POZOR NEPŘEHLÉDNĚTE! INFORMACE K PREVENTIVNÍM OPATŘENÍM V SOUVISLOSTI S KORONAVIREM „COVID-19“

PRODEJ LESNÍHO POZEMKU O CP 4.650 M2 V OBCI ROJETÍN

CREDO REALPozemkyPRODEJ LESNÍHO POZEMKU O CP 4.650 M2 V OBCI ROJETÍN
Číslo zakázky:  cr-n-0136-20
Typ nabídky:  prodej
Typ vlastnictví:  osobní
Celková výměra:  4650 m2
Cena:  29 CZK za m2

O nemovitosti

Obec Rojetín, která se nachází v okrese Brno – venkov, se rozkládá v Křižanovské vrchovině. Žije zde přibližně 100 obyvatel. Je to velmi malebná a krásná obec.

Celková plocha lesního pozemku činí 4.650 m2, délka činí cca 195 m
a šířka cca 25 m.

Nabízená parcela s číslem 828, se nachází poblíž hlavní komunikace číslo 391 po pravé straně směrem na obec Žďárec. Nedaleko se nachází autobusová zastávka Rojetín, rozcestí. Z jedné strany je obklopena lesem a z druhé strany polem. Parcela se rozléhá přibližně 500 m od obce Rojetín.

Obec se rozkládá na severozápadním úpatí vrcholu Chochol a na pravém břehu říčky Libochovky. Jihozápadním směrem nedaleko obce je malé sportovní letiště s přistávací drahou. Od východního okraje obce se rozprostírá malebný les. První písemná zpráva o obci pochází z roku 1353.

Co se týče zajímavostí v obci, tak určitě stojí za prohlídku Rojetínský lihovar na začátku obce. Památek v okolí obce je mnoho jednou z nich je například zámek Osová nebo zřícenina hradu Lísek – Bukov či zámek Křižanov.

 

Vzhledem k aktuální situaci v České republice upozorňujeme všechny potencionální zájemce, že prohlídku samotnou mohou absolvovat maximálně dvě osoby + makléř. Prohlídky jsou zkráceny na co nejkratší dobu kvůli bezpečnosti všech osob. Předem děkujeme za pochopení.

 

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat na níže uvedeném čísle nebo e-mailu m.mackova@credoreal.cz.

 

Cena: 29, - Kč/m2

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopík Macková , +420 602 583 853 , m.mackova@credoreal.cz

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2020,