https://www.traditionrolex.com/42 PRODEJ SAMOSTATNĚ STOJÍCÍHO RD 5+KK PŘED DOKONČENÍM, SVINOŠICE | CREDO REAL GROUP a.s.
https://www.traditionrolex.com/42

PRODEJ SAMOSTATNĚ STOJÍCÍHO RD 5+KK PŘED DOKONČENÍM, SVINOŠICE

CRGDomy a vilyPRODEJ SAMOSTATNĚ STOJÍCÍHO RD 5+KK PŘED DOKONČENÍM, SVINOŠICE

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  crg-n-0162-23
Typ nabídky:  prodej
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  5+kk a více
Celková výměra:  593 m2
Zastavěná plocha:  89,5 m2
Zahrada:  503,5 m2
Energetická náročnost:  B - velmi úsporná, nízkoenergetická

O nemovitosti

Nabízíme Vám ke koupi novostavbu nově postaveného, velmi prostorného rodinného samostatně stojícího rodinného domu o dispozici 5+kk se zahradou v nádherné lokalitě, obcí Svinošice, okrese Blansko.

Dům je součástí projektu tří rodinných domů a jednoho stavebního pozemku.

Nemovitost, kterou Vám nabízíme je ihned k dispozicinovému majiteli.

V současné době se dům nachází ve fázi hrubé stavby před dokončením s okny, střechou, dveřmi viz. fotodokumentace. Součástí kupní ceny s přípojkami inženýrských sítí do domu, jsou mimo dům samotný zahrnuty náklady na zřízení komunikace. Kompletní hrubá stavba s přípojkami do domu. Zdivo domu je keramické s polystyrenem Heluz Family 2v1, dřevěná hliníková okna a dveře Vekra s trojskly, střešní okna Velux s trojskly, krov z přesných KVH profilů, střešní krytina – taška německá Creaton Domino 50 let záruka, zateplení 160 až 180 mm pro žaluzie, rekuperace. Je zde plánována příprava pro Fotovoltaiku a ostatní technologie včetně možnosti tepelného čerpadla. Stropy a schodiště jsou železobetonová. Dům má ČOV, jímku na dešťovou vodu a vodoměrnou šachtu.

V případě, že by měl zákazník zájem, je možné dům i dokončit stavební firmou na zakázku dle jeho představ. Dokončení domu je plánovanou částkou v rozmezí 3 až 5 mil. Kč dle upřesnění a zvoleného standardu.

 

Celková plocha činí cca 593 m2 z toho zastavěná plocha činí cca 89,5 m2 a zahrada o výměře cca 503,5 m2.

Užitná plocha domu je nyní naplánována na 193,6 m2, z toho užitná plocha přízemí činí 32,2, m2, užitná plocha prvního patra včetně schodiště je 87,7 m2 a užitná plocha podkroví činí 73,7 m2     

 

Dispozice domu samotného se dá v této chvíli samozřejmě upravit dle přání nového majitele. Pokud by chtěl ponechat stávající dispozici vypadala by následovně:

Za vstupními dveřmi se nachází velmi prostorná otevřená předsíň o výměře 14,7m2. V přízemí je samostatné WC s umyvadlem o výměře cca 2,1m2, technická místnost o výměře 6 m2, která by mohla sloužit jako technická místnost. Na konci chodby po obou stranách jsou dvě další menší místnosti o celkové ploše cca 9,5m2. Po schodišti o výměře 8,4m2 vejdeme do přízemí, kde se po pravé straně nachází obývací místnost s kuchyňským koutem o výměře cca 38,7m2, díky velkým oknům je místnost krásně prosvětlená s výhledem do zahrady. Vedle vstupu do kuchyně se nachází místnost o velikosti cca 2,9m2, která může sloužit například jako spíž. Na prvním patře se také nachází ložnice o výměře cca 13 m2 s vlastní šatnou o výměře cca 5,5m2 a vlastní koupelnou o celkové ploše cca 6,7m2. Na patře je také místnost o výměře cca 12,5m2, která může sloužit jako velká šatna, kancelář atd. Na druhém patře přímo naproti schodišti o výměře cca 11,3m2 se nachází jedna menší místnost o velikosti cca 11,8m2, která může sloužit jako pracovna. Vpravo od schodiště se nachází další dva pokoje o výměře cca 15 m2 a cca 15,3m2. Součástí pokoje je šatna o výměře cca 5,3m2. Na tomto patře se také nachází koupelna o velikosti o výměře cca 5,2m2, a ještě dvě šatny o výměře cca 3,3m2 a cca 6,5m2.

 

Projektovou dokumentaci máme k dispozici u nás v kanceláři. 

 

Co se týče inženýrských sítí, do domu je zavedena přípojka elektřiny, obecního vodovodu a kanalizace. Plyn plánován nebyl z důvodu, že dům je myšlen jako nízkoenergetický.

 

 

Před domem jsou nyní dvě parkovací místa pro osobní automobil.

 

Pokud chcete bydlet v krásném prostřední s výbornou dopravní dostupností jak do Brna nebo do Blanska, rádi byste bydleli i se svými mazlíčky, neváhejte nás kontaktovat, rádi Vás osobně nemovitostí provedeme, či Vám rádi zodpovíme Vaše dotazy.

 

V případě, že Vás tato nádherná nemovitosti zaujala, neváhejte nás kontaktovat na níže uvedeném čísle nebo emailu. Prohlídky jsou možné kdykoliv po domluvě.

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,
https://www.traditionrolex.com/42