https://www.traditionrolex.com/42

PRODEJ CHATY 1+KK S TERASOU, BRNO – JUNDROV

CRGChaty a chalupy PRODEJ CHATY 1+KK S TERASOU, BRNO – JUNDROV

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  cr-n-0085-19
Typ nabídky:  prodej
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  1+kk
Celková výměra:  280 m2
Zastavěná plocha:  23 m2
Zahrada:  280 m2
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná

O nemovitosti

Toužíte toto léto strávit na své chatě s hezkou zahrádkou v příjemném prostředí lesa s neuvěřitelným výhledem z oken a terasy na Masarykovu čtvrt a Kraví horu? Tato nemovitost je přímo pro Vás!

 

Nabízíme Vám ke koupi tuto krásnou chatu s číslem evidenčním o dispozici 1+kk s venkovní terasou, upravovanou a udržovanou zahradou, udírnou, zahradním domkem, posezením a ohništěm. Na zahradě se nachází množství okrasných rostlin jako kosatce, šeříky, levandule, pivoňky, ibišky a jiné a taktéž tam najdete i jahody, kanadské borůvky nebo japonskou třešeň. Momentálně je zahrada pokrytá plachtami/textilii, na které si nový majitel může nanosit například okrasné kameny.

 

 

Užitná plocha chaty je přibližně 16 m2, zastavěná plocha je 23 m2 z toho terasa cca 7 m2 a zahrada má kolem 280 m2.

 

Dispozice:

Nabízená chata disponuje zastavěnou plochou o velikosti 23 m2 a obdélníkovou zahradou o velikosti cca 280 m2.

Chata je ze zděné konstrukce, částečně podsklepená, s rovnou střechou. Vchodovými dveřmi vejdeme do chaty a nacházíme se v menším plně vybaveném kuchyňském koutě. Po pravé straně je oddělené místo pro chemické WC. Po levé straně se nachází útulný pokoj s manželskou postelí, úložným prostorem, klimatizací, menším stolkem s židlemi a okny, které směrují na východní stranu, nabízejí neuvěřitelný výhled na majestátní část Brna.

 

Nabízená nemovitost se nachází v zahrádkářské kolonii v městské části Brna – Jundrov „Nad Splavem“. Příjezdová cesta automobilem vede téměř až k chatě. Tato kolonie má čtyři vstupy, to znamená, že k nabízené nemovitosti se dá dostat různými cestami, a to pešky nebo automobilem.

 

IS: obecní vodovod, elektřina, topení – kamna na tuhá paliva

 

Chata má vlastní elektroměr, vyúčtování je jednou ročně na výroční schůzi, dle spotřeby. Poplatek za členství v kolonii se platí jednou ročně ve výši 3.000, - Kč (včetně vody, pronájmu pozemku kolem chaty).

 

Brno – Jundrov je městská část na západě statutárního města Brna. Je tvořena většinou katastrálního území čtvrtě Jundrov a malou severozápadní částí katastrálního území Pisárky. Samosprávná městská část vznikla 24. listopadu 1990. Žije zde přibližně 4100 obyvatel. Rozkládá se na pravém břehu řeky Svratky. Povrch městské části, která patří k nejklidnějším částem Brna, se pozvolna zvedá od hladiny řeky Svratky na východě a severu až k západněji položeným zalesněným kopcům nad jundrovským sídlištěm, které městské části dominují. V Jundrově sídlí mateřská škola Dubová, základní škola Jasanová, soukromá mateřská a základní škola Rozmarýnová a soukromá vysoká škola Akademie STING. Především jundrovským občanům slouží kaple Pána Ježíše v Getsemanech, která stojí za řekou Svratkou na katastru Žabovřesk.

 

Prohlídky jsou možné kdykoliv po domluvě, klíče v RK!

Neztrácejte čas a domluvte si s námi prohlídku již dnes a toto léto si můžete užívat ve své chatě!

 

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat na emailu m.molnarova@credoreal.cz nebo na telefonním čísle uvedeném níže.

 

Cena: 450.000, -Kč

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,