PRONÁJEM KANCELÁŘÍ BRNO-MODŘICE

CREDO REALKomercePRONÁJEM KANCELÁŘÍ BRNO-MODŘICE
Číslo zakázky:  cr-n-0004-19
Typ nabídky:  pronájem
Typ vlastnictví:  osobní
Celková výměra:  191 m2
Energetická náročnost:  A - mimořádně hospodárná
Poplatky:  5.700,- Kč
Kauce:  39.700,- Kč
Cena:  34 000 CZK za měsíc

O nemovitosti

Nabízíme Vám k pronájmu reprezentativní, exklusivní kancelářské prostory, které se rozprostírají po celém třetím nadzemním podlaží novostavby administrativní budovy, situované ve vyhledávané obchodní a průmyslové zóně Brno-Modřice. Celkem se jedná o pět kanceláří. Cena zahrnuje i dvacet parkovacích míst na vlastním pozemku.

Celková plocha činní 190,8m2.

Dispozice:

Nabízené prostory se nachází ve třetím nadzemním podlaží novostavby administrativní budovy s výtahem. Vymezené je celé jedno patro. Prostor sestává ze vstupní haly se schodištěm 16,7 m2, kde se nachází dvě sociální zařízení o výměře 8,05 m2 a 5,2 m2. Dále chodba 15 m2 a pět samostatných kanceláří o výměrách 24,3 m2, 35,3 m2 a 3x 28,75 m2. Kanceláře je možnost si pronajmout plně vybavené stoly, skříně, úložné prostory, nebo také bez vybavení. V jedné z kancelářích je k dispozici kuchyňka, která je zařízena kuchyňskou linkou s myčkou a umyvadlem, mikrovlnou troubou.

 

Kromě dvaceti parkovacích míst v ceně je možné za poplatek 500,-Kč měsíčně parkovat v uzavřené, hlídané části areálu. Oddělení jednotlivých místností je řešeno prosklenými dveřmi. V kancelářích a na chodbě je položen koberec, na toaletách je dlažba. Prostory jsou plně klimatizované a v celém areálu je zabudován kamerový systém a je denně hlídán ostrahou. Dole v přízemí je recepce s recepční. Prostory jsou vhodné pro sídlo společnosti, call centrum apod. Prozatím využívány majitelem.

V blízkosti areálu jsou velká nákupní střediska (Olympia, Avion shopping park, Futurum). Výborná dopravní dostupnost na dálnice D1 a D2 a D52 směr Praha, Ostrava, Bratislava a Vídeň.

 

Nájemné činí 34.000,-Kč + 21 % DPH měsíčně.

Zálohy na služby činí 5.700,-Kč + 21 % DPH měsíčně.

Připojení k internetu – v tuto chvíli nejrychlejší dostupné připojení je 20/20 Mbit/se za 3.150,-Kč bez DPH. Cena je dána technologií připojení (mikrovlnný spoj), v lokalitě není dostupné rychlostní pevné připojení jako dal, optika atd. V případě zájmu lze vyjednat rychlost u dodavatele vyšší.

Kauce činí 39.700,-Kč.

Prohlídky jsou možné kdykoliv po dohodě, prostory jsou volné dohodou.

V případě zájmu o prohlídku nás prosím neváhejte kontaktovat na níže uvedeném telefonním čísle či e-mailu: m.mackova@credoreal.cz.

 

Nájemné činní 34.000,-Kč měsíčně

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopík Macková , +420 602 583 853 , m.mackova@credoreal.cz

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2019,