https://www.traditionrolex.com/42 PRODEJ DRUŽSTEVNÍHO BYTU 1+KK BRNO – BOHUNICE | CREDO REAL GROUP a.s.
https://www.traditionrolex.com/42

PRODEJ DRUŽSTEVNÍHO BYTU 1+KK BRNO – BOHUNICE

CRGBytyPRODEJ DRUŽSTEVNÍHO BYTU 1+KK BRNO – BOHUNICE

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  crg-n-0168-23
Typ nabídky:  prodej
Typ vlastnictví:  družstevní
Velikost bytu / RD:  1+kk
Celková výměra:  33 m2
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná

O nemovitosti

Nabízíme Vám ke koupi družstevní byt, který se nachází v prvním nadzemním podlaží bytového domu v Brně, městské části Bohunice, na ulici Spodní. Dům je okrajový a bezesporu velkou výhodou je bezproblémové parkování přímo u domu nebo na přilehlém rozsáhlém veřejném parkovišti.

Jedná se o byt družstevní, ale po splnění podmínek družstva je možné jeho převod do jednoho roku do osobního vlastnictví, tudíž je na něj možné čerpat hypoteční úvěr. Potvrzení o možnosti převodu do osobního vlastnictví Vám rádi předložíme na vyžádání.

Byt samotný je před rekonstrukcí, vyklizený a připravený pro nového majitele tak, aby si mohl bytovou jednotku opravit podle svých představ.

 

Celková plocha bytu činí cca 33 m2 včetně sklepu, jehož výměra je cca 1,4 m2.

 

Dispozice bytu:

Za vstupními dveřmi se ocitneme v prostorné chodbě o celkové výměře cca 6,9m2, ze které je vstup do ostatních samostatných místností v bytě. Hlavní dominantou nabízeného bytu je obývací pokoj s místem na kuchyňskou linku, tzv. kk s krásným výhledem do zeleně. Pokoj je velmi světlý a prostorný. Jeho celková výměra činí cca 20,50m2. WC o rozloze cca 1,10m2 je samostatné. Koupelna disponuje vanou a umyvadlem a její výměra je cca 3,10 m2.

K bytu náleží i sklepní kóje o celkové ploše cca 1,4 m2.

 

Vytápění bytu je dálkové, okna jsou plastová.

Měsíční poplatky činí 4.010, -Kč + elektřina. Částka obsahuje základní platbu pro SVJ ve výši 330,-Kč, poplatek za úvěr ve výši 614,-Kč, příspěvek na správu družstva ve výši 148,-Kč, náklady výboru ve výši 82,-Kč, správu úvěru ve výši 33,-Kč, dále daň z nemovitých věcí ve výši 24,-Kč, anuitu ve výši 70,-Kč, zálohu za teplo ve výši 1.737,-Kč, zálohu na ohřev vody ve výši 234,-Kč, zálohu na vodné, stočné ve výši 592,-Kč, zálohu na úklid ve výši 70,-Kč, zálohu společnou elektřinu ve výši 46,-Kč, zálohu na výtah ve výši 21,-Kč a zálohu na pojištění domu ve výši 9,-Kč.

 

Dům má investiční úvěr na opravdu domu a zůstatek pro námi nabízený byt tzv. anuita k 31. prosinci 2023 činila 4.580, -Kč. Tuto částku je možné vyplatit jednorázově, nicméně k 31.9.2023 bude tento úvěr na bytě splacen. Potvrzení o úvěru máme opět k dispozici opět v naší kanceláři a rádi Vám je na vyžádání předložíme. Na bytě samotném žádný úvěr ani jiná zástava nevázne.

 

Byt spadá pod stavební bytové družstvo na Kapucínském náměstí v Brně DRUŽBU.

Bytový dům prošel rozsáhlou rekonstrukcí, mimo jiné byl dům zateplen, má novou fasádu, okna jsou plastová, nové vstupní dveře, nové schránky, nové výtahy atd.

 

V městské části Bohunice je veškerá občanská vybavenost včetně skvělé dopravní dostupnosti.

 

PENB prozatím od Družstva není k dispozici, proto se dle zákona uvádíme třídu G.

 

V případě, že Vás tato nemovitosti zaujala, neváhejte nás kontaktovat na níže uvedeném čísle nebo emailu. Byt je volný ihned, klíče máme v RK!

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,
https://www.traditionrolex.com/42