https://www.traditionrolex.com/42 PRODEJ MEZONETOVÉHO BYTU 5+1, KARLOVY VARY – DRAHOVICE | CREDO REAL GROUP a.s.
https://www.traditionrolex.com/42

PRODEJ MEZONETOVÉHO BYTU 5+1, KARLOVY VARY – DRAHOVICE

CRGBytyPRODEJ MEZONETOVÉHO BYTU 5+1, KARLOVY VARY – DRAHOVICE

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  crg-n-0230-23
Typ nabídky:  prodej
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  5+kk a více
Celková výměra:  125,60 m2
Energetická náročnost:  D - méně úsporná

O nemovitosti

Exkluzivně Vám nabízíme ke koupi velmi pěkný mezonetový byt o dispozici 5+1, který se nachází v Karlových Varech, ve velmi vyhledávané lokalitě Drahovice, na ulici Lidická. Jedná se o cihlovou nástavbu ve čtvrtém patře bytového domu s výtahem z roku 1996, která byla průběžně rekonstruována včetně bytového domu.

Byt samotný je promyšlen do sebemenších detailů, má instalován vkusný a praktický vestavný nábytek. Byt je vybaven dvěma kvalitními značkovými klimatizacemi LG s dálkovým ovládáním. Bytová jednotka má výbornou orientaci, je orientována na jihozápad a severovýchod. Tento byt skýtá díky své pozici překrásný výhled na Klínovec – Krušné Hory.

Byt je ve výborném technickém stavu, byl postupně renovován. V roce 2019 byla provedena na domě nová střecha a současně nová plastová okna a nová střešní okna značky VELUX. V roce 2016 bylo kompletně ve spodní části bytu přebudované WC s umyvadlem. Byt je kompletně vybaven zakázkovými interiérovými dřevěnými dveřmi s dřevěnými obložkami a bezpečnostními vstupními dveřmi. Byt je vybaven kvalitními, odolnými laminátovými podlahami a vkusnou keramickou dlažbou.

 

Dispozice:

Za vstupními dveřmi do bytu se nachází velká prostorná vstupní hala (cca 19,4 m2). Z této je vstup do všech samostatných místností v přízemí mezonetu. Kuchyně (cca 11,60 m2) je vybavena kvalitní kuchyňskou linkou značky Sykora včetně vestavěných spotřebičů, a to varné desky, trouby značky AEG, myčky značky AEG a menšího mrazáku. Lednička je umístěna ve výklenku místnosti. Téměř ve středu kuchyně je k dispozici praktický barový pult se dvěma vysokými židlemi. Obývací pokoj (cca 21,20 m2) je prostorný a útulný, s výhledem do zeleně, což nabízí možnosti odpočinku a relaxaci. Další místností ve spodním patře bytu je pokoj (cca 11 m2), který lze využívat jako jídelnu s pěkným výhledem do okolí. V této spodní části bytu je také nově udělaná toaleta (cca 1,30 m2) vybavená WC a umyvadlem se zrcadlem. Nutné je také zmínit dvě skvěle vyřešené vestavné skříně, z nichž jedna slouží jako botník a druhá jako plnohodnotná spíž.

Po dřevěném schodišti vejdeme do patra mezonetu, kde je nádherná koupelna (cca 11,60 m2) se sprchovým koutem, umyvadlem a vanou. Koupelna je velmi prostorná, skvěle vyřešená se spoustou úložného prostoru. Za touto koupelnou pokračuje menší místnost (cca 4,9 m2), sloužící jako technická místnost. Na patře jsou dále tři samostatné pokoje, z nichž jeden, ten největší, slouží jako velká ložnice (cca 23 m2). V této velmi světlé a prostorné místnosti je klimatizace. Druhý pokoj slouží také jako velmi útulná ložnice (cca 11 m2) s vestavnou osvětlenou a velmi prostornou skříní. Poslední obytnou místností na patře, taktéž s klimatizací, je pokoj (cca 10,40 m2), sloužící nyní jako pracovna. Na patře je stejně jako ve spodním patře samostatná toaleta s umyvadlem (cca 1,40 m2) a důmyslně vyřešená šatna (cca 3,70 m2) se spoustou úložného prostoru a různých vychytávek schovaná za pojízdnými dveřmi.

 

Vytápění bytu je řešeno pomocí radiátorů dálkově, stejně jako ohřev teplé vody. V bytě, jak je již výše zmíněno, jsou v mezonetu ve dvou místnostech orientovaných na jihozápad klimatizace, které topí i chladí. Internet majitelé využívají pomocí WIFI.

 

Co se týče měsíčních poplatků, ty činí 8.731, -Kč + elektřina 1.500, -Kč, s tím, že majitelům vrací velké přeplatky za elektřinu. Částka za služby obsahuje zálohu na dočasné užívání SP ve výši 240, -Kč, zálohu na fond oprav ve výši 3.265, -Kč, zálohu na pojištění domu FO ve výši 79, -Kč, zálohu na správu domu ve výši 90, -Kč, zálohu na osvětlení v domě ve výši 60, -Kč, zálohu na pevný domovní odpad ve výši 160, -Kč, zálohu na společnou televizní anténu ve výši 10, -Kč, zálohu na studenou vodu ve výši 704, -Kč, zálohu na teplo ve výši 2.238, -Kč, zálohu na teplo pro TUV ve výši 1.710, -Kč, zálohu na úklid společných prostor ve výši 75, -Kč a zálohu na výtah ve výši 100, -Kč.

V bytovém domě, kde se nabízený byt nachází, je k zajištění správy majetku založeno a provozováno Společenství vlastníků jednotek (SVJ).

 

Celková výměra podlahové plochy nabízeného bytu je cca 125,60 m2.

 

Bytový dům, kde se byt nachází, byl také postupně renovován. Je zde nový výtah z roku 2022, dům je zateplen, má novou střechu, obojí provedeno v roce 2019, nové vchodové dveře do domu atd.

Bezesporu velkou výhodou je bezproblémové parkování u domu a spousta zeleně, která dům obklopuje. V okolí domu se nachází veškerá občanská vybavenost včetně dopravní dostupnosti pomocí MHD.

 

Popis lokality:

Karlovy Vary jsou krajské a statutární město v okrese Karlovy Vary v západních Čechách, v Karlovarském kraji, 110 km západně od Prahy na soutoku Ohře a Teplé a na okraji CHKO Slavkovský les. Vzdálenost od krajského města Plzně je asi 80 km. Žije zde přibližně 49 tisíc obyvatel. Je zde rozvinut mj. sklářský a potravinářský průmysl. Jedná se o nejnavštěvovanější české lázeňské město. Více informací získáte na oficiálních stránkách města Karlovy Vary.

 

Více informací a fotografií k nabízené nemovitosti naleznete na našich webových stránkách.

 

V případě zájmu o prohlídku nebo další informace nás neváhejte kontaktovat na níže uvedeném čísle nebo e-mailu.

V ceně není započítána odměna RK.

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,
https://www.traditionrolex.com/42