https://www.traditionrolex.com/42

PRODEJ NOVĚ ZREKONSTRUOVANÉHO BYTU OV 2+1, BRNO

CRGBytyPRODEJ NOVĚ ZREKONSTRUOVANÉHO BYTU OV 2+1, BRNO

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  crg-n-0174-23
Typ nabídky:  prodej
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  2+1
Celková výměra:  52,50 m2
Balkon:  ano
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná

O nemovitosti

Nabízený byt se nachází na ulici Kotlářská, ve třetím nadzemním podlaží cihlového, multifunkčního domu s výtahem. Byt nyní prošel kompletní rekonstrukcí od podlah, až po rozvody elektřiny, vody atd. Je zde nová kuchyňská linka s níže uvedenými spotřebiči. Bytová jednotka je prostorná a disponuje velmi světlými obývacími částmi.

V okolí bytu je veškerá občanská vybavenost, jako například: supermarket Lidl (cca 70 m), trolejbusová zastávka (cca 120 m), divadlo Polárka (cca 500 m), mateřská a základní škola (cca 350 m), Obchodní akademie a vyšší odborná škola (cca 450 m), v okolí se samozřejmě nachází i obchůdky s různým zaměřením, restaurace, bary a mnoho dalšího. Velkou výhodou je park Lužánky, který se od nabízeného bytu nachází necelých 400 metrů, což je pro milovníky přírody a relaxace naprosto skvělé, že i v centru města můžete naleznout kousek přírody.

Celková plocha činí cca 52,50 m2, z toho užitná plocha bytu činí cca 51,40 m2 a plocha balkonu činí cca 1,10 m2.

Dispozice:

Za novými vchodovými bezpečnostními dveřmi se ocitneme na prostorné chodbě (cca 7,70 m2), ze které se vchází do jednotlivých místností v bytě. Po pravé straně se nachází komora o výměře cca 0,80 m2. Vedle komory je samostatná toaleta o velikosti cca 0,60 m2. Naproti vchodovým dveřím je vstup do útulné kuchyně (cca 5,50 m2), která je vybavena kuchyňskou linkou se spotřebiči, jako je lednice s mrazákem, myčka, sklo keramická deska a elektrická trouba. V bytě je nová krásná a luxusní koupelna o velikosti cca 2,30 m2, která disponuje prostorným sprchový koutem, umyvadlem, umyvadlovou skříňkou, zrcadlovou skříňkou a přípojkou na pračku. Hlavní pokoj je velmi prostorný, nevybavený a nachází se na pravé straně. Jeho celková plocha je cca 20 m2. V neposlední řadě je zde druhý obytný pokoj, který může sloužit například jako ložnice o výměře cca 14,50 m2, jejíž dominantou je vstup na menší balkónek o rozloze cca 1,10 m2.

 

Co se týče měsíčních poplatků, ty činí 3.300, -Kč měsíčně pro dvě osoby. Služby obsahují zálohu na plyn (na vaření) ve výši 190, -Kč, zálohu na elektřinu ve výši 800, -Kč, zálohu na vodné stočné ve výši 800, -Kč, zálohu na teplo a teplou vodu ve výši 1.300, -Kč, zálohu na provoz výtahu ve výši 50, -Kč, zálohu na elektřinu společných prostor ve výši 100, -Kč a zálohu na úklid společných prostor ve výši 60, -Kč.

 

Nyní je byt obsazen nájemci s výpovědní lhůtou, nicméně prohlídky jsou možné kdykoliv po domluvě.

 

Pokud Vás nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat na níže uvedeném čísle nebo emailu. Rádi Vás vezmeme na osobní prohlídku.

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,