantní a jako stvořená pro výlety a procházky.

Obcí protékají dva vodní toky, Libochůvka a Bobrůvka, jejichž soutokem v obci vzniká říčka Loučka, jenž se vlévá u Předklášteří do Svratky.

V okolí obce je spousta míst, která stojí za prohlídku, jako například železniční viadukt v Mezihoří, železniční most Míru nebo zřícenina hradu Loučky.

Přibližně 1 kilometr od chaty se nachází autobusová zastávka.

 

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat.

Klíče máme v RK!

Vzhledem k aktuální situaci v České republice upozorňujeme všechny potencionální zájemce, že prohlídku samotnou mohou absolvovat maximálně dvě osoby + makléř. Prohlídky jsou zkráceny na co nejkratší dobu kvůli bezpečnosti všech osob. Předem děkujeme za pochopení.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat na níže uvedeném telefonním čísle nebo na e-mailu h.prochazkova@credoreal.cz.

 

Cena: 1.200.000, -Kč

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,
https://www.traditionrolex.com/42