POZOR NEPŘEHLÉDNĚTE! INFORMACE K PREVENTIVNÍM OPATŘENÍM V SOUVISLOSTI S KORONAVIREM „COVID-19“

NABÍDKA STAVEBNÍHO POZEMKU S BUDOVOU O CP 230 M2, KŘÍDLŮVKY

CRGPozemkyNABÍDKA STAVEBNÍHO POZEMKU S BUDOVOU O CP 230 M2, KŘÍDLŮVKY
Číslo zakázky:  crg-n-0234-21
Typ nabídky:  prodej
Celková výměra:  230 m2

O nemovitosti

Hledáte krásné a klidné místo v malebné obci? Místo, kde můžete vybudovat svůj dům či chalupu? Máme pozemek s nemovitostí právě pro Vás!

Nabízíme Vám ke koupi pozemek obdélníkového tvaru, na kterém již stojí budova v obci Křídlůvky, okrese Znojmo. Objekt je vhodný na přebudování rodinného domu či malebné chalupy.

Celková plocha nabízené je 230 m2.

Na nabízené parcele st. č. 130 se nachází řadový objekt s velkým vjezdem na pozemek, který, v případě zachování, je určen k rekonstrukci. Jedná se o přízemní, nepodsklepený rodinný dům bez v této chvíli nevyužitého podkroví se sedlovou střechou, která je pokryta pálenými taškami. Objekt je situovaný do půdorysného tvaru obdélníku. Tento objekt se nachází v klidné koncové části obce Křídlůvky.

Díky své rozloze je tato parcela vhodná na vybudování rodinného domu či chalupy. Parkování je možné na vlastním pozemku což je velkou výhodou. Pozemek leží v rovinném terénu a je přístupný po veřejné, zpevněné komunikaci. Objekt se skládá ze tří místností a malé chodby za vstupními dveřmi.

Na pozemku lze postavit jedno podlažní dům s podkrovím či chalupu.

Co se týče inženýrských sítí, před nemovitostí je zavedena elektřina, plyn, obecní kanalizace. Na pozemku je vlastní studna.

Obec Křídlůvky se nachází na jihu Moravy, nedaleko od hranic České republiky s Rakouskem. Jižně od obce protéká řeka Dyje, která je vhodná ke koupání, turistice i rybaření. Přibližně 20 km na západ (20 minut autem) leží nejbližší město, Znojmo. V nadmořské výšce 190 m. n. m. a v příznivém klimatu se v obci daří zemědělství a vinařství, které zde má bohatou historii. Obec má celkem 242 obyvatel (k 1. 1. 2020) a je charakteristická svou klidnou atmosférou, která je zapříčiněná odlehlostí od krajské silnice a všudypřítomnou přírodou.

Co se týče občanské vybavenosti, v obci je obchod, kulturní dům, autobusové zastávky, krásné nové dětské hřiště, fotbalové hřiště, lékař, hasičský sbor, bar, kulturní památky a spoustu dalšího.

Vzhledem k aktuální situaci v České republice upozorňujeme všechny potencionální zájemce, že prohlídku samotnou mohou absolvovat maximálně dvě osoby + makléř. Předem děkujeme za pochopení.

Provize RK je 5 %.

 

Cena na vyžádání v RK

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopík Macková +420 722 455 455 , m.mackova@credoreal.cz

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2021,