https://www.traditionrolex.com/42 PRODEJ KOMERČNÍHO/OBCHODNÍHO PROSTORU VYSOKÉ MÝTO | CREDO REAL GROUP a.s.
https://www.traditionrolex.com/42

PRODEJ KOMERČNÍHO/OBCHODNÍHO PROSTORU VYSOKÉ MÝTO

CRGKomercePRODEJ KOMERČNÍHO/OBCHODNÍHO PROSTORU VYSOKÉ MÝTO

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  cr-n-0091-19
Typ nabídky:  prodej
Typ vlastnictví:  osobní
Celková výměra:  804 m2
Zastavěná plocha:  541 m2
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná

O nemovitosti

Nabízíme Vám ke koupi objekt bývalého obchodního prostoru, který se nachází na křížení ulic U staré zastávky a Štefánikova, v obci Vysoké Mýto, okres Ústí nad Orlicí.

 

Celková plocha 804 m2, z toho 541 m2 je zastavěná plocha a nádvoří a přibližně 585 m2 je užitná plocha objektu.

 

Velkou výhodou nabízeného prostoru jsou dva samostatné vstupy do prodejních částí.

Objekt dále disponuje dvěma únikovými východy, kompletní elektroinstalací, rozvody vody a kanalizace, hygienickým zázemím odděleným pro dámy a pány a je zde také proveden rozvod vzduchotechniky a klimatizace.

Ve sklepních prostorách najdeme již zmíněné sociálně zařízení pro zaměstnance a technickou místnost – kotelnu.

Budova samotná je ze zděné konstrukce se železobetonovými sloupy. Okna jsou dřevěná a kovové velkoformátové využívané většinou jako výlohy, dveře jsou plné a prosklené. Střecha objektu je plochá s lepenkovou krytinou. Obklady jsou keramické, podlahy převážně s dlažebním povrchem. Objekt disponuje s množstvím úložných prostor, chladících místností, kanceláří a je částečně podsklepen. Ve sklepních prostorách můžeme najít sociální a technické zázemí pro zaměstnance. Z boční části stavby je přístup možný i přes zásobovací rampu.

Dispozice:
Do budovy je hlavní vstup přes prosklený plastový dveře z jihovýchodní strany, kterými vejdeme do největší prodejní části objektu ve tvaru „L“. Prostor je vybaven osvětlením, obloženým dřevěným stropem a klimatizací. Zde se nachází po levé straně menší skladový prostor se stolkem, který je propojen se zadní částí a dále prostor s jističi patřící dané prodejní části. Po pravé straně je první místnost předělený prostor, který byl využíván jako box a vedle něho se nachází další menší skladový prostor.

Průchod z prodejní části prostoru do zadní části pro zaměstnance je zajištěn dřevěnými dveřmi s oknem pro příjem lahví.

Nacházíme se na chodbě, kde hned po pravé straně je menší bývalá kancelář s přípojkou na internet. Naproti průchodu do téhle části se nachází vstup do prostoru, který slouží na vyložení/naložení zboží a je přepojen se zásobovací rampou. Dále na chodbě nalezneme po levé straně malou místnost s misí pro odpad (např. po umytí podlahy), vedle ní z venkovní strany je umyvadlo. Následují dveře propojené s prodejní částí, které ale nebyly využívány a jako poslední část po levé straně chodby se nachází vstup do sklepních prostor, který je zajištěn betónovým schodištěm. Po levé a pravé straně se nachází na zdi elektroinstalace. Dva únikové východy se nacházejí po pravé straně chodby a vedou ven z budovy k zadní části objektu směrem k zásobovací rampě.

Na konci chodby je vstup do místnosti s pultem, která sloužila k prodejně lahůdkám. Zde se naproti vstupu nachází jeden prostor určen jako sklad a druhý jako chladící box. Po levé straně je následně vstup na další prodejnou plochu se samostatným vstupem z ulice.

Ve sklepních prostorách po levé straně jsou vstupy do samostatných místností. První je bývalá dámská šatna s toaletou a se zděným sprchovým koutem, následuje dámská oddělená toaleta s umyvadlem, pánská oddělená toaleta s umyvadlem, bývalá pánská šatna se zděným sprchovým koutem a na konci chodby vlevo se nachází kotelna s plynovým kotlem, který slouží na vytápění objektu. V kotelně je taktéž východ do zadní části objektu a hlavní vypínač. Na konci chodby se nachází další místnost, ve které je veškeré ovládání k vzduchotechnice. Ohřev vody je zajištěn několika bojlery umístněnými na různých místech v celým objektu.

Nabízenou nemovitost je možné využívat jako obchodní prostory, ke kterým prostor původně sloužil, popřípadě si je zde možnost udělat sídlo firmy, lehkou výrobu, tedy téměř vše, co Vás napadne.

 

Vysoké Mýto leží ve východních Čechách uprostřed Pardubického kraje. K městu patří integrované obce Brteč, Domoradice, Lhůta, Knířov a Svařeň. K 1. 1. 2017 ve Vysokém Mýtě bydlelo 12 497 obyvatel. Další demografické údaje a na internetových stránkách Českého statistického úřaduBěhem více než sedmi a půl století své existence zažilo Vysoké Mýto období rozkvětu i úpadku. Bylo založeno Přemyslem Otakarem II. jako královské město a zanedlouho poté se stalo městem českých královen. Dlouhá staletí těžilo ze své polohy na důležité obchodní cestě na Moravu. Do novodobé historie se zapsalo jako posádkové město, sídlo okresu, kulturní i průmyslové centrum. V první polovině 20. století město proslavily elegantní automobily karosářské firmy Sodomka a hasičské stříkačky ze zdejší továrny V. Ig. Stratílek.

 

Město protíná frekventovaná silnice I/35, která vede z Hradce Králové na Moravu a vede zde místní železniční trať 018 z Chocně do Litomyšle.

 

V případě zájmu o prohlídku nás prosím kontaktujte na níže uvedeném čísle nebo e-mailu m.mackova@credoreal.cz, klíče máme v RK!

 

Cena: 5.150.000, - Kč včetně provize RK!

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,
https://www.traditionrolex.com/42