https://www.traditionrolex.com/42

PRONÁJEM NOVOSTAVBY CIHLOVÉHO BYTU 2+KK, BRNO - ŠTÝŘICE

CRGBytyPRONÁJEM NOVOSTAVBY CIHLOVÉHO BYTU 2+KK, BRNO - ŠTÝŘICE

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  crg-n-0092-24
Typ nabídky:  pronájem
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  2+kk
Celková výměra:  42,3 m2
Energetická náročnost:  C - úsporná

O nemovitosti

Nabízíme Vám k pronájmu nádhernou novostavbu částečně, velmi vkusně vybaveného bytu, zařízeného v industriálním stylu, který se nachází v prvním patře cihlového, bytového domu na ulici Sovinec, v městské části Brno – Štýřice. Tato lokalita je vyhlášená nejen svou občanskou vybaveností, rychlým přístupem na dálnici D1 a D2, ale i přírodou, kterou by v této části Brna hledal málokdo. Parkování je bezproblémové přímo u domu mimo modrou zónu.

 

Nabízená bytová jednotka má celkovou plochu cca 42,3 m2.

 

Dispozice bytu:

Vejdeme do vstupní chodby o celkové ploše 3,3 m2. Z chodby je dále vstup jak do koupelny o výměře 4,7 m2, tak do dominanty celého bytu – obývacího pokoje s kuchyňským koutem o celkové ploše cca 19,3 m2. Koupelna je vybavena sprchovým koutem, umyvadlem, otopným žebříkem, WC a přívodem na automatickou pračku. V obytné části je luxusní kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči, konkrétně se jedná o pečící troubu značky Whirlpool, varnou desku značky Elektrolux, myčku značky Whirlpool a lednici značky Whirlpool. Obývací pokoj je velmi světlý, a to i díky francouzskému oknu. Z obývacího pokoje je vstup do ložnice, která má též francouzské okno s výhledem do zeleně. Tato místnost je nevybavená a její celková rozloha je cca 15 m2. Součástí vybavení bytu jsou i bezpečnostní dveře a domovní telefon.

Byt je vytápěn pomocí ústředního topení plynovým kotlem, který je umístěn v kotelně domu a zabezpečuje vytápění všech bytových jednotek. Teplá voda je zajištěna elektrickým bojlerem umístěným taktéž v kotelně.

Pokud by si zájemce přál internet, po bytě je rozveden. V domě je O2, se kterým si nájemce může uzavřít v případě zájmu smlouvu.

Byt je částečně vybaven včetně stropního osvětlení ve všech místnostech.

Současný nájemce byt vybavil nábytkem, který je možné za podmínek, které Vám rádi sdělíme na osobní prohlídce, přenechat za jím určený poplatek.

 

Poplatky:

Nájem činí 15.000, - Kč měsíčně

Služby činí: 3.500, - Kč měsíčně (včetně elektřiny v bytě) pro dvě osoby. Tato částka obsahuje poplatek za komunální odpad ve výši 30, - Kč, zálohu na elektřinu v bytě ve výši 1.200, - Kč, zálohu na energii společných prostor ve výši 100, - Kč, zálohu na dodávku tepla ve výši 1.000, - Kč, zálohu na dodávku teplé vody ve výši 320, - Kč, zálohu na dodávku vody a odvádění odpadních vod ve výši 800, - Kč a zálohu na úklid společných prostor ve výši 50, - Kč.

Kauce činí: 40.000, - Kč (je možno ji uhradit nadvakrát).

 

Nemovitost působí velmi vkusně. Je vhodná pro jednu, maximálně dvě osoby. Vzhledem k tomu, že se jedná o novostavbu, majitel upřednostní nekuřáky a nájemce bez zvířat.

Majitel si nárokuje právo výběru nájemce.

 

Byt je volný ihned, klíče v RK!

Lokalita, kde se nemovitost nachází, je klidná, obklopená zelení s výbornou dopravní dostupností a skvělou občanskou vybaveností.

 

Pokud Vás nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat!

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,