https://www.traditionrolex.com/42

NABÍDKA PRODEJE ORNÉ PŮDY O CP 1.039M2, OBEC MILOTICE

CRGPozemkyNABÍDKA PRODEJE ORNÉ PŮDY O CP 1.039M2, OBEC MILOTICE

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  cr-n-0071-20
Typ nabídky:  prodej
Typ vlastnictví:  osobní
Celková výměra:  1039 m2

O nemovitosti

Rádi byste zainvestovali své uspořené peníze? Není zapotřebí kupovat drahé byty a domy. Pozemky jsou ta pravá investice! Pokud Vás to zaujalo, tato nabídka je přímo pro Vás!

Vážení klienti, v exklusivním zastoupení majitele Vám nabízíme ke koupi zajímavé investiční dva na sebe navazující pozemky, parcely orné půdy předělené obecní komunikací v katastrálním území Milotice u Kyjova. Nabízené parcely jsou v Katastru nemovitostí zapsány jako orná půda a nachází se v blízkosti obce.

Celková plocha nabízených pozemků je 1.039 m2. 

Parcely obdélníkového tvaru se nachází poblíž hlavní ulice Školní, která obcí prochází. Nacházejí se na obhospodařovaném poli směrem na Milotický rybník s příjezdem až na pozemky po obecní a farské nezpevněné komunikaci. Nabízené parcely orné půdy mají hodnotu BPEJ dle Katastru nemovitostí 05500 a z části 02110, jedná se o kvalitní černozem. Parcelní čísla jsou 5246 a 5266, katastrální území Milotice u Kyjova. Parcely na sebe navazují, protíná je již zmíněná obecní komunikace. Přibližné rozměry parcel jsou 60 metrů x 8 metrů a 105 metrů x 6 metrů.

Milotice jsou obcí v okrese Hodonín a jsou vzdálené cca 6 kilometrů jižně od Kyjova. Žije zde 1.887 obyvatel. Za časů husitských válek byly Milotice významným střediskem husitů. Dopravní spojení obce je zajištěno autobusovou linkou z Kyjova do Hodonína a z Kyjova vede vlak přímo do Brna. V okolí nalezneme cyklostezky a za zmínku určitě stojí zámek Milotice se zahradami, Kostel Všech Svatých, Areál vinných sklepů Šidleny a přírodní rezervace Horky.

Vzhledem na aktuální situaci a nejasným vývinem ekonomiky v blízké budoucnosti, jsou pozemky ideální dlouhodobou investicí.

Pro více informací se na nás neváhejte obrátit!

Vzhledem k aktuální situaci v české republice, upozorňujeme všechny potencionální zájemce, že prohlídku samotnou mohou absolvovat maximálně dvě osoby + makléř. Prohlídky jsou zkráceny na co nejkratší dobu kvůli bezpečnosti všech osob. Předem děkujeme za pochopení.

 

V případě zájmu nás kontaktujte na níže uvedeném čísle nebo e-mailu m.molnarova@credoreal.cz.

 

Cena: 50, - Kč/m2

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,