PRONÁJEM LUXUSNÍCH KANCELÁŘÍ NA ULICI MINSKÁ, BRNO

CREDO REALKomercePRONÁJEM LUXUSNÍCH KANCELÁŘÍ NA ULICI MINSKÁ, BRNO
Číslo zakázky:  cr-n-0075-19
Typ nabídky:  pronájem
Typ vlastnictví:  osobní
Celková výměra:  101 m2
Energetická náročnost:  B - velmi úsporná
Poplatky:  2.300,- Kč služby
Cena:  19 000 CZK za nemovitost

O nemovitosti

Nabízíme Vám „po výrazné slevě „pronájem krásných a zároveň reprezentativních prostor, které se nachází v samém centru Brna, na ulici Minská. Tyto prostory se nachází ve zvýšeném přízemí multifunkční budovy, zkolaudované v roce 2016. Jedna část je orientována do klidné zóny se zahradou, která je součástí užívání a druhá směrem do ulice Minská.

 

Nabízené prostory se skládají ze dvou samostatných místností, rozsáhlé vstupní chodby a dvou sociálních zařízeních. Velkou výhodou je velká variabilita nabízených místností. Lze vybudovat až tři samostatné místnosti a vstupní hala může sloužit jako recepce. Pronajímatel má k dispozici nové židle, rád je nájemci poskytne zdarma.

Celková plocha činí 101 m2. Z toho prostor činí 78 m2 a terasa orientovaná do zahrady činí 23 m2.

Dispozice:

Vstupní hala činí 13,9m2. Místnost do ulice činí 29,4m2, a právě tuto místnost si může nájemce rozdělit na dva samostatné prostory. K této místnosti patří i skladová místnost. Místnost orientovaná do zahrady je nádherná. Její plocha činí 24,6m2. Součástí tohoto prostoru je krásná terasa o výměře 11,1m2. Sociální zařízení jsou zde dvě. První určené pro invalidy má celkovou plochu 4 m2, druhé 2,1m2.

V obou obytných místnostech je příprava rozvodu na vodu a odpad, díky kterým je zde možnost vybudování například kuchyňské linky.

Nabízené prostory působí díky terase a množství oken velmi světlým a luxusním dojmem. Podlahy v jednotlivých ordinacích a vstupní chodbě jsou pokryty speciální vinylovou povlakovou krytinou, která je tak kvalitní, že splňuje i podmínky i ze strany hygieny a provoz lékařských zařízení. Na sociálních zařízení se nachází protiskluzová dlažba. V jednotlivých prostorách jsou mimo jiné speciální a velmi kvalitní LED osvětlení atd. V oknech jsou zabudovány venkovní elektrické bezpečnostní žaluzie.

Zahrada, která je součástí domu je určena pro relaxaci vlastníků, či nájemců prostor v domě a její správa a údržba je již zahrnuta ve službách, které jsou součástí nájmu. Jednou z největších výhod je možnost pronájmu garážového stání.

Nájemné činní 19.000, -Kč.

Zálohy na služby činní 2.300, - Kč (služby obsahují zálohy na vytápění a ohřev teplé vody, záloha na úklid společných prostor a osvětlení, záloha na vodu). Elektřina bude přepsána přímo na nájemce.

Možnost pronájmu až tří garážových stání v domě!

Majitel požaduje vratnou kauci/jistotu ve výši dvou nájmů. Kauci je možno uhradit až na tři splátky.

K částkám není připočítáno DPH.

 

Prohlídky jsou možné ihned, klíče máme v RK!

V případě zájmu o prohlídku nás prosím neváhejte kontaktovat na níže uvedeném telefonním čísle či e-mailu: m.mackova@credoreal.cz, klíče v RK!

 

Nájemné činní 19.000, - Kč/měsíčně

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopík Macková , +420 602 583 853 , m.mackova@credoreal.cz

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2019,