PRODEJ RODINNÉHO DOMU/CHALUPY, V OBCI UHŘICE, OKR. HODONÍN

CREDO REALDomy a vilyPRODEJ RODINNÉHO DOMU/CHALUPY, V OBCI UHŘICE, OKR. HODONÍN
Číslo zakázky:  cr-n-0295-18
Typ nabídky:  prodej
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  3+1
Celková výměra:  325 m2
Zastavěná plocha:  141 m2
Zahrada:  22 m2
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná
Cena:  1 590 000 CZK za nemovitost

O nemovitosti

Nabízíme Vám po výrazné slevě ke koupi pěkný rodinný dům s číslem popisným, se zahrádkou za domem, nacházející se v klidné části malebné obce Uhřice v okrese Hodonín. Dům byl částečně zrekonstruován a je ihned k dispozici pro nového majitele.

Celková plocha souboru tří pozemků je cca 325,0 m2 z toho pozemek na kterém stojí RD – zastavěná plocha je 141,0 m2, zahrada 22,0 m2 a ostatní plocha 162,0 m2. Celková užitná plocha rodinného domu je celkem cca 100,0 m2.

Nabízená nemovitost je rodinný dům, samostatný, jednopodlažní se sedlovou střechou s možností využití půdního prostoru. Dispozice objektu je 3+1 s chodbou, koupelnou s WC, komorou, a vjezdem s menší garáží. Za objektem se nachází uzavřená zahrada do mírného svahu. Před objektem se nachází obecní pozemek, využívaný jako malá předzahrádka.

Vjezd a současně vstup do domu je z místní komunikace ze zámkové dlažby, která je ve vlastnictví obce Uhřice a je jednosměrná. Za plechovými vstupními vraty, které jsou dvoukřídlé, kovové, se nachází prostor garáže. Z garáže je dále průchod do chodby, kde se nachází komora a koupelně s WC. V garáži se nachází také stropní průchod na půdní prostor. Z chodby je dále východ do zadní části za dům do zahrady a také je zde průchod přes zaklenou pavlač se vstupem do obývacího prostoru. Také z garáže je přímí vstup do jednoho z pokojů. Centrální částí rodinného domu jsou tři pokoje a kuchyně. Dva pokoje mají okna situovány do přední části domu do ulice a jeden menší pokoj naopak do zadní části domu s oknem do zahrady.

Technický stav objektu je dobrý, některé části prošly rekonstrukcí, jiné je vhodné opravit či rekonstruovat. Objet je zděný, rekonstrukcí prošla kompletně celá střecha včetně nosné trámové konstrukce a střešní krytina s klempířskou úpravou, a stavbou štítu, což je velkou výhodou u starších rodinných domů podobného stáří. Opravena byla také fasáda domu, především celá přední část směřující do ulice.

Vytápění objektu je pomocí starších plynových topidel (vafky). Je již na novém majiteli, zda tyto ponechá či např. instaluje nové centrální vytápění pomocí plynového kotle a radiátory. Ohřev vody je zajištěn malým elektrickým ohřívačem vody umístěným v kuchyni.

Objekt je napojen na veškeré inženýrské sítě – obecní vodovod, kanalizace, elektřina (230/380 V) a plyn.

Objekt je vhodný k bydlení. V okolí se nachází zajímavé turistické trasy, rozlehlé lesy a další různé zajímavosti a památky regionu. Volný je ihned, klíče v RK!

Obec Uhřice se nachází 13 km západně od Kyjova v okrese Hodonín v Jihomoravském kraji. Žije zde cca 759 obyvatel. První písemná zmínka o obci pochází z roku 1351. Na katastru obce se od roku 2001 těží ropa. V roce 2016 byla postavena nová mateřská škola. V obci je dobrá občanská vybavenost, nachází se zde obchod s potravinami, pošta, radnice, akvapark, kulturní dům a u obce se nachází také malá sjezdovka s vlekem. Mezi pamětihodnosti obce Uhřice patří Kostel sv. Jana Křtitele, pozdně renesanční stavba ze 16. století rustikálních forem, který je významnou dominantou obce a je řazen k nejstarším na Moravě. Dále např. socha sv. Jana Nepomuckého, Kaplička a nádraží. 14. - 18. století připomíná také kovový hrozen na domě čp. 225, který označoval zájezdní hostinec a v 19. století i uhřickou poštu. V okolí obce se nachází rozlehlé lesy skýtající možnost relaxačních vycházek do přírody.

Obec Uhřice je velmi dobře dostupná po silnici č. 54 spojující Slavkov u Brna (napojení na silnici E-50 a dálnici D1) a také město Kyjov. Krajské město Brno je od Obce Uhřice vzdáleno cca 38 km.

V případě zájmu o prohlídku mne neváhejte kontaktovat na níže uvedeném čísle, nebo e-mailu m.mackova@credoreal.cz.

Cena: 1.590.000,-Kč včetně provize RK

Vyřizuje: Michaela Šopík Macková, GSM: +420 602 583 853

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopík Macková , +420 602 583 853 , m.mackova@credoreal.cz

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2018,