https://www.traditionrolex.com/42 NABÍDKA PRODEJE CHALUPY 4+1 V OBCI CHORNICE, OKRES SVITAVY | CREDO REAL GROUP a.s.
https://www.traditionrolex.com/42

NABÍDKA PRODEJE CHALUPY 4+1 V OBCI CHORNICE, OKRES SVITAVY

CRGChaty a chalupyNABÍDKA PRODEJE CHALUPY 4+1 V OBCI CHORNICE, OKRES SVITAVY

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  crg-n-0058-21
Typ nabídky:  prodej
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  4+1
Celková výměra:  415 m2
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná

O nemovitosti

Hledáte krásné místo, kam chcete jezdit s rodinou nebo přáteli relaxovat? Kde budete mít klid a odpočinete s od ruchu města? Máme nemovitost právě pro Vás!

Chornice je větší obec, kterou najdeme v oblasti nazývané Malá Haná, severovýchodním směrem od města Jevíčko a jihovýchodním směrem od města Moravská Třebová. Obec vznikla v době německé kolonizace ve 13. století, první písemná zmínka pochází z roku 1258. Současná vesnice je plně plynofikována, má vybudován vodovod a kanalizaci. V obci funguje pošta, knihovna, kulturní zařízení, mateřská a základní škola, obecní policie, kamenolom, prodejna potravin a hostinec. Ke sportu slouží koupaliště, 2 hřiště a 2 tělocvičny. Nejvýznamnější památkou obce je kostel svatého Vavřince. Více naleznete na oficiálních stránkách obce zde: www.obecchornice.cz.

 

Celková zastavěná plocha a nádvoří má výměru 415,0 m2. Celková užitná plocha objektu je cca 370,0 m2. Obytná plocha chalupy je cca 120.0 m2 v přízemí a v případě dokončení podkroví dalších cca 130,0 m2 obytné plochy.

 

Nabízená nemovitost procházela v minulosti nedokončenou rekonstrukcí. Cílem bylo mimo jiné vybudování velké části obytného podkroví (není dokončeno). Byla kompletně opravena střecha včetně podezdívek, nových dřevěných konstrukcí, parotěsné fólie, z části nové střešní krytina a z části přeložení starší krytiny z pálených tašek. Provedena instalace nových střešních oken, dále výměny oken chalupy i stodoly a nových vchodových dveří, bylo provedeno částečné zateplení fasády (nedokončeno). Byla provedena také rekonstrukce elektrických rozvodů, které jsou již v mědi.

Z ulice Kostelní je objekt přístupný i osobním vstupem – brankou, za kterou se nachází praktické zastřešené závětří a menší uzavřené nádvoří, skýtající prostor např. k parkování vozidla nebo venkovní posezení a relaxaci v naprostém soukromí. Z nádvoří je dále přístupný hlavní objekt chalupa, a to hlavním vstupem, druhým vstupem do obytné části a francouzským oknem do obývacího prostoru, dále je přístupná dřevěnými vraty s dvířky také stodola a také menší sklep s úložným prostorem. Stodola má navíc ze zadní části také, přes velká dřevěná vrata, další přístup/vjezd.

Za hlavním vstupem do chalupy se nachází chodba a betonové schodiště vedoucí do podkroví. Z chodby je přístup do velké koupelny, která nebyla dokončena. Zde se nachází WC, sprchový kout a dostatek prostoru pro vanu, pračku apod. Z koupelny je dále průchod do zadní místnosti, která může sloužit jako pracovna, dílna, sklad nebo technická místnost. Zde se také nachází menší samostatný sklad. Z chodby se dá také projít dále do prostoru kuchyně, za kterou se nachází ještě další menší pokoj. Z kuchyně je dále průchod do velkého obývacího prostoru odkud je již zmiňovaný průchod na nádvoří přes francouzské okno.

V podkroví nad schodištěm jsou dva nedokončené obytné prostory, kopírující půdorysy domu ve tvaru „L“, které bude případně možno rozdělit do více pokojů. Což zásadním způsobem zvětší celkový obytný prostor domu. Podkrovní prostor nad chalupou je vzájemně propojen s půdním prostorem stodoly.

Objekt stodoly má kompletně rekonstruovanou střechu je osazen většími okny. Z objektu je možné vybudovat např. dílnu nebo prostorný ateliér.

Objekt je napojen na IS (inženýrské sítě) – elektřina 230 V, voda – obecní vodovod.

Přípojky zemního plynu ani kanalizace nejsou zbudovány, ale je možné tyto přípojky nově vybudovat (plyn i kanalizace vedou před domem).

Nemovitost je vhodná k rekreaci, ale i k bydlení.

Vzhledem k aktuální situaci v České republice upozorňujeme všechny potencionální zájemce, že prohlídku samotnou mohou absolvovat maximálně dvě osoby + makléř. Prohlídky jsou zkráceny na co nejkratší dobu kvůli bezpečnosti všech osob. Předem děkujeme za pochopení.

 

Prohlídky jsou možné kdykoliv po domluvě, klíče máme v RK!

 

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat na níže uvedeném čísle nebo e-mailu m.mackova@credoreal.cz.

 

Cena: 1.190.000, -Kč včetně provize RK

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,
https://www.traditionrolex.com/42