NABÍDKA PRONÁJMU NOVOSTAVBY DVOU EXKLUZIVNÍCH KANCELÁŘÍ S VELKOU TERASOU A ZÁZEMÍM BRNO – STŘED S MOŽNOSTÍ PARKOVÁNÍ

CREDO REALNovinkyNABÍDKA PRONÁJMU NOVOSTAVBY DVOU EXKLUZIVNÍCH KANCELÁŘÍ S VELKOU TERASOU A ZÁZEMÍM BRNO – STŘED S MOŽNOSTÍ PARKOVÁNÍ


Dispozice:

-          Vstupní hala, která může sloužit i jako recepce – 13,9m2

-          Kancelář orientována do ulice – 29,4m2

-          Kancelář orientovaná do zahrady – 24,6m2 + terasa 11,1m2

-          WC pro invalidy – 4 m2

-          Další WC- 2,1m2.

 

V obou kancelářích je příprava rozvodu na vodu a odpad, díky kterým je zde možnost vybudování například kuchyňské linky.

Nabízené prostory působí díky terase a množství oken velmi světlým a luxusním dojmem. Podlahy v jednotlivých kancelářích a vstupní chodbě jsou pokryty specielní vinylovou povlakovou krytinou, která je tak kvalitní, že splňuje i podmínky i ze strany hygieny a provoz lékařských zařízení. Na sociálních zařízení se nachází protiskluzová dlažba. V jednotlivých prostorách jsou mimo jiné speciální a velmi kvalitní LED osvětlení atd. V oknech jsou zabudovány venkovní elektrické bezpečnostní žaluzie.

Zahrada, která je součástí domu je určena pro relaxaci vlastníků, či nájemců prostor v domě a její správa a údržba je již zahrnuta ve službách, které jsou součástí nájmu. Jednou z největších výhod je možnost pronájmu garážového stání.

Prostory, které Vám nabízíme, jsou vhodné zejména jako reprezentativní sídlo Vaší společnosti, a to nejen vzhledem, ale i velmi dostupnou cenou pro každého zákazníka.

Nájemné činní 25.641,- Kč + DPH 21 %/měsíčně.

Zálohy na služby činní 2.600,- Kč + DPH/ měsíčně. (služby obsahují zálohy na vytápění a ohřev teplé vody 2.000,-Kč, záloha na úklid společných prostor a osvětlení 200,-Kč, záloha na vodu 400,-Kč). Elektřina bude přepsána přímo na nájemce.

Garážové stání činí 3.500,- Kč + DPH 21 % měsíčně.

Majitel požaduje vratnou kauci/jistotu ve výši tří nájmů.

Prostory lze pronajmout pouze plátci DPH.

 

Nabízené prostory jsou k dispozici novému nájemci od 1. října 2018, prohlídky jsou možné kdykoliv po domluvě už nyní.

V případě zájmu o prohlídku nás prosím neváhejte kontaktovat na níže uvedeném telefonním čísle či e-mailu: m.mackova@credoreal.cz, klíče v RK!

 

Nájemné činní 25.641,- Kč/měsíčně

Vyřizuje Michaela Šopík Macková, GSM: +420 602 583 853Copyright © 2018,