https://www.traditionrolex.com/42 PRONÁJEM EXKLUSIVNÍCH ORDINACÍ S PARKOVÁNÍM V BRNĚ, NA ULICI MINSKÁ | CREDO REAL GROUP a.s.
https://www.traditionrolex.com/42

PRONÁJEM EXKLUSIVNÍCH ORDINACÍ S PARKOVÁNÍM V BRNĚ, NA ULICI MINSKÁ

CRGKomercePRONÁJEM EXKLUSIVNÍCH ORDINACÍ S PARKOVÁNÍM V BRNĚ, NA ULICI MINSKÁ

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  crg-n-0027-21
Typ nabídky:  pronájem
Celková výměra:  122,80 m2
Energetická náročnost:  B - velmi úsporná

O nemovitosti

Nabízíme Vám pronájem novostavby krásných a zároveň reprezentativních prostor, které se nachází v nově vybudovaném polyfunkčním domě z roku 2017 v samém centru Brna, na ulici Minská.

Jedná se o tři samostatné ordinace, které si nájemce může předělat bez žádných komplikací na tři samostatné prostory.

CELKOVÁ PLOCHA ČINÍ 122,80 M2, Z TOHO TERASA ČINÍ 22,20 M2 A UŽITNÁPLOCHA ORDINACÍ ČINÍ 100,6M2.

Prostory Vám nabízíme jako celek, který se nachází ve zvýšeném přízemí nově postaveného multifunkčního cihlového domu, který byl zkolaudován v lednu 2016.

Dispozice:

-          Vstupní chodba, kterou lze využít jako recepci - 12,4m2

-          Ordinace do ulice - 20,9m2

-          Ordinace do zahrady - 23,7m2 + terasa - 11,1m2

-          Ordinace do zahrady – 19 m2 + terasa - 11,1m2

-          Sociální zařízení pro invalidy - 3,9m2

-          Sociální zařízení dámské a pánské - 6,5m2.

 

V každé místnosti je příprava rozvodu na vodu a odpad. Tím pádem je tu možnost vybudování kuchyňské linky. Celé prostory jsou díky terasám a množství oken působí velmi světlým a luxusním dojmem. Beze sporu velkou výhodou jsou dvě sociální zařízení, obě značky Laufen a bateriemi Hans Grohe, které bychom doporučili rozdělit na sociální zařízení pro klienty a druhé pouze pro interní využití.

Podlahy v jednotlivých prostor jsou pokryty speciální vinylovou povlakovou krytinou, která je tak kvalitní, že splňuje podmínky i ze strany hygieny a provoz lékařských zařízení. V jednotlivých prostorách jsou mimo jiné speciální a velmi kvalitní LED osvětlení atd. Ze strany teras jsou v oknech zabudovány venkovní elektrické bezpečnostní žaluzie a je zde nově vybudována klimatizace.

Zahrada, která je součástí domu je určena pro relaxaci vlastníků, či nájemců prostor v domě a její správa a údržba je již zahrnuta ve službách, které jsou součástí nájmu. Jednou z největších výhod je možnost pronájmu garážového stání. V domě je náhradní zdroj pro výpadek elektrické energie a zvonky od prostor jsou vybaveny kamerovým systémem.

Prostory, které Vám nabízíme, jsou vhodné zejména jako reprezentativní ordinace, a to nejen vzhledem, ale i velmi dostupnou cenou pro každého zákazníka.

Nájemné činí 33.000, -Kč + DPH 21 %/ měsíčně.

Zálohy na služby činí 2.900, - Kč měsíčně (není zde účtováno DPH). Služby obsahují zálohy na vytápění a ohřev vody ve výši 1.500,-Kč, vodné a stočné ve výši 1.000,-Kč, úklid osvětlení společných prostor a odvoz odpadků ve výši 400,-Kč.

Elektřina bude přepsána přímo na nájemce.

Garážové stání činí 3.000, - Kč + DPH 21 %/ měsíčně.

Majitel požaduje vratnou kauci/jistotu ve výši třech nájmů, je možné hradit i na dvakrát.

Prostory lze pronajmout pouze plátci DPH!

Vzhledem k aktuální situaci v České republice upozorňujeme všechny potencionální zájemce, že prohlídku samotnou mohou absolvovat maximálně dvě osoby + makléř. Prohlídky jsou zkráceny na co nejkratší dobu kvůli bezpečnosti všech osob. Předem děkujeme za pochopení.

Prostory jsou volné ihned.

V případě zájmu o prohlídku nás prosím neváhejte kontaktovat na níže uvedeném telefonním čísle či e-mailu: m.mackova@credoreal.cz.

Nájemné činí 33.000, -Kč

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,
https://www.traditionrolex.com/42