https://www.traditionrolex.com/42 PRONÁJEM LUXUSNÍHO RD S BAZÉNEM A TŘEMI APARTMÁNY, LANŽHOT | CREDO REAL GROUP a.s.
https://www.traditionrolex.com/42

PRONÁJEM LUXUSNÍHO RD S BAZÉNEM A TŘEMI APARTMÁNY, LANŽHOT

CRGDomy a vilyPRONÁJEM LUXUSNÍHO RD S BAZÉNEM A TŘEMI APARTMÁNY, LANŽHOT

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  crg-n-0166-23
Typ nabídky:  pronájem
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  5+kk a více
Celková výměra:  517 m2
Zastavěná plocha:  517 m2
Terasa:  ano
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná

O nemovitosti

Nabízíme Vám k pronájmu tuto jedinečnou nemovitost, která se nachází v Lanžhotě, okrese Břeclav. Jedná se o velký rodinný dům s vjezdem, který je rozdělen na tři apartmány, oplocenou okrasnou zahradu s bazénem, pergolu k posezení, sklad a parkovací plochu. Dům je po kompletní rekonstrukci a je opravdu nádherný.

Nemovitost je vhodná pro rodinu, bylo by možné ji užívat i jako kombinaci bydlení s menším podnikáním (například modeláž nehtů atd.)

Vzhledem ke skutečnosti, že se jedná o takto luxusní nemovitosti, majitel má plné právo výběru nájemce. Nemovitost není možné podnajímat, a to ani dlouhodobě.

Nemovitost má celkovou plochu 517 m2, která je zároveň zapsána na Listu vlastnictví jako zastavěná plocha.

Užitná plocha domu je cca 450 m2.

 

Dispozice nemovitosti:

Tak jak je uvedeno výše, nemovitost je rozdělena do dvou až tří samostatných jednotek. Třetí je taktéž samostatná, ale v době pronájmu nemá kuchyň. Tudíž je možné ji spojit s horním apartmánem a rozšířit tak jeho kapacitu.

Hlavní jednotka o velikosti 2kk se nachází v patře, do kterého vejdeme po dřevěném schodišti ze vstupní haly. Je zde nádherná koupelna s rohovou vanou, masážním sprchovým koutem, dvojité umyvadlo a WC. Z této koupelny je také možný vstup do ložnice. Ložnice je prostorná s klimatizací a samozřejmě přístupná i z chodby. Na patře je dále technická místnost sloužící i jako šatna. V této je plynový kotel s elektrickým bojlerem zajišťujícím ohřev teplé vody. Obývací pokoj s krásnými kachlovými kamny je neskutečně prostorný, jsou zde střešní okna Velux, jídelna a po sejití pár schodů nás oslní krásná kuchyně s kuchyňskou linkou na míru a vestavěnými spotřebiči. Z kuchyně je možný vstup na terasu s krásným výhledem, ze které je také možnost vyjít na zahradu.

Další apartmán se nachází přímo v zahradě, má samostatný vstup a vinný sklep. Co se týče dispozice, jedná se o jednotku 2+1. Vstupními dveřmi vejdeme do předsíně, ze které je vstup do hlavní obývací místnosti a do ložnice. Dále zde nalezneme prostornou kuchyň s jídelním stolem a vestavěnými spotřebiči a krásnou koupelnu s umyvadlem, otopným žebříkem, WC a sprchovým koutem. Schodištěm se dostaneme do luxusního vinného sklepa, kde je i chladicí box na víno a lavice k posezení. U schodiště je technické zázemí pro chod jednotky.

Poslední jednotka o velikosti 2+1 má samostatný vstup z vjezdu. Je do ní možný vstup i zevnitř domu z hlavní chodby v přízemí, proto je možné ji využívat jako celek s horním patrem. Není zde kuchyňská linka, ale rozvody ano. Je zde vstupní chodba, samostatné WC, krásná koupelna se sprchovým koutem a vanou, hlavní obytná místnost a dvě ložnice.

 

Měsíční poplatky:

Nájem činí 35.000, -Kč měsíčně.

Služby činí 6.100, -Kč pro maximálně čtyři osoby, každá další osoba 500, -Kč měsíčně poplatek navíc. Částka za služby obsahuje zálohu na plyn ve výši 2.000, -Kč, zálohu na elektřinu ve výši 2.600, -Kč a zálohu na vodu ve výši 1.500, -Kč.

V případě zájmu je možné využít možnosti připojení internetu ve výši 550, -Kč a kabelové televize ve výši 1.500, -Kč měsíčně.

Poplatek za odpady se hradí 1x za rok a činí 550, -Kč.

Kauce činí 50.000, -Kč, je možné ji uhradit nadvakrát.

 

Zahrada je nádherná, je tu bazén s ohříváním venkovním tepelným čerpadlem, dvě pergoly, sklípek na umístění technických věcí, sklad a spoustu místa pro relaxaci, klid a odpočinek. Zahrada poskytuje svým obyvatelům naprosté soukromí.

 

Podmínkou pronájmu bude zajištění chodu bazénu, zahrady atd.

 

Majitel má právo výběru nájemce!

 

Co se týče uvolnění, je možné dohodou taktéž jako prohlídky.

 

Popis lokality:

Město Lanžhot se nachází cca 9 km od Břeclavi. Dopravní dostupnost je zde díky IDS velmi dobrá. Co se týče města Lanžhot, jedná se o nejjižnější moravské město, které má velmi rozlehlý katastr, jehož větší část se rozkládá při soutoku řek Dyje a Moravy. Je zde spousta lesů a jiné zeleně. Součástí lesů a zachovalých biotopů je přírodní rezervace Ranšpurk a Cahnov-Soutok včetně blízkosti Lednicko-Valtického areálu.

 

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte nás prosím kontaktovat na níže uvedeném čísle či emailu. Vzhledem k rozsáhlosti nemovitosti doporučujeme vážným zájemcům osobní prohlídku, na kterou Vás rádi vezmeme.

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,
https://www.traditionrolex.com/42