https://www.traditionrolex.com/42

PRODEJ RODINNÉHO DOMU 3+1 SE ZAHRADOU, OKŘÍŠKY

CRGDomy a vilyPRODEJ RODINNÉHO DOMU 3+1 SE ZAHRADOU, OKŘÍŠKY

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  cr-n-0268-20
Typ nabídky:  prodej
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  3+1
Celková výměra:  1055 m2
Zastavěná plocha:  278 m2
Zahrada:  777 m2
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná

O nemovitosti

V zastoupení si Vám dovolujeme nabídnout ke koupi řadový, částečně podsklepený rodinný dům o dispozici 3+1 se zahradou a hospodářským stavěním. Rodinný dům se nachází na ulici Nádražní v obci Okříšky, která se nachází v okrese Třebíč.

Nabízená nemovitost disponuje celkovou plochou 1.055 m2, z toho zastavěná plocha a nádvoří činí 278 m2 a zahrada 777 m2.

Dispozice:

Z obecní cesty plynule navazuje chodník přímo do domu. Po vstupu se ocitáme na dlouhé chodbě, ze které je po levé straně vstup do kuchyně. Na konci chodby se nacházejí dveře, které se již nevyužívají, ale je z nich možný vstup přímo na schodiště vedoucí na dvůr. V kuchyni se nachází zánovní kuchyňská linka. Z kuchyně se po levé straně dostaneme do prvního pokoje, s okny směřovanými na uliční stranu. Dále je zde je chodba, plynule navazující na krásnou koupelnu s vanou, sprchovým koutem, WC a umyvadlem. Z této chodby se dál postupuje do dalších dvou pokojů, z nichž jeden je průchozí a disponuje okny směrovanými do zahrady.

Z kuchyně je vstup na nedokončenou verandu, ze které vede žebřík na rozsáhlou půdu s možností výstavby obytného podkroví. Po pravé straně verandy plynule navazuje hospodářské stavění – bývalé chlívky pro zvířata, ale může také sloužit jako dílna či garáž.

Mezi chodbou a kuchyní v prostoru pod vstupem na půdu, který je přístupný z venkovní strany, se nachází regál a tento prostor může sloužit jako spížka. Pod verandou se nachází menší sklípek se vstupem z dvorní části. Dvorek je uzavřen bránou a plotem. Za oploceným dvorkem se nachází komunikace, na kterou plynule navazují neoplocené parcely zahrady.

Součástí prodeje je celkem šest parcel, z toho jedna parcela je zastavěná plocha a nádvoří a ostatní jsou parcely zahrady. Parcely zahrady v zadní části za domem jsou přístupné přes společný pozemek, jehož podíl bude také součástí prodeje pro zajištění přístupu na zahradu.

Rodinný dům postupně procházel rekonstrukcemi, ale část z nich nebyla dokončena. V domě nalezneme novou kuchyňskou linku, koupelnu včetně obkladů a sanity, a v některých pokojích je položena plovoucí podlaha. Domek nabízí široké využití s možností předělání dispozice dle Vašich potřeb a představ. Také se nabízí možnost rozšíření obytného prostoru buď o půdní prostor, anebo směrem do dvorku.

 

Co se týče inženýrských sítí, objekt je napojen na kanalizaci, má vlastní studnu, přípojku obecného vodovodního řádu, elektřinu 280/320. Topení bylo řešeno elektrickými přímotopy a ohřev vody elektrickým bojlerem, umístněním v koupelně.

Obec Okříšky leží přibližně 10 km severozápadně od Třebíče a cca 25 km jihovýchodně od Jihlavy. Obec je důležitým železničním uzlem na trase mezi Jihlavou, Znojmem a Brnem. Dominantou této obce je Zámek Okříšky v barokním stylu s renesančním jádrem, který je označen jako kulturní památka České republiky. V obci také nalezneme různé restaurace, mateřskou a základní školu, poštu, potraviny, Albert a hotel.

Vzhledem k aktuální situaci v České republice upozorňujeme všechny potencionální zájemce, že prohlídku samotnou mohou absolvovat maximálně dvě osoby + makléř. Prohlídky jsou zkráceny na co nejkratší dobu kvůli bezpečnosti všech osob. Předem děkujeme za pochopení.

Pokud máte zájem o více informací nebo prohlídku, neváhejte nás kontaktovat na níže uvedeným telefonním čísle, nebo e-mailu: m.mackova@credoreal.cz

 

Cena: 1.690.000, - Kč

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,