https://www.traditionrolex.com/42

PRONÁJEM NEBYTOVÉHO PROSTORU NA ULICI PEKAŘSKÁ, BRNO

CRGKomercePRONÁJEM NEBYTOVÉHO PROSTORU NA ULICI PEKAŘSKÁ, BRNO

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  cr-n-0180-20
Typ nabídky:  pronájem
Typ vlastnictví:  osobní
Celková výměra:  100 m2
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná

O nemovitosti

Nabízíme Vám k pronájmu nebytový prostor na velmi dobrém a frekventovaném místě, v širším centru města Brna, přímo na ulici Pekařská.

 

Celková plocha nebytových prostorů je přibližně 100 m2.

 

Nebytový prostor ve zvýšeném přízemí disponuje vstupní halou, čtyřmi samostatnými místnostmi, kuchyní se sprchovým koutem, skladovými prostory a menším technickým zázemím s WC.

 

Dispozice:

Přímo z ulice vejdeme do průchodu přes skleněné dveře, kde se po levé straně nachází nabízený nebytový prostor. Po pár schodech nahoru se ocitáme ve vstupní hale, z které je vstup téměř do všech místností. Po levé straně se nachází největší prostor o rozloze přibližně 40 m2 a má výlohy směrované do uliční strany, což umožnuje krásnou propagaci Vašeho budoucího podnikání. V této místnosti se nachází další menší místnost s prosklenou stěnou s výhledem do větší místnosti. Ze vstupní haly se přímo naproti dveřím nachází další prostor o rozloze přibližně 15 m2. Po pravé straně je vstup do menšího zádveří, z které je vstup po levé straně do dvou místností o rozloze přibližně 8 m2 a 10 m2, z nichž je jedna průchozí. Do kuchyně spojené se sprchovým koutem se vchází taktéž ze zádveří a z ní se prochází do zadní části prostoru, kde nalezneme kotelnu, WC a menší skladový prostor, vše o rozloze přibližně 27 m2.

 

Cena: 13.500, - Kč měsíčně.

Záloha za vodu bude určena dle předmětu činnosti v prostorách.

Kauce činí 13.500, -Kč.

Elektřina a plyn budou napsány na nájemce.

 

Nebytový prostor láká svou vynikající polohou na jedné z nejlépe přístupných silnic městskou hromadnou dopravou. Širší centrum poblíž Fakultní nemocnice u sv. Anny, Mendlova náměstí a Šilingrova náměstí, zabezpečuje atraktivitu tohoto místa. Kousek je taktéž Hlavní nádraží, nebo hrad Špilberk.

 

Pro více informací a případnou prohlídku nás neváhejte kontaktovat na e-mailu h.prochazkova@credoreal.cz, anebo na níže uvedeným telefonním čísle.

 

Cena: 13.500, - Kč měsíčně

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,