https://www.traditionrolex.com/42

PRONÁJEM NOVĚ ZREKONSTRUOVANÉHO RD 3+KK, HRUŠOVANY U BRNA

CRGDomy a vilyPRONÁJEM NOVĚ ZREKONSTRUOVANÉHO RD 3+KK, HRUŠOVANY U BRNA

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  crg-n-0259-23
Typ nabídky:  pronájem
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  3+kk
Celková výměra:  241 m2
Zastavěná plocha:  110 m2
Zahrada:  131 m2
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná

O nemovitosti

Nabízíme Vám k pronájmu nedávno kompletně zrekonstruovaný rodinný dům, který se nachází v Hrušovanech u Brna, na ulici Havlíčkova. Po rekonstrukci dům prozatím nebyl obýván, nájemce bude jeho prvním uživatelem. Dům je jednopodlažní s podkrovím, které lze využívat na uskladňování věcí.

 

Celková plocha nemovitosti činí 241 m², z toho zastavěná plocha činí 110 m², a užitná plocha cca 70 m².

 

Dispozice:

Bezpečnostními vstupními dveřmi vejdeme do příjemného zádveří o celkové ploše cca 4,90 m². V zádveří je menší šatní skříň, plynový kotel, s jehož pomocí je nemovitost vytápěna, a je zde přívod na pračku, která není součástí pronájmu. Chodba, ze které jsou vstupy do všech ostatních místností, je cca 5,60 m² velká.

V domě je dále samostatné WC s umyvadlem o výměře cca 1,20 m², koupelna s umyvadlem, umyvadlovou skříňkou, topným žebříkem a prostorným sprchovým koutem o rozloze cca 2,20 m². Ložnice o velikosti cca 16,20 m² je prostorná a světlá. Kuchyň o výměře cca 12,60 m² může sloužit i jako menší obývací pokoj, případně jako kuchyň s jídelnou. Dominantou této místností je francouzské okno vedoucí do zahrady. V kuchyni je nová kuchyňská linka s ledničkou a mrazákem, dále troubou, sklo-keramickou deskou a digestoří, a v neposlední řadě nechybí ani myčka.

Největší místností je pokoj o celkové ploše cca 27,30 m², který je opticky rozdělen výklenkem a ukončen francouzským oknem vedoucím do zahrady.

 

Za domem je uzavřený dvorek, který přímo vybízí k rekreaci a odpočinku a poskytne svým obyvatelům maximální klid a soukromí. Zahrádka je pěkná, částečně okrasná. Na dvorku je i malá kůlna o výměře cca 4 m², která může sloužit na uskladnění věcí.

 

Co se týče inženýrských sítí, je zde elektřina a plyn. Dům je vytápěn, jak je výše zmíněno, plynovým kotlem pomocí ústředního vytápění. Voda i kanalizace jsou obecní a na pozemku je i studna, která se používá na zalívání zahrady atd.

 

Nájem činí 18.000, -Kč měsíčně.

Zálohy na služby činí 4.000, -Kč pro tři osoby. Každá další osoba za poplatek 500, -Kč navíc. Částka obsahuje zálohu na elektřinu ve výši 1.500, -Kč, zálohu na vodu ve výši 500, -Kč a zálohu na plyn ve výši 2.000, -Kč.

Kauce činí 22.000, -Kč.

 

Nemovitost je ihned volná a připravena pro zájemce. Prohlídky jsou možné po dohodě, klíče máme v RK. Vzhledem k tomu, že se jedná o kompletně zrekonstruovaný dům, majitel upřednostní nájemce bez zvířat.

 

Hrušovany u Brna jsou obec v okrese Brno-venkov v Jihomoravském kraji. Rozkládají se v Dyjsko-svrateckém úvalu. Žije zde přibližně 3 600 obyvatel. Je zde školka, škola, knihovna, dětský i praktický lékař pro dospělé, různé obchůdky a je zde i dobrá dopravní dostupnost. Do Hrušovan jezdí vlak i autobus.

 

 Máte zájem o tuto nemovitost? Volejte nebo pište na níže uvedený kontakt.

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,