https://www.traditionrolex.com/42

PRODEJ RD 7+1 S TERASAMI, GARÁŽÍ A ZAHRADOU, OBEC KORYČANY

CRGDomy a vilyPRODEJ RD 7+1 S TERASAMI, GARÁŽÍ A ZAHRADOU, OBEC KORYČANY

Litujeme, ale tato nemovitost už je prodána. Vyberte si níže jinou nemovitost ze stejné sekce.

Číslo zakázky:  crg-n-0178-23
Typ nabídky:  prodej
Typ vlastnictví:  osobní
Velikost bytu / RD:  5+kk a více
Celková výměra:  3528 m2
Zastavěná plocha:  150 m2
Zahrada:  3378 m2
Terasa:  ano
Energetická náročnost:  G - mimořádně nehospodárná

O nemovitosti

Exkluzivně Vám nabízíme ke koupi prostorný samostatně stojící rodinný dům se dvěma terasami, garáží, vlastním pozemkem a velkou zahradou. Nemovitost se nachází v klidné ulici s názvem Suchý řádek v obci Koryčany, v okrese Kroměříž, vzdálená 14 km od města Kyjov, 16 km od města Bučovice, necelých 27 km od Slavkova u Brna a cca 33 km od města Vyškov.

Nabízený samostatně stojící rodinný dům s vlastním pozemkem je umístěn v udržované zahradě se vzrostlými stromy a sadem, která zajišťuje úplné soukromí a klidový prostor. Pozemek s vjezdem, na kterém se objekt nachází, je téměř obdélníkového tvaru a je v části za domem směrem k sadu v mírném svahu. Z horního konce pozemku (zahrady) je krásný výhled na okolí a „Buchláky“ (Chřiby).

Rodinný dům s rovnou střechou je podsklepený se dvěma nadzemními podlažími, stojící na vlastním oploceném pozemku. Velký pozemek, jehož součástí je okolní velká zahrada, poskytuje dostatek zcela soukromého a velmi příjemného prostoru pro bydlení, práci na zahradě, ale i relaxaci a odpočinek.

Objekt samotný je dobře dostupný, při vjezdu z místní asfaltové komunikace (ulice Suchý řádek), je zde vybudována příjezdová cesta a instalována kovová dvoukřídlá vjezdová brána. Za vjezdovou bránou je vybudován betonový parkovací prostor pro parkování více vozidel navazující na garáž. Na předzahrádce se nachází také větší skleník s betonovým základem a ocelovou konstrukcí k pěstování zeleniny a různých jiných rostlin.

Rodinný dům má dvě terasy a za domem se nachází velká pergola s posezením a úložnými prostory, např. pro různé nářadí a vybavení. K dispozici je zde i technická místnost (cca 6,9 m2).

 

Dispozice objektu:

Hlavní vchod do rodinného domu je vybaven vstupním kameninovým schodištěm s kovovým zábradlím. Za vstupem se nachází prostorná vstupní hala (cca 16,5 m2), která je průchozí a umožňuje přístup do rodinného domu, ale také do venkovní části za domem. V pravé části domu se nachází dále garáž (cca 14,7 m2) pro jedno vozidlo, před kterou je zbudována betonová plocha pro stání více vozidel.

Ze vstupní haly se v levé části nachází přímý vstup do obytné části domu. Nachází se zde chodba (cca 6,61 m2) s půdorysem ve tvaru písmene „L“. Z této chodby se dále dostaneme přes dvoukřídlé interiérové dveře do prostorného obývacího pokoje (24,24 m2), na který navazuje zimní zahrada (16,0 m2) a jídelna (cca 10,44 m2). Jídelna je propojena s kuchyní (cca 10,44 m2). Do kuchyně se dostaneme dalším vstupem přímo z chodby. Z chodby je dále přístup do koupelny (cca 5,73 m2) vybavené umyvadlem, sprchovým koutem a WC. Na chodbě se dále nachází vstup do sklepa a dřevěné schodiště vedoucí do druhého NP. Za vstupní halou se poté v zadní části rodinného domu nachází závětří s betonovým schodištěm s kovovým zábradlím. K dispozici je zde také v pravé části technická místnost (cca 6,9 m2), která je přístupná pouze vstupem z venkovní části.

Ve druhém nadzemním podlaží nad schodištěm se nachází prostorná chodba (cca 9,0 m2). Z této chodby jsou přístupné tři samostatné pokoje. Pokoj (cca 15,61 m2) je vybaven dřevěnou parketovou podlahou a díky balkonovým dveřím má přístup na velkou terasu (cca 16,0 m2) s kovovým zábradlím. Tato terasa je situována nad zimní zahradou. Druhý z pokojů (cca 19,55 m2) je stejně jako chodba vybaven plovoucí laminátovou podlahou v provedení dub, může sloužit jako ložnice a z těchto tří jde o největší místnost. Třetí z pokojů (cca 8,51 m2) je vybaven obdobnou plovoucí podlahou a může sloužit také např. jako pracovna nebo dětský pokoj. Dále je z chodby ve 2.NP samostatný vstup do hlavní koupelny (cca 6,93 m2), která je vybavená umyvadlem, vanou a WC. Z koupelny je také přístup na venkovní terasu (cca 16,0 m2).

Větší část sklepních prostor je přístupná z chodby v přízemí, kde se za vstupem nachází ocelové schodiště vedoucí do kotelny. V kotelně (cca 21,12 m2) se nachází centrální vytápění pomocí plynového kotle a také elektrický bojler pro ohřev vody. Za kotelnou je dále samostatná sklepní místnost (cca 5,73 m2) určená pro skladování. Dále se z kotelny prochází do velké sklepní místnosti (cca 35,88 m2), která sloužila jako prostorná dílna. Další části sklepu jsou přístupné z vnější strany domu. Jedná se o dva samostatné sklepní prostory o výměrách cca 16,0 m2 a 16,5 m2. Jeden vybaven dvoukřídlými vstupními dveřmi a výškou stropu cca 1,5 m je situován hned za schodištěm v zadní části domu a druhý sklep se nachází na druhé straně.

Rozlehlá zahrada má v horní části několik ovocných stromů, je z části zatravněna a asi v polovině zahrady se nachází část vzrostlého lesíku s jehličnatými stromy. V zadní straně zahrady se nachází nejvýše položená část pozemku a je zde krásný výhled na okolní přírodu a Chřiby. Díky prostoru a velké zahradě je zde možné využití pro různé aktivity, jako je zahrádkaření a pěstování zeleniny, ovoce a jiných plodin, chov různých domácích zvířat atd.

Vytápění objektu je řešeno jako centrální s vytápěním pomocí plynového kotle. Ohřev vody je zajištěn elektrickým boilerem, instalovaným v prostoru kotelny.

 

Inženýrské sítě (IS):

Co se týče inženýrských sítí (IS), objekt je napojen na zemní plyn, elektřinu 230/400V, je napojen na městský vodovod, má dvoukomorový septik.

 

Celková plocha pozemku činí 3.528,0 m2, z toho zastavěná plocha a nádvoří je celkem 150,0 m2 a dále zahrada o výměře 3.378,0 m2.

Užitná plocha domu bez plochy garáže a pergoly je cca 284,0 m2. K této nemovitosti jsou k dispozici také kopie původních plánů.

 

Objekt je určený primárně k bydlení, ale vzhledem k dispozicím, lze také využívat částečně například k podnikání (různá řemesla, služby apod.).

 

Lokalita:

Koryčany jsou město v jihozápadním cípu okresu Kroměříž ve Zlínském kraji na úpatí Chřibů – nejvyššího a nejčlenitějšího území Středomoravských Karpat. V okolí najdete krásnou přírodu plnou studánek, památek a zajímavých míst. Město Koryčany se nacházíasi 11 km severně od Kyjova. Městem protéká řeka Kyjovka. Žije zde přibližně 2 700 obyvatel.Další podrobné informace naleznete na oficiálních stránkách města Koryčany.

 

Nabízená nemovitost je ihned volná a prohlídky jsou možné po dohodě.

Další informace, údaje a dokumenty k dispozici na našich webových stránkách a na vyžádání. Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat na níže uvedeném telefonním čísle nebo e-mailu.

Tuto zakázku má na starosti:  Michaela Šopíková +420 722 455 455 , m.sopikova@crg.as

Vytisknout stránku

Máte zájem?

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Copyright © 2024,