POZOR NEPŘEHLÉDNĚTE! INFORMACE K PREVENTIVNÍM OPATŘENÍM V SOUVISLOSTI S KORONAVIREM „COVID-19“

NABÍDKA PRODEJE ORNÉ PŮDY V OBCI SUDOMĚŘICE

CREDO REALPozemkyNABÍDKA PRODEJE ORNÉ PŮDY V OBCI SUDOMĚŘICE
Číslo zakázky:  cr-n-0140-20
Typ nabídky:  prodej
Typ vlastnictví:  osobní
Celková výměra:  6652 m2
Cena:  30 CZK za m2

O nemovitosti

Nabízíme Vám ke koupi pozemek, který se nachází v katastrálním území Sudoměřice, okres Hodonín. Nabízená parcela je v Katastru nemovitostí zapsána jako orná půda.

Celková plocha pozemku je 6.652 m2.

 

Parcela obdélníkového tvaru se nachází na hranici katastrálního území, na obhospodařovaném poli, kousek od lesů a řeky Moravy, což zaručuje hodně dobré podmínky pro pěstování nebo jako investici. Nedaleko se nachází hlavní silnice číslo 55 vedoucí z obce Rohatec do obce Petrov. Nabízený pozemek orné půdy je situován severozápadně od hlavní komunikace. Hodnota BPEJ dle Katastru nemovitostí je 05800. Parcelní číslo je 2002, katastrální území Sudoměřice. Přibližné rozměry nabízené parcely jsou 250 metrů x 26 metrů.

 

Sudoměřice leží v centrální oblasti historického knížectví Velká Morava a jsou jednou z mnoha vinařských vesnic v této oblasti. Rozléhají se na samých hranicích se Slovenskou republikou. Tato malebná obec má přibližně 1213 obyvatel, má kompletní občanskou vybavenost: mateřská škola, základní škola, pošta, obecní úřad, restaurace, hospody a jiné.

 

Pro více informací se na nás neváhejte obrátit!

 

Vzhledem k aktuální situaci v České republice upozorňujeme všechny potencionální zájemce, že prohlídku samotnou mohou absolvovat maximálně dvě osoby + makléř. Prohlídky jsou zkráceny na co nejkratší dobu kvůli bezpečnosti všech osob. Předem děkujeme za pochopení.

 

V případě zájmu nás kontaktujte na níže uvedeném čísle nebo e-mailu m.molnarova@credoreal.cz.

 

Cena: 30,-Kč/m2

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopík Macková , +420 602 583 853 , m.mackova@credoreal.cz

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2020,