https://www.traditionrolex.com/42 PRONÁJEM LUXUSNÍCH KANCELÁŘÍ NA ULICI MINSKÁ, BRNO | CREDO REAL GROUP a.s.
https://www.traditionrolex.com/42

PRONÁJEM LUXUSNÍCH KANCELÁŘÍ NA ULICI MINSKÁ, BRNO

CRGKomercePRONÁJEM LUXUSNÍCH KANCELÁŘÍ NA ULICI MINSKÁ, BRNO

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  cr-n-0075-19
Typ nabídky:  pronájem
Typ vlastnictví:  osobní
Celková výměra:  101 m2
Energetická náročnost:  B - velmi úsporná

O nemovitosti

Nabízíme Vám „po výrazné slevě „pronájem krásných a zároveň reprezentativních prostor, které se nachází v samém centru Brna, na ulici Minská. Tyto prostory se nachází ve zvýšeném přízemí multifunkční budovy, zkolaudované v roce 2016. Jedna část je orientována do klidné zóny se zahradou, která je součástí užívání a druhá směrem do ulice Minská.

 

Nabízené prostory se skládají ze dvou samostatných místností, rozsáhlé vstupní chodby a dvou sociálních zařízeních. Velkou výhodou je velká variabilita nabízených místností. Lze vybudovat až tři samostatné místnosti a vstupní hala může sloužit jako recepce. Pronajímatel má k dispozici nové židle, rád je nájemci poskytne zdarma.

Celková plocha činí 101 m2. Z toho prostor činí 78 m2 a terasa orientovaná do zahrady činí 23 m2.

Dispozice:

Vstupní hala činí 13,9m2. Místnost do ulice činí 29,4m2, a právě tuto místnost si může nájemce rozdělit na dva samostatné prostory. K této místnosti patří i skladová místnost. Místnost orientovaná do zahrady je nádherná. Její plocha činí 24,6m2. Součástí tohoto prostoru je krásná terasa o výměře 11,1m2. Sociální zařízení jsou zde dvě. První určené pro invalidy má celkovou plochu 4 m2, druhé 2,1m2.

V obou obytných místnostech je příprava rozvodu na vodu a odpad, díky kterým je zde možnost vybudování například kuchyňské linky.

Nabízené prostory působí díky terase a množství oken velmi světlým a luxusním dojmem. Podlahy v jednotlivých ordinacích a vstupní chodbě jsou pokryty speciální vinylovou povlakovou krytinou, která je tak kvalitní, že splňuje i podmínky i ze strany hygieny a provoz lékařských zařízení. Na sociálních zařízení se nachází protiskluzová dlažba. V jednotlivých prostorách jsou mimo jiné speciální a velmi kvalitní LED osvětlení atd. V oknech jsou zabudovány venkovní elektrické bezpečnostní žaluzie.

Zahrada, která je součástí domu je určena pro relaxaci vlastníků, či nájemců prostor v domě a její správa a údržba je již zahrnuta ve službách, které jsou součástí nájmu. Jednou z největších výhod je možnost pronájmu garážového stání.

Nájemné činní 19.000, -Kč.

Zálohy na služby činní 2.300, - Kč (služby obsahují zálohy na vytápění a ohřev teplé vody, záloha na úklid společných prostor a osvětlení, záloha na vodu). Elektřina bude přepsána přímo na nájemce.

Možnost pronájmu až tří garážových stání v domě!

Majitel požaduje vratnou kauci/jistotu ve výši dvou nájmů. Kauci je možno uhradit až na tři splátky.

K částkám není připočítáno DPH.

 

Prohlídky jsou možné ihned, klíče máme v RK!

V případě zájmu o prohlídku nás prosím neváhejte kontaktovat na níže uvedeném telefonním čísle či e-mailu: m.mackova@credoreal.cz, klíče v RK!

 

Nájemné činní 19.000, - Kč/měsíčně

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,
https://www.traditionrolex.com/42