https://www.traditionrolex.com/42 PRODEJ RD SE 2 BYTY A POZEMKEM S BAZÉNEM, BRNO – MALOMĚŘICE | CREDO REAL GROUP a.s.
https://www.traditionrolex.com/42

PRODEJ RD SE 2 BYTY A POZEMKEM S BAZÉNEM, BRNO – MALOMĚŘICE

CRGDomy a vilyPRODEJ RD SE 2 BYTY A POZEMKEM S BAZÉNEM, BRNO – MALOMĚŘICE
Číslo zakázky:  crg-n-0055-24
Typ nabídky:  prodej
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  5+kk a více
Celková výměra:  900 m2
Zastavěná plocha:  193 m2
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná
Cena:  13 900 000 CZK za nemovitost

O nemovitosti

Nabízíme Vám po výrazné slevě ke koupi samostatně stojící rodinný dům, jehož součástí jsou dvě samostatné bytové jednotky. V patře je kompletně zrekonstruovaný prostorný byt o dispozici 3+1 a v přízemí je bytová jednotka o dispozici 2+1 s velkou zimní zahradou a sklepem. Součástí domu je krásná zahrada, na níž se nachází kůlna, bazén s rozměry cca 3 x 7,50 m se slanou vodou a protiproudem, venkovní sprcha, venkovní krb atd. Součástí nemovitosti je i garáž a parkovací místo na vlastním pozemku přímo před garáží. Dům pochází z roku cca 1956, je zateplený, průběžně byl rekonstruován a nachází se v brněnské městské části Maloměřice, na ulici Babická.

 

Celková plocha nemovitosti činí 900 m2, z toho zastavěná plocha činí 193 m2.

Celková užitná plocha obou bytů činí cca 169,80 m2. Užitná plocha domu samotného činí cca 246,40 m2.

Celková plocha bytové jednotky 3+1 v patře činí cca 73,20 m2.

Celková plocha bytové jednotky 2+1 činí cca 96,60 m2, z toho užitná plocha bytu činí cca 92,10 m2 a plocha sklepu činí cca 4,50 m2.

Podkroví včetně půdy má celkovou plochu cca 84,70 m2.

Dílna má celkovou plochu cca 17,95 m2 a garáž cca 19,70 m2.

 

Dispozice bytu 3+1:

Za vstupními dveřmi do budovy vyjdeme menším schodištěm do nabízené bytové jednotky. Za dveřmi je prostorná vstupní hala, ze které je vstup do všech místností v bytě. Po levé straně je kuchyně a spolu s halou mají rozlohu cca 16,20 m2. Kuchyně je vybavena moderní kuchyňskou linkou se spotřebiči, a to lednicí s mrazákem značky Electrolux, mikrovlnou troubou značky Electrolux, indukční varnou deskou značky Electrolux, troubou značky Electrolux a varnou konvicí značky SEVERIN. Kuchyňská linka nabízí svým novým uživatelům spoustu úložného prostoru. V kuchyni se taktéž nachází skleněný jídelní stůl se čtyřmi židlemi. Místnost je orientována na severozápad a okna směřují do zahrady. Z kuchyně je vstup do útulné koupelny (cca 3,50 m2), kde se nachází sprchový kout, umyvadlo, nástěnná koupelnová zrcadlová skříňka, topný žebřík a pračka značky BOSCH. U hlavního vstupu do bytové jednotky se nachází vstup na samostatnou toaletu (cca 1,10 m2), před kterou se nachází menší místnost (cca 1,20 m2) s umyvadlem a zrcadlem. První pokoj, který se nachází po pravé straně od vstupu do bytu, byl majiteli využíván jako obývací pokoj. Místnost je velmi světlá díky oknům, která jsou orientována na jihovýchod. Obývací pokoj je o velikosti cca 18,20 m2. Druhým pokojem je ložnice o výměře 18,20 m2, která disponuje manželskou postelí s rošty bez matrace o velikosti 180 x 200 cm, dvěma nočními stolky a velmi prostornou šatní skříní. Naproti vstupním dveřím je vstup do třetího pokoje, který majitelé využívali jako pracovnu. Zde se nachází prostorná šatní skříň a vstup do komory, která může sloužit jak pro úschovu věcí, tak například i jako šatna. Pracovna je o velikosti cca 11,80 m2 s orientací na severovýchod. Komora je o výměře cca 3 m2.

 

Dispozice podkroví:

Vyjdeme z bytu a po schodišti dojdeme do podkroví, které je rozděleno na dvě části. První část po pravé straně je rozdělena do tří prostorů. Je zde vstupní předsíň o celkové ploše cca 4,50 m2, dále samostatný pokoj s okny a topením o výměře cca 12,10 m2 a půdička vedle pokoje o výměře cca 14,70 m2. Z této samostatné části by byl skvělý například ateliér, pracovna atd. Vyjdeme zpět na chodbu a vejdeme do druhých hlavních dveří, kde je půda do tvaru L o celkové výměře cca 45,60 m2. Tato půda přímo vybízí k výstavbě podkrovního pokoje s galérií na spaní.

 

Dispozice bytu 2+1:

Bytová jednotka je orientována přímo do zahrady, kde se nachází mimo zahradu i bazén.

Vstupními dveřmi vcházíme do zimní zahrady (cca 28,80 m2), se kterou se počítá jako s hlavní obývací místností, která má výstup přímo na zahradu. Její součástí jsou vnitřní žaluzie a vchod mezi touto místností a kuchyní disponuje venkovní bezpečnostní žaluzií. Součástí vybavení této místnosti je skleněný kulatý stůl se židlemi a prostorná lavice. Místnost je orientována na severozápad. Ze zimní zahrady vstupujeme do prostorné kuchyně o velikosti cca 15,20 m2, která je vybavena moc pěknou kuchyňskou linkou v dekoru dřeva. Kuchyňská linka je vybavena vestavěnou lednicí s mrazákem, varnou deskou, troubou a myčkou nádobí. V kuchyni se nachází menší kulatý stůl se židlemi. Velkou výhodou kuchyně je komora, ve které se nachází spousta úložného prostoru a plynový kombinovaný kotel značky BAXI, který zajišťuje vytápění a ohřev vody pro dvě bytové jednotky. Komora je o velikosti cca 3,40 m2. Dalším úložným prostorem této bytové jednotky je sklep (cca 4,50 m2), do kterého se vchází také z kuchyně. V bytě je dále samostatná toaleta s umyvadlem o velikosti cca 1,20 m2. Součástí bytu jsou dvě další samostatné místnosti, a to pokoj o velikosti cca 16,10 m2, který je vybaven televizní stěnou, sedačkou a dvěma pohodlnými křesly, orientovaný na jihovýchod, a dále ložnice, do které se vchází z kuchyně, která disponuje dvojlůžkem s rošty bez matrací s rozměry 180 x 200 cm a velmi prostornou šatní skříní. Tato místnost je orientována taktéž na jihovýchod a je o výměře cca 16,10 m2. Hlavní dominantou bytové jednotky je krásná koupelna s rohovou vanou, umyvadlem, koupelnovými skříňkami, bidetem, pisoárem, pračkou a dvěma topnými žebříky. Koupelna je o velikosti cca 11,30 m2.

 

Z přízemního bytu je dále vchod do technické místnosti, ze které je přímý vstup na zahradu, ale i do garáže, určené pro parkování jednoho osobního automobilu. Je zde dílna o výměře cca 17,95 m2, která může být průchozí i ze zimní zahrady, nejen z venku. Z dílny je vstup do prostorné garáže o celkové ploše cca 19,70 m2, ze které mimo garážová vrata vedou i klasické dveře. Garážová vrata jsou na elektrický pohon.

 

Dům je částečně vybaven nábytkem, který je možné ponechat v nemovitosti. Záleží na domluvě s konkrétním zájemcem.

 

Za pozemkem se nachází zahrada, o celkové ploše cca 1.500 m2, na kterou je sepsána nájemní smlouva s obcí.

 

Co se týče inženýrských sítí, v domě je elektřina, obecní vodovod i plyn. Odpad je řešen dvěma jímkami s tím, že je v ulici již plánována výstavba kanalizace. Dům je vytápěn pomocí ústředního topení plynovým kombinovaným kotlem.

Každý z bytů má podružný měřák na elektřinu.

 

Parkování je možné v garáži, na pozemku před garáží, ale i na ulici, kde je parkování naprosto bezproblémové.

 

V nemovitosti nejsou zapotřebí žádné další investice a je vhodný nejen k bydlení, kombinaci bydlení a podnikání, ale i k pronajímání.

 

Dům bude novému majiteli k dispozici ihned.

 

Popis lokality:

Přibližně 350 m od domu se nachází zastávka MHD, obchod s potravinami cca 550 m, lékař cca 600 m, základní škola cca 900 m, a mnoho dalšího jako jsou restaurace, obchody s různým zaměřením a jiné.

Maloměřice leží na levobřežní trase řeky Svitavy, tato oblast byla osídlena již v době neolitu. První osídlení v lokalitě, kde se nyní nachází Obřany, je doloženo již z doby mladšího paleolitu.

Do této krásné městské části spadá i jeden z mála vrchů, který lze vidět i z centra Brna, a to Hády. Na jeho vrcholové plošině se nachází národní přírodní rezervace. Tato krásná krajina vybízí ke krásným procházkám či turistice.

 

Více informací i fotografií naleznete na našich webových stránkách!

 

V kupní ceně není obsažena odměna RK.

 

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat na níže uvedeném telefonním čísle nebo e-mailu.

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,
https://www.traditionrolex.com/42