https://www.traditionrolex.com/42 PRONÁJEM KRÁSNÉHO RD 3+KK SE ZAHRADOU, HRUŠOVANY U BRNA | CREDO REAL GROUP a.s.
https://www.traditionrolex.com/42

PRONÁJEM KRÁSNÉHO RD 3+KK SE ZAHRADOU, HRUŠOVANY U BRNA

CRGDomy a vilyPRONÁJEM KRÁSNÉHO RD 3+KK SE ZAHRADOU, HRUŠOVANY U BRNA

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  crg-n-0309-21
Typ nabídky:  pronájem
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  3+kk
Celková výměra:  241 m2
Zastavěná plocha:  110 m2
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná

O nemovitosti

Nabízíme Vám k pronájmu kompletně zrekonstruovaný rodinný dům, který se nachází v Hrušovanech u Brna, na ulici Havlíčkova. Po rekonstrukci dům prozatím nebyl obýván, nájemce bude jeho prvním uživatelem. Dům je jednopodlažní s podkrovím, které lze využívat na uskladňování věcí.

Celková plocha nemovitosti činí 241 m², z toho zastavěná plocha činí 110 m², a užitná plocha cca 70 m².

Dispozice:

Bezpečnostními vstupními dveřmi vejdeme do příjemného zádveří o celkové ploše cca 4,90 m². V zádveří je menší šatní skříň, plynový kotel, s jehož pomocí je nemovitost vytápěna a je zde přívod na pračku, která není součástí pronájmu. Chodba, ze které jsou vstupy do všech ostatních místností je cca 5,60m² velká.

V domě je dále samostatné WC s umyvadlem o výměře cca 1,20 m², koupelna, s umyvadlem, umyvadlovou skříňkou, topným žebříkem a prostorným sprchovým koutem o rozloze cca 2,20 m². Ložnice o velikosti 16,20 m² je prostorná a světlá. Kuchyň o výměře cca 12,60 m² může sloužit i jako menší obývací pokoj, případně kuchyň s jídelnou. Dominantou této místností je francouzské okno vedoucí do zahrady. V kuchyni je nová kuchyňská linka s ledničkou a mrazákem, dále troubou, sklo-keramickou deskou a digestoří a v neposlední řadě nechybí ani myčka.

Největší místností je pokoj o celkové ploše cca 27,30m², který je opticky rozdělen výklenkem a ukončen francouzským oknem, vedoucím do zahrady.

 

Za domem je uzavřený dvorek, který přímo vybízí k rekreaci a odpočinku a poskytne svým obyvatelům maximální klid a soukromí. Zahrádka je pěkná, částečně okrasná. Na dvorku je i malá kůlna o výměře cca 4 m², která může sloužit na uskladnění věcí.

 

Co se týče inženýrských sítí, je zde elektřina, plyn. Dům je vytápěn, jak je výše zmíněno plynovým kotlem pomocí ústředního vytápění. Voda je obecní a na pozemku je i studna, která se používá na zalívání zahrady atd., kanalizace je obecní.

 

Nájem činí 15.000, -Kč měsíčně.

Zálohy na služby činí 4.000, -Kč pro tři osoby. Každá další osoba bude poplatek 500,-Kč na víc. Částka obsahuje zálohu na elektřinu ve výši 1.500,-Kč, zálohu na vodu ve výši 500,-Kč a záloh na plyn ve výši 2.000, -Kč.

Kauce činí 20.000, -Kč.

 

Nemovitost je ihned volná a připravena pro zájemce. Prohlídky jsou možné po dohodě, klíče máme v RK. Vzhledem k tomu, že se jedná o kompletně zrekonstruovaný dům, majitel upřednostní nájemce bez zvířat.

 

Hrušovany u Brna jsou obec v okrese Brno-venkov v Jihomoravském kraji. Rozkládají se v Dyjsko-svrateckém úvalu. Žije zde přibližně 3 600 obyvatel. Je zde školka, škola, knihovna, dětský i praktický lékař pro dospělé, různé obchůdky a je zde i dobrá dopravní dostupnost. Do Hrušovan jezdí vlak i autobus.

 

Vzhledem k aktuální situaci v České republice upozorňujeme všechny potencionální zájemce, že prohlídku samotnou mohou absolvovat maximálně dvě osoby + makléř. Předem děkujeme za pochopení.

Odměna RK činí jednu měsíční platbu.

 

Cena: 15.000, -Kč měsíčně

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,
https://www.traditionrolex.com/42