NABÍDKA PRODEJE RODINNÉHO DOMU 3+1 S GARÁŽÍ, DVOREM SE ZAHRÁDKOU, DUKOVANY, OKRES TŘEBÍČ

CREDO REALNovinkyNABÍDKA PRODEJE RODINNÉHO DOMU 3+1 S GARÁŽÍ, DVOREM SE ZAHRÁDKOU, DUKOVANY, OKRES TŘEBÍČ


Celková plocha činí 181 m2, zastavěná plocha a nádvoří činí 181 m2. Celková užitná plocha rodinného domu je cca 120 metrů.

 

Dispozice:

Na oplocený pozemek vstoupíme dřevěnými vraty a ocitáme se na dvoře se zahrádkou. Po pravé ruce nalezneme vstup do rodinného domu. Nyní se nacházíme v prostorné hale cca 12 m2, ze které je vlevo vstup do koupelny cca 12 m2 vybavené velkou vanou, umyvadlem se skříňkou, topným žebříkem, přípojkou na pračku a skříněmi s úložným prostorem. V koupelně je i okno, díky kterému lze celý prostor rychle vyvětrat, a které dodává dostatek denního světla. Z této koupelny projdeme do druhé koupelny cca 12 m2 s velkým, luxusním, masážním sprchovým koutem, toaletou, bojlerem a rovněž je zde okno umístěné přímo nad toaletou. Přímo proti vchodovým dveřím je vstup do hlavní místnosti domu. Tento vstupní prostor je oddělen pěknými, částečně prosklenými, interiérovými dveřmi. Po pravé straně za těmito dveřmi jsou vestavěné skříně s dostatkem úložného prostoru. Po levé straně vede dřevěné schodiště, kterým se dostaneme do druhého nadzemního podlaží.

Dominantou rodinného domu je velice prostorný, světlý obývací pokoj cca 25 m2 s útulným krbem, který vytopí celý dům. Obývací pokoj je situován na všechny světové strany, tudíž je velice světlý, jsou zde tři okna. Z obývacího pokoje projdeme do kuchyně cca 10 m2, která je původní, ale zachovalá. Kuchyň je vybavena kuchyňskou linkou v dřevěném provedení, plynovým, čtyř-plotýnkovým vařičem, troubou, digestoří, velkým dřezem a oknem. Kuchyň je obložena keramickými kachličkami.

Do druhého nadzemního podlaží vystoupáme po dřevěných schodech, které ústí do chodby cca 5 m2. Nalevo od schodiště je první pokoj o rozloze cca 18 m2 s jedním oknem. Naproti schodišti se nachází komora cca 6 m2, kterou nový majitel může využít například jako šatnu. Po pravé straně je druhý pokoj o rozloze cca 20 m2, který disponuje dvěma okny.

Nemovitost je částečně zateplená a má sedlovou střechu. Obývací pokoj disponuje novými dřevěnými podlahami, ve vstupní hale, obou koupelnách a kuchyni je položena keramická dlažba. V jednom pokoji je plovoucí podlaha, ve druhém koberec. Okna jsou zde původní, dřevěná, ale v dobrém stavu. Vytápění je zajištěno elektrickým bojlerem a také krbem v obývacím pokoji.

K rodinnému domu náleží dvůr se zahrádkou, kde můžete trávit volný čas s rodinou a přáteli. Na dvoře se nachází druhá stavba. Jedná se o dvoupodlažní objekt, do jehož druhého podlaží se dostaneme dvoukřídlými dřevěnými vraty přímo z příjezdové komunikace. Toto patro slouží jako garáž pro dva osobní automobily. Do přízemí této stavby se dostaneme přímo ze dvora. V tomto patře nalezneme krb a udírnu, prostor lze využít také jako zastřešené a uzavřené posezení, případně lze mít v tomto prostoru dílnu. Podlaží tohoto objektu jsou pouze částečně oddělena, jelikož pod jedním parkovacím místem je „jáma“ na opravu automobilů. Celou stavbu lze přebudovat na další objekt k bydlení.

Vedlejší nemovitost je v původním stavu a současný vlastník na ni schválil demoliční výměr.

Dukovany jsou obec v jihozápadní části Moravy, v kraji Vysočina, na hranici s krajem Jihomoravským. Nadmořská výška obce je 352 m n. m. Obec patří do správního obvodu obce s rozšířenou působností Třebíč a její součástí jsou tři katastrální území – Dukovany, Lipňany u Skryjí a Skryje nad Jihlavou. Žije zde 885 obyvatel. Obce Lipňany a Skryje byly zbourány v souvislosti s výstavbou Jaderné elektrárny Dukovany a mnoho z tamějších obyvatel našlo svůj nový domov právě v Dukovanech.

Je zde výborná občanská vybavenost a dopravní dostupnost! V obci se nachází kino. Každoročně se koná tradiční krojovaná pouť se zábavou, výstava drobného hospodářského zvířectva, plesy, Novoroční ohňostroj, různá divadelní představení pro děti a dospělé, vánoční výstavy, různé zájezdy. Na zámku je stálá expozice. Občanům obce i návštěvníkům slouží bazén a tenisový kurt ve spodní části zámeckého parku. Jezdecký klub poskytuje vyjížďky na koních. V obci se nacházejí 2 fotbalová hřiště a víceúčelové hřiště s umělým povrchem. Fotbalový klub pořádá celoročně turnaje. Objekt sokolovny využívá TJ Sokol. ZO Technický sportů pořádá sjezd řeky Jihlavy a střeleckou soutěž.

 

Prohlídky jsou možné po domluvě, klíče máme v RK!Copyright © 2019,