https://www.traditionrolex.com/42 PRONÁJEM CIHLOVÉHO NEBYTOVÉHO PROSTORU O CP CCA 40 M2, BRNO – ČERNÁ POLE | CREDO REAL GROUP a.s.
https://www.traditionrolex.com/42

PRONÁJEM CIHLOVÉHO NEBYTOVÉHO PROSTORU O CP CCA 40 M2, BRNO – ČERNÁ POLE

CRGKomercePRONÁJEM CIHLOVÉHO NEBYTOVÉHO PROSTORU O CP CCA 40 M2, BRNO – ČERNÁ POLE

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  crg-n-0060-22
Typ nabídky:  pronájem
Typ vlastnictví:  osobní
Celková výměra:  40 m2
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná

O nemovitosti

Nabízíme Vám k pronájmu moc pěkný nebytový prostor s vlastní toaletou, který se nachází na ulici Kunzova. V okolí se nachází veškerá občanská vybavenost. Zastávka MHD Náměstí 28. října je vzdálena 600 m, zastávka MHD Schodová 400 m, ani do přírody to není od této nemovitosti daleko, například Lužánecký park je přibližně 550 m chůze.

Celková plocha prostoru činí cca 40 m2.

Nebytový prostor je umístěn v suterénu bytového domu, kdy za vstupními dveřmi nabízené nemovitosti se nachází otevřený prostor o výměře cca 39 m2 se třemi okny, prostorem s umyvadlem a s průtokovým bojlerem. Je zde samostatná toaleta (cca 1 m2).

 

Na podlaze je převážně dlažba, kterou má současný nájemce překrytou jiným povrchem. V době předání bude prostor čistý a vymalovaný. Majitel nemovitosti je ochoten na přání nového nájemce vybudovat menší kuchyňku v prostoru současného umyvadla. Prostor je také vybaven videotelefonem a internetovou přípojkou.

Pokud máte menší dílničku, ateliér či potřebujete pro své podnikání tiché místo, případně hledáte kancelář, místo pro poradenské centrum či ateliér, tato nemovitost je jako stvořena pro Vás!

 

Poplatky:

Nájem činí 6.900, -Kč měsíčně.

Paušální služby činí 1.100, -Kč měsíčně a obsahují vodné/stočné, vytápění, úklid a elektřinu společných prostor. Nesmíme však opomenout, že v nabízeném prostoru je dokonce i zásuvka na elektřinu 380 V.

Elektřina nebytového prostoru se přepisuje na nájemce.

Majitel požaduje vratnou kauci ve výši 8.000, -Kč.

 

Nebytový prostor je volný ihned.

 

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,
https://www.traditionrolex.com/42