https://www.traditionrolex.com/42

PRODEJ MOC PĚKNÉHO BYTU V OV 1+1 BRNO – ŘEČKOVICE

CRGBytyPRODEJ MOC PĚKNÉHO BYTU V OV 1+1 BRNO – ŘEČKOVICE

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  crg-n-0100-23
Typ nabídky:  prodej
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  1+1
Celková výměra:  34,9 m2

O nemovitosti

Nabízíme vám ke koupi moc pěkný byt v osobním vlastnictví o dispozici 1+1, který prošel částečnou rekonstrukcí a nachází se v prvním patře dvanáctipatrového zatepleného bytového domu v krásném prostředí brněnské městské části Řečkovice, na ulici Žitná.

Nedaleko domu nalezneme i zastávku MHD a plnou občanskou vybavenost. Velkou výhodou je parkoviště přímo u domu a možnost bezproblémového parkování i v blízkém okolí.

Celková plocha činí cca 34,90 m2, z toho plocha bytu činí cca 33,90 m2 a sklep činí cca 1 m2.

Dispozice bytu:

Vstupními dveřmi vejdeme do vstupní chodby o celkové ploše cca 4 m2. Hned po pravé straně je místo na komoru či šatnu o výměře cca 1,5 m2. Kuchyně o výměře cca 12,6 m2 disponuje téměř novou kuchyňskou linkou, je zde sporák, trouba, pračka a lednička s mrazákem. Ložnice je moc pěkná a její celková plocha činí cca 11,8 m2. Koupelna má zděné jádro, je zde vana, umyvadlo a za příčkou i WC. Celková plocha této místnosti je cca 4 m2. Obě obytné místnosti jsou orientovány do zeleně a poskytují svému majiteli naprosté soukromí a klid.

K bytu náleží i sklep umístěný v suterénu domu o celkové ploše cca 1 m2.

 

Byt prošel částečnou rekonstrukcí v podobě výměny původních oken za okna plastová. Jak je výše uvedeno je zde nedávno dávaná kuchyňská linka, koupelna má zděné jádro a byt je nově vymalovaný a připravený pro nového majitele. V bytě budou dále nové vstupní a interiérové dveře.

Bytový dům byl také revitalizován, je zateplený, má novou fasádu, balkony, chodby, vstupní dveře, čemuž také odpovídá energetická třída.

 

Poplatky spojené s provozem bytu jsou ve výši 2.654, -Kč + elektřina.

Částka 2.654,-Kč obsahuje:

 

Městská část Řečkovice je jednou z nejvyhledávanějších v městě Brně. Má plnou občanskou vybavenost a je zde výborná dostupnost jak s centrem, tak s okolními městy.

 

Pokud Vás nabídka zaujala, neváhejte nás prosím kontaktovat na níže uvedeném čísle nebo emailu, rádi Vás vezmeme na prohlídku této nemovitosti, klíče máme v RK.

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,