https://www.traditionrolex.com/42

NABÍDKA PRODEJE BYTU OV 2+1 O CP 95,85 M2 BRNO – STŘED

CRGBytyNABÍDKA PRODEJE BYTU OV 2+1 O CP 95,85 M2 BRNO – STŘED

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  crg-n-0010-24
Typ nabídky:  prodej
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  2+1
Celková výměra:  95,85 m2
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná

O nemovitosti

Nabízíme Vám ke koupi prostorný byt o dispozici 2+1, který se nachází ve třetím patře cihlového bytového domu na jedné z nejlukrativnějších adres města Brna, na ulici Grohova. Centrum města Brna je od ulice Grohova vzdáleno cca 5 minut klidné chůze. Součástí domu je prostorná uzavřená zahrada, kterou mohou využívat majitelé bytů.

Byt prošel částečnou rekonstrukcí, je zde pěkná koupelna, parkety, renovované interiérové dveře a WC. V bytě jsou taktéž plastová okna. Stávající byt lze přebudovat na dispozici 3+1 či 3+kk.

 

Celková plocha bytu je cca 95,85 m2, z toho sklep má cca 6 m2.

 

Dispozice:

Masivními bezpečnostními dveřmi vejdeme do prostorné chodby o výměře cca 17,45 m2, ve které se nachází vstupy do jednotlivých místností. Koupelna o výměře cca 4,69 m2 je po rekonstrukci, je zde prostorná rohová vana, umyvadlo, zrcadlo a elektrický boiler zajišťující ohřev vody v bytě. Kuchyně je propojena s původním půl pokojem a je z ní bez problémů možné zpět udělat obytnou místnost za kuchyní. Stávající kuchyně o výměře cca 16,38 m2 je vybavena dřevěnou kuchyňskou linkou a slouží také jako jídelna. V zadní části místnosti je příprava na pračku a sušičku. Součástí kuchyně je komora o výměře cca 1,10 m2, do které je možné díky regálům uskladnit vše, co je zapotřebí. Další místností v bytě je velká a prostorná ložnice o výměře cca 21 m2, která nabízí dostatek prostoru pro postel, velkou šatní skříň a například koutek na čtení. Hlavní chodbou projdeme do obývacího pokoje o dispozici cca 28,13 m2, který je dominantou celého bytu. Tento pokoj působí velice prostorným a příjemným dojmem. V bytě je samostatná toaleta o výměře cca 1,10 m2.

Součástí prodeje bytu je i sklepní kóje o celkové ploše cca 6 m2, která je umístěna v prvním podzemním podlaží bytového domu.

 

Byt je ve výborném technickém stavu. Na podlahách jsou převážně parkety a dlažba. Koupelna i WC jsou po rekonstrukci. Jediné do čeho je zapotřebí v budoucnu zainventovat, je topení. V bytě je topení WAF. Jinak je byt bez dalších potřebných úprav. Díky vysokým stropům a původním dveřím na zakázku působí byt velmi pěkně.

 

Co se týče energií, vytápění je topením WAF, a ohřev vody pomocí elektrického boileru v koupelně.

 

Měsíční náklady společenství vlastníků činí 2.990, -Kč měsíčně. Tato částka obsahuje zálohu na fond oprav ve výši 1.448, -Kč, zálohu na vodné stočné ve výši 1.080, -Kč, zálohu na úklid společných prostor ve výši 120, -Kč, zálohu na komíny ve výši 40, -Kč, zálohu na správu nemovitosti ve výši 222, -Kč, zálohu na společnou energii ve výši 30, -Kč a zálohu na ostatní služby ve výši 50, -Kč.  

Elektřina a plyn se hradí dle skutečné spotřeby.

 

Nesmíme opomenout možnost využívání společné zahrady za domem pro všechny vlastníky bytů, což v samém centru města každý ocení.

V současné době je byt obsazen nájemci, kteří v bytě rádi dále zůstanou, v případě, že majitel bude potřebovat byt bez nájemců, bude po dohodě uvolněn.

 

Byt je vhodný nejen k bydlení, ale i jako skvělá investice.

 

Občanská vybavenost:

Jak již bylo výše zmíněno, byt se nachází na ulici Grohova, což je jen pár ulic od samotného centra Brna. Co se týče MHD, nejbližší tramvajová zastávka, kde jezdí tramvaje 3, 10 a 12 je vzdálena cca 200 m od bytu. Kousek je také zastávka trolejbusu 38 a 39. Kolem bytu se nachází také večerka a několik prodejen sítě Brněnka. V okolí najdeme mnoho skvělých restaurací, barů a kaváren, kde se dá skvěle trávit volný čas. Sportovat se zde dá například v nedalekém parku a zábavu pro děti najdete na dětském hřišti. Nachází se zde také Masarykova univerzita, VUT, základní i střední škola.

 

Součástí ceny není odměna RK.

 

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat na níže uvedeném čísle nebo emailu. 

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,